İzmir smyrna art ta Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Sperm dna hasarından dolayı 2 bebeğimizi kaybettik %40 seviyemiz 3 ay vitamin vs tedavisi sonrasında tüp bebek düşünüyorum doğaldan korkuyorum artık ımsı yapılması geeekiyormuş bize bu merkezde ımsı ile gebeliğini devam ettiren oldu mu ve tedavi ücreti nasıl

Neden İrenbe peki.. orda imsi varmş ama uygulamylarmş siz konuştnz mu irenbeyle imsi yaparz dediler mi
Ben de çikolata kisti var irenbe de gittiğim doktor bu konu da uzman ve kendisinden çok pozitif enerji aldım içime çok sindi ondan tercih ettim. Ben microchip istedim doktor gerek yok ama illaki istersen yapılır dedi, imsiyi sormadım

Ben de çikolata kisti var irenbe de gittiğim doktor bu konu da uzman ve kendisinden çok pozitif enerji aldım içime çok sindi ondan tercih ettim. Ben microchip istedim doktor gerek yok ama illaki istersen yapılır dedi, imsiyi sormadım
Anladım canım hayırlısı olsun bende araştırdm icsi imsi mikrocip aklma en çok yatan imsi oldu

ben ege ünv de aşılama oldm başarısız. ege de tüp bebeğe geçicez ama bi aşılama daha ypcz
Rabbim hayırlısını versin aşılama nın oranları çok düşük başarısız olduğu için üzülme tüp bebek %55 aşılama 10 15 ama inş bu kez aşılaman başarılı olur cnm 🙏🏻

İmsi var diye biliyorum.microchip için bilgim yok.sizde tedavi için mi gidiceksiniz.benimde transferim oldu 3 gündür dinleniyorum.
Canımmmm smyrna demi merkezin bana da dua edin Cuma günü orda transferim yapılıcak ne olur içinizden geçirin hamilenin duası tutar

X