Tüp Bebek Merkezleri İzmir Kent Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım israel aruh türkiyede bu işi en iyi yaparnlardan biridr olur mu hiç öyle şey olumszlukları her dr da yaşarsın zaten ama israel hoca bu işte ustadır eline su dökebilecek çok az dr vardır dokuz eylül asıl bu işte hiç iyi degildir daha yeni tanıdıgım bir arkaşdaım hamle kalması imkansızken şu an 5 aylık hamile ve kız bebek bekliyr ve yumurta olgunlaşmaıyordu yumurtlaması olmuoyrdu bence git ve görüş içine sinerse düşünürsün

sağol canım bilgi verdiğin içina.s.

bu arada despina 74 cüğüm çok sağol bizi bilgilendirdiğin için, inşallah bidahakine iyi olacak hepimizin.ama benim doktorda aynı dediğin gibi dan dan konuşuyodu. mesela yumurta toplama günü beni aradı dediki spermler çok kötü döllenme olmayabilir ertesi güne kadar kahrolduk, korkudan öldük,eşim depresyona girdi, çok gereklimiydi böyle konuşması bilemiyorum. kasap olmuş bunlar heralde artık..

16 fsh ile kent hastanesindeki tedavimle şu an hamileyim.14. gün değerim 676...Memnunum..İsrael bey gayet disiplinki ve işini iyi yapan bir dr...

arkadaşlar bende israel aruha başlıycam muaynanesine gittim. 20 Şubat gibi iğnelere başlıycam kent hastanesinde hayırlısı bakalım. Tedirginim. Umarım doğru tercih yapmışımdır.

ben ısrael aruh çok duydum ve ön görüşmeye yapmaya gittim tabi direkt kendisi ile görüşemedim tüp bebek konusunda direktör bayanla görüştürdüler bizi
adını hatırlamıyorum ama sarışın 50 yaşlarında bayan yüzünden orda yaptırmaktan vazgeçtim çünkü kadın okadar ters davrandıki neden geldiniz der gibi ve sorduğum sorulara ukala cevaplar yazıkkkk valla
bu iş ekip işi kendini bilmez yüzünden direkt sildik kent hast. listemizden
biara şikayet etmeyide düşündüm ama sonradan yazık ekmek parası benden olmasın bari diye düşündüm
umarım kulaklarına gider de ekip seçerken daha özenli davranırlar

arkadaşlar bende smyrnada başlamıştım ama vazgeçtim şimdi kent hastanesine devam ediyorum

bende kent hastanesinde tedaviye başladım hayılrlısı ile. israel bey'in hastasıyım. 5 güne kadar kısmetse yumurtalarım toplanacak. bu aşamaya kadar her gittiğimde mutlaka israel bey ve şükran hanımla görüşmem oldu. daha önce smyrna ile görüşmüştüm orada sadece hemşirelerle muhattap olabiliyordum. o yüzden oradan vazgeçtim. şükran hanım çok güler yüzlü. doktorum ciddi ama işini bilen birine benziyor. umarım tüm tedavi gören arkadaşlarım ve isteyen herkese allahım bebek versin

bende kent hastanesinde tedaviye başladım hayılrlısı ile. israel bey'in hastasıyım. 5 güne kadar kısmetse yumurtalarım toplanacak. bu aşamaya kadar her gittiğimde mutlaka israel bey ve şükran hanımla görüşmem oldu. daha önce smyrna ile görüşmüştüm orada sadece hemşirelerle muhattap olabiliyordum. o yüzden oradan vazgeçtim. şükran hanım çok güler yüzlü. doktorum ciddi ama işini bilen birine benziyor. umarım tüm tedavi gören arkadaşlarım ve isteyen herkese allahım bebek versin

canım yaşın kaç ? bizim durumumuz çok benziyor inşallah birlikte kentte hamile kalırız. :KK3:

inşallah cnm. benim yaş 30. eşimde morfoloji ve hareket sorunu var. pazartesi günü yumurtalarım toplkanacak. sen ne durumdasın?

benim yaşım 32 tek tüpüm neredeyse tıkalı gibi. çok az geçiş oluyomuş filmde.ve kapalı yumurtalık daha güçlü olan:KK43:
eşimde sperm sorunu yoktu ama 3-4 ay önce!!!!Şu an hem morfoloji hem sayı hem hareket hem de TMSS (o neyse) herşey berbat çıktı. bende smyrna da pek ikna olamadım o yüzden israel beyle görüşeceğim haftaya. senin durum daha iç açıcı gibi görünüyor. sende sorun yok galiba.

benim yaşım 32 tek tüpüm neredeyse tıkalı gibi. çok az geçiş oluyomuş filmde.ve kapalı yumurtalık daha güçlü olan:KK43:
eşimde sperm sorunu yoktu ama 3-4 ay önce!!!!Şu an hem morfoloji hem sayı hem hareket hem de TMSS (o neyse) herşey berbat çıktı. bende smyrna da pek ikna olamadım o yüzden israel beyle görüşeceğim haftaya. senin durum daha iç açıcı gibi görünüyor. sende sorun yok galiba.

yok cnm durumumuz bak sana diğer topikte de cevap yazdım. tüp bebekte tüp önemli değil. durumun hiçte iç kapatıcı değil. eğer tek pronlemin tüpse, tüp bebekte başarı oranın artıyor. erkekse problem şansın artıyormuş. doktor söyledi. sizinde sanırım böyle. ben de yaş 30 dedim ama değil 31 :KK52: :KK52:

:81:
özocum sen hsg den sonra korundu n mu o ay? dr sana ne demişti?

yok cnm. bize hiç korunun falan demedi. hatta rahim filminden sonra hamile kalınma olasılığı yüksek oluyormuş. ama ben korundum çünkü vücuduna radyasyon alıyorsun. ben pimpirikliyim aklımda en ufak bir şüphe varsa yapmam. o yüzden o ay korundum ben.:KK71:

bana korun dedi. ben de acayip pimpirikliyimdir.ilk kez pimpirikliği bırakıp 1. kez deneme yaptım hıııhh sanki oluyor da hemen 1 kez de olcak dedim.şimdi de o yüzden yusuf yusufum . smynra bana korun dedi sana demedi bu ne sorumsuzluk ayrıca....

Son düzenleme:
ozo_35 bize sonucu yazarsan çok memnun oluruz?
kent mi smyrna mı hala karar veremedim?

tamam cnm mutlaka sonuçtan haber veririm ama daha transferim bile olmadı. perşembe kısmetse transfer olur 12 gün sonrada belli olur. bebişimin benimle olup olmadığı. Allahım yavrumu bana nasip etsin inşallah ve isteyen herkese :emir_bebek:

ozo_35 bize sonucu yazarsan çok memnun oluruz?
kent mi smyrna mı hala karar veremedim?

canım bende senin gibi çok kararsızdım ama kenti tercih ettim benimde daha yumurtalarım toplanmadı cumartesi olabilir diyorlar çarşamba tekrar gideceğim sonucu bende yazarım sana :86:

X