Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

Merhaba arkadaşlar..mart ayında Kaan beyde tedaviye başlıyorum. Tedavi olanlar beni bilgilendirebilir mi memnun kaldınız mı? Olumlu olumsuz düşünceleriniz neler? Bir de şehir dışından gidecem yumurta toplama sürecine kadar orda kalmak gerekiyor mu, kaç günde bir kontrole gitmek gerekiyor?

Ben de Kaan beye gitmeyi düşünüyorum ama daha ilk görüşmem olacak. Sanırım ilk görüşme adet zamanında olması gerekiyormuş o yüzden bekliyorum ben de... Sen nerden geleceksin? Hazır hormon testini yaptırıp gelsen daha mı iyi olur acaba :110: Gitgel zor olur...

Hayırlı olsun canım, ben de ilk defa geçen adet dönemimde gittim Kaan bey’e. Önce adetin 3. günğ muayene oldum. Vitamin falan verdi. Adet tamamen bitince ofis histeroskopi ile rahmin içini kamerayla inceledi. Sonra döndüm İzmir’den. İlaçlara devam et bir dahaki adette gel dedi. Bu cuma tekrar randevu aldım muayeneye gideceğim.

Melinx canım ben de cuma gününe randevu almıştım ama iptal ettim şimdi artık adet zamanını bekleyecem. Ben de Kaan beye mi gitsem diye düşünüyorum. :KK56:

erbek2004 erbek2004 canım ben çok memnunum doktorumdan sana da gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Cuma gelsen belki karşılaşırdık :). Cuma günü benim E2 değerim biraz yüksek çıkınca tedavim önümüzdeki regle ertelendi. Muhtemelen mart ortası tekrar gideceğim. Umarım birlikte başlarız tedaviye...

erbek2004 erbek2004 canım ben çok memnunum doktorumdan sana da gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Cuma gelsen belki karşılaşırdık :). Cuma günü benim E2 değerim biraz yüksek çıkınca tedavim önümüzdeki regle ertelendi. Muhtemelen mart ortası tekrar gideceğim. Umarım birlikte başlarız tedaviye...

Eveeet çok güzel olurdu :KK5: Ama benim adet zamanım bu hafta değil de martın 2. haftasına denk geliyor. Cuma günkü randevum Medikal Parkta Funda hanımdaydı. İyice karıştı benim hatlar :KK57: Karşılaşsak çok güzel olurdu ama yine de birlikte başlamak da cesaret veriyor :anneadayı:

Cok mutluyum kizlar...yazilanlar umut oldu..arkadasim dr kaan beyi onerdi..veeee martin 2.haftasi icin randevu aldim..insallah rabbim nasip eder elim bos dönmem..

Merhaba arkadaşlar canim doktorum Kaan Bozkurtla 2.denemede pozitifi gördük çok şükür Rabbim hepinize nasip etsin. 5 yıllık evliyim ve 27 yaşındayım endometriozis liyim.doktoruma çok güvendim hep. ilk negatif denemeden sonra ben devam edicem kaan hocaya dedim ve ikincide bizi sevindirdi. Önce Allahın izniyle ve doktorumun vesilesiyle. Daha çok yeni ve yolun başındayız inşallah sağlıklı bir şekilde devam etmesi temennimiz. Kaan hoca çok aydın kişiliğinin yanında çok ta inançlı biridir. Duaların gücünü hep hatırlatır bize. Başarısından ve çalışma azminden bahsetmiyorum bile inşallah sizlerde bu yolda hedeflerinize en kısa zamanda ulaşırsınız. Sevgiler

Arkadaşlar merhaba bende kaan beyde tüp bebeğe başlayacağım nasipse süreç nasıl ilerliyor kaçıncı gün embriyosu koyuluyor ve opudan sonra transferi ne zaman yapıyor bilgi verebilir misiniz pco hastasıyım bu arada

Merhaba arkadaşlar canim doktorum Kaan Bozkurtla 2.denemede pozitifi gördük çok şükür Rabbim hepinize nasip etsin. 5 yıllık evliyim ve 27 yaşındayım endometriozis liyim.doktoruma çok güvendim hep. ilk negatif denemeden sonra ben devam edicem kaan hocaya dedim ve ikincide bizi sevindirdi. Önce Allahın izniyle ve doktorumun vesilesiyle. Daha çok yeni ve yolun başındayız inşallah sağlıklı bir şekilde devam etmesi temennimiz. Kaan hoca çok aydın kişiliğinin yanında çok ta inançlı biridir. Duaların gücünü hep hatırlatır bize. Başarısından ve çalışma azminden bahsetmiyorum bile inşallah sizlerde bu yolda hedeflerinize en kısa zamanda ulaşırsınız. Sevgiler
Arkadaşım değerlerin sağlıksız ilerliyor geçen sene benimde böyle olmuştu ve senin değerlerine göre daha iyi olmasına rağmen kese göründü fakat gelişmedi kürtaj oldum... 2 binlere çıkmıştı değerlerim. Üzgünüm senin adına. Inşallah bir süpriz olur ama hazırlıklı olmak lazim.. son gelişmeleri burayada yazarsan diğer arkadaşlara da doğru bilgi vermiş olursun...

Arkadaşım değerlerin sağlıksız ilerliyor geçen sene benimde böyle olmuştu ve senin değerlerine göre daha iyi olmasına rağmen kese göründü fakat gelişmedi kürtaj oldum... 2 binlere çıkmıştı değerlerim. Üzgünüm senin adına. Inşallah bir süpriz olur ama hazırlıklı olmak lazim.. son gelişmeleri burayada yazarsan diğer arkadaşlara da doğru bilgi vermiş olursun...

Bu mesajı yazdıktan sonra ki değerim sağlıksız geldi ama şuan bir kayıp yaşamış değilim devam ediyor emin olun ki gelişmeleri yazarım aynı zamanda hazirlikliyim hiiiic merak etmeyin biz burda birbirimize destek olmaya çalışıyoruz köstek değil gebeliğim sonlanırsa haber veririm

Bu mesajı yazdıktan sonra ki değerim sağlıksız geldi ama şuan bir kayıp yaşamış değilim devam ediyor emin olun ki gelişmeleri yazarım aynı zamanda hazirlikliyim hiiiic merak etmeyin biz burda birbirimize destek olmaya çalışıyoruz köstek değil gebeliğim sonlanırsa haber veririm
Ilk negatifimden beri bana ve kaan hocaya takmışsın bırakta bir kaç hafta sevincimi yaşayayım Allah bilir benim bebeğime ne olacağını olumsuz bir şey olursa üzüntümü dile paylaşırım ve kimse böyle birşey yaşamasın diye dua ederim sende sevinirsin

Son düzenleme:
crn91bb crn91bb lütfen moralini bozma, dilerim herşey yoluna girer ve sağlıkla kucağına alırsın bebeğini. Olumsuz birşey olursa da hayırlısı deyip yola devam edersin. Bu hepimiz için geçerli. Ayrıca neyi ne kadar istersen o kadar paylaş burası bir forum, bilimsel bir site değil. Kimseye bilgi vermek zorunda değilsin. Moralini yüksek tut, canını sıkma nasipse olacak zaten.

crn91bb crn91bb lütfen moralini bozma, dilerim herşey yoluna girer ve sağlıkla kucağına alırsın bebeğini. Olumsuz birşey olursa da hayırlısı deyip yola devam edersin. Bu hepimiz için geçerli. Ayrıca neyi ne kadar istersen o kadar paylaş burası bir forum, bilimsel bir site değil. Kimseye bilgi vermek zorunda değilsin. Moralini yüksek tut, canını sıkma nasipse olacak zaten.
Teşekkkür ederim canim hayırlısı tabiki herşeyden önce 5.buçuk yıl sonra hamile olabilmenin sevincini yaşayarak paylaştım ama şimdi ne olacak bilmiyorum inşallah güzel olur herşey.

Teşekkkür ederim canim hayırlısı tabiki herşeyden önce 5.buçuk yıl sonra hamile olabilmenin sevincini yaşayarak paylaştım ama şimdi ne olacak bilmiyorum inşallah güzel olur herşey.
İnşallah canım :nazar: hamile kalabildiğini öğrenmiş oldun. İnşallah sonu da güzel olur.

Hayırlısı olsun canım. Her şey Allah'tan. Yeter ki hayırlısı ve sağlıklısı olsun. Hamile kalabilmek bile büyük başarı demek ki kalabiliyormuşsun. İnş hamileliğin devam eder. Sevgiler.

Merhabalar cnm. endometriosizin olduğu icin kaan bey farklı bi tedavi uyguladi mi sana? kisti baskilamak vs gibi

Evet canim geçici menapoz 3 ay sonra dondurulmuş transfer oldu
yumurta toplamadan sonra mi menapoz yapıldı? bende endometriosiz hastayim da 3. tedavimde başta menapoz yapildi yumurtaları olumsuz etkiledi simdi yum toplamadan sonra menapoz yapip ondan sonra transfer düşünüyoruz bakalim.

bu arada değer artışında sıkıntı varmış sanirim ama hic kafana takma bunlari ben kac kisi gördüm değeri düzensiz artik sonra sağlıklı gebelik olan, değeri muntazam sekilde artip da sagliksiz gebelik yaşayan da çok. bu işlerde en büyük faktörlerden birisi stres. bebegin şuan seninle bunun keyfini çıkar :KK66:

X