Lazer Epilasyon izmir de lazer epilasyon yapan yerler

yeni bir yer açılmış karşıyaka da "Sayannora güzellik estetik" açılış nedeniyle paket bitiş garantili 700 tl. sizce değerledirilebilr mi?

kimseden yanıt gelmez oldu:umursamaz: ben bugün medslime gittim arkadaşlar doğru söylüyorlar aslında koku olayı çok yoğun clinic a plus çok ferahtı ama ben nedense medslime karar kıldım vereliniortak nedenini bilmiyorum belki kontrol seansı olabilir
ve bugün göbek ve genital bölgemi yaptırdım umarım hayal kırıklığına uğramam
birde şu gemini olayını izmirde yapan bi yer var mI????

kimseden yanıt gelmez oldu:umursamaz: ben bugün medslime gittim arkadaşlar doğru söylüyorlar aslında koku olayı çok yoğun clinic a plus çok ferahtı ama ben nedense medslime karar kıldım vereliniortak nedenini bilmiyorum belki kontrol seansı olabilir
ve bugün göbek ve genital bölgemi yaptırdım umarım hayal kırıklığına uğramam
birde şu gemini olayını izmirde yapan bi yer var mI????

Hayırlısı olsun arkadaşım bende medislime gidiyorum valla koku olayı değil bana sonuç lazım..O kadar çok methini duyarak başladımki..3.seansım ve çok memnunum.Clinic a plus ilk olarak burda duydum internette araştırdım bir bilgi bulamadım..Muhakkak güzeldir ama aynı benimde senin gibi en profosyonel medislim gelmiştizemuszemus

medslim deki fiyatlar bunlar mı yoksa pazarlık yapma ihtimali var mı? Kaş üstü
40 YTL
32 YTL

Kaş arası
25 YTL
20 YTL

Dudak üstü
40 YTL
32 YTL

Çene
45 YTL
36 YTL

Favori
45 YTL
36 YTL

Tüm yüz
125 YTL
100 YTL

Göğüs ucu
40 YTL
32 YTL

Göğüs arası
50 YTL
40 YTL

Göbek
40 YTL
32 YTL

Bel
80 YTL
66 YTL

Tüm karın
125 YTL
100 YTL

Kollar (yarım)
180 YTL
145 YTL

Kollar (tüm)
250 YTL
200 YTL

Koltuk altları
60 YTL
50 YTL

Bacaklar (üst Yarım)
Bu fiyat öngörüşmede sunulur

Bacaklar (Alt Yarım)

Bacaklar (Tam)

Bikini
100 YTL
80 YTL

Tüm Genital+Bikini
150 YTL
120 YTL

medslim ve clinic aplus arasında kaldım. tümgenital ve koltukaltı düşünüyorum.lütfen bi fikir verin:kedi:

Canım yaptırcağın bölgeye göre fiyat veriliyor pazarlık yapıyorsun tabi ve nakitte %20 daha düşüyorlar...

canım teşekkür ederim.büyük ihtimal medslime gideceğim.randevu almak gerekli mi acaba. bu arada oğluşun çok tatlı allah bağışlasın. benim oğlumdan 2 ay büyük:emir_bebek::emir_bebek:

canım teşekkür ederim.büyük ihtimal medslime gideceğim.randevu almak gerekli mi acaba. bu arada oğluşun çok tatlı allah bağışlasın. benim oğlumdan 2 ay büyük:emir_bebek::emir_bebek:

Çok teşekkür ederiz canım Allah seninde oğluşunu bağışlasın eminim o da çok tatlıdıropuyorumnanaktanHayırlı olur inşallah ben çok çektim bu tüy meselesinden yıllardır şimdi baya rahatım inşallah sonuda hayırlı olurkaydirigubbakcemile5

Randevu alsan iyi olur canım kalabalık oluyor çünkü beklemek zorunda kalmazsın hem..

Tüm dostlara iyi yıllar diliyorum. Yeni yılın hepinize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi temennilerimle. Herşey gönlünüzce olsun.

Hayırlısı olsun arkadaşım bende medislime gidiyorum valla koku olayı değil bana sonuç lazım..O kadar çok methini duyarak başladımki..3.seansım ve çok memnunum.Clinic a plus ilk olarak burda duydum internette araştırdım bir bilgi bulamadım..Muhakkak güzeldir ama aynı benimde senin gibi en profosyonel medislim gelmiştizemuszemus

aynı şeyi ben de düşündüm bana koku olayı değil sonuç lazım...ilk beş gün geçti dökülme olayı yok umarım kontrol seansına kadar güzel bi sonuç görürüm

aynı şeyi ben de düşündüm bana koku olayı değil sonuç lazım...ilk beş gün geçti dökülme olayı yok umarım kontrol seansına kadar güzel bi sonuç görürüm

Canım ilk seansta bende endişelenmiştim baya geç döküldü 2 ve 3.seanslarda çok daha çabuk oldu ve baya incelip azaldı.Zaten ilk 3 seansın sonunda en az %30 sonuç alırsınız demişlerdi ve öyle oldu..Umarım hepimiz güzel sonuçlar alırızopuyorumnanaktan

arkadaşlar ben lazer ile yapılan epilasyona güvenmiyorum.bizzat kendim yaptırdığım için bu kadar emin konuşuyorum.4 5 seans yaptırdıktan sonra enaz bi 3 4 ay bekleyin bakın nasıl çıkıyor tüyler.kesinlikle iğneli diyorum ben.koluma yaptırdım iğneli epilasyonu baya masraflı oldu ama çok güzel sonuç aldım.şuan bitti ve gitmiyorum artık.canınız biraz yanacak ama güzel sonuç elde etmek için katlanmalıyız bence.başarılar.

Sewdice arkadaşım bende daha önce bir doktora yüz bölgemi yaptırdım komple ve yaklaşık 4 5 senedir hiç bir şey yok maşallah diyim resmen kıl vardı yüzümde hormon bozukluğundan kaynaklanan..Ve eser kalmadı..Kişiden kişiye ve yapan kişiye değişiyor bence...Bende iğneliden hiç memnun kalmamıştım..

Kızlar medislime yada başka yere uzun süredir giden varmı benim merak ettiğim tüyler azalınca fiyat ne kadar düşüyor?Şimdi mesela benim 3.seansım bitti %30 azalma varsa fiyattada o kadar azalcakmı acaba:uhm:

Slmlar hepinize geçenlerde yazmıştım deneme atışına gittim die diz altında ufak bi yere atışı yaptılar medslimden bahsediyorum 2buçuk ay olucak neredeyse ve hala çıkmadılar bu normal mi ne kadar sürede çıkıcak diye bekleyeyim dedim hala çıkmadılar birde benim gittigimde kıllarım uzundu yani 1aylık alınmamıştı kısaltma olmadan yapılmıştı direk o şekilde atışı yaptılar tabi yandılar ve kökleri kaldı o şekildede duruyor hala bacagımda bu normal mi sire gittigim yer arkadaşım o atıştan sonra 2 defa gittim hala çıkmamaları ilginç dedi aklım çok karıştı ben medslime gittigimde ordaki doktor bey bana yeni makinalarının gelecegini ve bu makinayla yaptırabilecegimi söyledi (ağrı eşigim çok düşük oldugunu söyleyince) kararsızım sonuçta az para degil forumda gezdikçe aklım karışıooo kılsız bi yaşam istiyorum takıntılıyım kıl konusunda :S:S:S kılsız günler dilerim..

Bende gittim 2 seans. ve sadece tüyler inceldi. azalma olmadı. Bu herkeste böylemi?? Bıraktım 2 2.5 ay uzattım bacaklarım eski haline döndü valla. Yani az değil 500 lira para verdik:KK43:
Arkadaşlar sonucu ne zamanda görüyoruz? Şöyle herkes bi yazsada, ona göre değerlendirsek...
Dökülme olayında da benimde çok geç döküldü bi aya yakın ilk seanstan sonra. Onu dert etmeyin.
Dökülmücekmiş gibi gelebilir ama dökülüyo.

X