Lazer Epilasyon izmir de lazer epilasyon yapan yerler

ben ilk seansıma gittim bakalım ne zaman dokulecek bıyıklar..bu arada hormonlarla ilgili bir anormalik olsa bile lazere devam edilebiliyomus..benden test sonucunu getirmemi istediler yinede bakılacak yani..ama yine de lazere baslamadan once hormon testi yaptırmakta fayda var

Bendede hormon bozukluğu vardı ama lazer yinede işe yaradı tabi tedavide gördüm o zaman çok şükür şimdilik iyi..

merhaba,karşıyakada (lila beauty) bir yere gidiyorum ve ıpl kullanıyolarlar bitene kadar kampanyalarına inanmayın derim öncelikle,ıpl nin de etkili oldugunu düşünmüyorum 1.5 yıldır gidiyorum fakat tüyler tekrar çıkmaya başladı,doktorlarının olduğunu soyldediler ama hiç karşılaşmadım kısaca paramı kaptırdığımla kaldım şimdi yeni bir yer arıyorum ve anladığım kadarıyla medislim iyi bir yer ayrıca şifa hastanesi de bu konuda ismi geçen bir yer gibi ama dilim yandı bir kere karar vermek zor:KK43:

nazli35 sana katılıyorum.biz de işyerinde 3 arkadaş dün clinic a plus a görüşmeye gittik.bence mükemmel bir yer gibi görünüyor.bir kere çok temiz.içeri girdiğinizde kıl kokusu yok.ikincisi çok dürüstler.ben tüm bacak ve genital bölge yaptırmak istediğimi söyledim.doktor paranıza yazık günah bacaklarınızda çok az tüy var dedi.sadece üst bacağın iç kısmı,bikini ve genital bölgeme yapacaklar.fiyatlarıda çok uygun.genital bölge 6 lı paket 675 tl .tek seans 120 tl.....
daha sonra medislime gittim.oraya giden bir arkadaşım dikkat et akımları düşük tutuyorlar seans sayısı uzasın diye dedi.6-7 seans gitmiş genital bölgeye ve daha bitmemiş.kapıdan girdiğim anda eledim.inanılmaz bir koku vs var.diğer merkezle kıyaslayınca hem fiyat hem kalite açısından uygun görünmedi bana.ama memnun kalanlarda var.kişiye göre değişiyor bu tabii ki.
yalnız tek korkum genital bölge de koyulaşma olması lazer sonrası.sizerde oldu mu böyle birşey?

nazli35 sana katılıyorum.biz de işyerinde 3 arkadaş dün clinic a plus a görüşmeye gittik.bence mükemmel bir yer gibi görünüyor.bir kere çok temiz.içeri girdiğinizde kıl kokusu yok.ikincisi çok dürüstler.ben tüm bacak ve genital bölge yaptırmak istediğimi söyledim.doktor paranıza yazık günah bacaklarınızda çok az tüy var dedi.sadece üst bacağın iç kısmı,bikini ve genital bölgeme yapacaklar.fiyatlarıda çok uygun.genital bölge 6 lı paket 675 tl .tek seans 120 tl.....
daha sonra medislime gittim.oraya giden bir arkadaşım dikkat et akımları düşük tutuyorlar seans sayısı uzasın diye dedi.6-7 seans gitmiş genital bölgeye ve daha bitmemiş.kapıdan girdiğim anda eledim.inanılmaz bir koku vs var.diğer merkezle kıyaslayınca hem fiyat hem kalite açısından uygun görünmedi bana.ama memnun kalanlarda var.kişiye göre değişiyor bu tabii ki.
yalnız tek korkum genital bölge de koyulaşma olması lazer sonrası.sizerde oldu mu böyle birşey?

aklım medislimde kalmıstı cogu kisi oraya gidiyor diye duymustum..orayı gezme fırsatım olmadı ama clinic a plusı her bakımdan cok begendigimden tereddutsuz basladım seanslara..umarım sen ve arkadasların memnun kalır..doktorlar cidden cok durustler ignelimi lazermi diye sordugumda bana da igneliye hic gerek yok hem cok agrılı dedi cok acıtıyormus ki lazerden sonra tahmin edebiliyorum :s lazere uygunmus cilt tipim ve kıllar..bu arada ilk seans uzerinden 12 gun gecti ve benim bıyık bolgem pamuk gibi oldu cok mutluyum hic boyle gezmemistim :) yani ne kızarıklık ne de kıl kokleri belli siyah siyah :S dokuldu hepsi elime geldi hergun dokuldu ama cıkıcaktır 2.seansa kadar..bu arada cok yavas uzayacaklar belli benim bıyıklar yarım gunde bile cıkardı kokleri..simdi ise bikac gundur bebek gibi geziyorum :) yani sonuc sunu soylemeliyimki ben cok memnunum ilk seansta bile cok rahatladıgımı hissediyorum :) tavsiye ederim herkese tuylerinden kurtulmak isteyenlere :KK66:

Son düzenleme:
Lazer epilasyonu tercih eden tüm izmirli hanımlarımızın hangi güzellik merkezini tercih ederse etsinler gerek lazeri tercih etmelerinden gerekse merkez seçimlerinden dolayı hiçbir zaman pişman olmamaları ve kesin netice elde ederek maddi, manevi mutlu olmalarını temenni ediyorum. Ancak bir arkadaşımızın güzellik merkezinde ki görevlinin iğneli epilasyona hiç gerek yok sözünü dürüstlük olarak ifade etmesi gerçekten düşündürücü. Sanırım bu cümleyi söyleyen kişi dahi bunun dürüstlük olarak tanımlanmasına şaşırırdı. Bir başka sayfada istanbulda lazer epilasyon hizmeti veren bir doktor hanım yüzüne lazer yaptırıp da tüyleri sertleşen bir bayana eğer böyle bir sonuçla karşılaştıysa lazer epilasyona devam ettiği taktirde sonuç alamama riskinin çok fazla olduğunu bu sebeple iğneli epilasyon yaptırmasını önermişti. Ticari kaygıdan uzak dürüst bir yaklaşım budur bence. Tercihlerinizde doğru olana ulaşmanız dileklerimle.

Lazer epilasyonu tercih eden tüm izmirli hanımlarımızın hangi güzellik merkezini tercih ederse etsinler gerek lazeri tercih etmelerinden gerekse merkez seçimlerinden dolayı hiçbir zaman pişman olmamaları ve kesin netice elde ederek maddi, manevi mutlu olmalarını temenni ediyorum. Ancak bir arkadaşımızın güzellik merkezinde ki görevlinin iğneli epilasyona hiç gerek yok sözünü dürüstlük olarak ifade etmesi gerçekten düşündürücü. Sanırım bu cümleyi söyleyen kişi dahi bunun dürüstlük olarak tanımlanmasına şaşırırdı. Bir başka sayfada istanbulda lazer epilasyon hizmeti veren bir doktor hanım yüzüne lazer yaptırıp da tüyleri sertleşen bir bayana eğer böyle bir sonuçla karşılaştıysa lazer epilasyona devam ettiği taktirde sonuç alamama riskinin çok fazla olduğunu bu sebeple iğneli epilasyon yaptırmasını önermişti. Ticari kaygıdan uzak dürüst bir yaklaşım budur bence. Tercihlerinizde doğru olana ulaşmanız dileklerimle.

Heralde o doktor benimdir.:teytey: Sevgiler. a.s.

ızmirde lazer epilasyon için memnun kaldığınız yerleri fiyatlarıyla ister özelden yada yazılabiliyorsa burdan yazabilirseniz gerçekten çok sevinicem,yardımlarınızı bekliycem:)

Özelden msj gönderemiyorum henüz,duyguege hnm ilginiz için teşekkürler bir de fiyat ve hangi bölge oldugunu da yazarsanız sevinirim

Canım ben tüm vücut gidiyorum ama toplu ödeme yaptığım için rakam vermiyim tek seans ödemedim birde zaten kıl yapısına,yoğunluğuna göre değişiyor birde tabiki kartla ödeme yada nakit ödeme hepsi farklı fiyat...

yüzzyüze konuşmak gerekiyor yani en güzeli,bilgiler için teşekkürler ..

valla iyice aklım karıştı. herkes ayrı bişey demiş ben likya estetiğe gitmeyi düşünüyodum bilgisi olan paylaşırsa mutlu olucam

Mrb bende medıslım e gıdıyorum sena hn uygulamayı yapıyor
Şeker bı kadın 6 seans oldu karın bÖlgem ve gÖĞÜs arası ıÇın
gÖĞÜs arası baya ınceldı ama karında halen kıllarım var ama ılk baŞladıĞımda bıraz ÜzÜn sÜrebılecek denmıŞtı umutla beklıyorum sona ercek tarıhı

ben de bu ay başlıyorum kızlar koltukaltı için. bir arkadaşımızın tavsiyesiyle iki arkadaş başlıyoruz. alsancakta clinic aplus diye bir merkez. hastane değil ama doktorlar yapıyor bu işlemi. koltukaltının seansı 50 tl. arkadaşım koltukaltı özel bölge ve alt bacak yaptıracak onun seansı da 400 tl başladığımda daha detaylı bilgi veririm yerle ilgili

kızlar bende genital + bikini bölgesi için istiyorum şimdilik sadece onun altından kalkabilirim maddi olarak...okuduğum kadarıyla medslimciler fazla ama yine de kafam karışık nereye gitmeliyim ????

Arkadaşlar bende izmirde gidiyorum. Bacak bölgesinde kaçıncı seanstan sonra gözle görülür azalma oldu?
Ben 2 kere yaptırdım. Tamam kıllar zayıfladı ve batıklarıma iyi geldi. Ama bariz bi azalma olmadı kesinlikle. Ne zaman azalıcak bunlarrr?????

Ben de Netsclub'a gidiyorum, Bornova'da. Yarım bacak + koltukaltı yaptırıyorum, henüz 2 seans oldu. Koltukaltımda çok fark var, bacaklarım da farklı ama daha çok yol katetmem gerektiğini hissediyorum. Seans sonrası dökülecek tüyler batık gibi görünüyo, ondan dolayı biraz tedirginim çünkü daha çok batık problemimden kurtulmak için başladım. Bir sonraki gidişimde sorucam artık.

arkadaşlar ben geem gün clinic a plusa ön görüşmeye gittim herşey ii hoşta kontrol seansı yapmıyorlarmış sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin?????

ayrıca ben nd yaq düşünüyordum fakat nd yaq ı varis tedavisi için kullandıklarını söylediler medslime mi gitsem acab?

X