İzmir smyrna art ta Tüp Bebek Tedavisi Görenler

dehaaa

❤28.06.2018❤
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2015
2.542
2.226
37
Arkadaslar 2 negatif tup bebek denemem oldu suan smyrna yi arastiriyorum on gorusme yapmayada gidicem ama oncesinde burda bu nerkeze giden arkadaslardan bilgi almak istedim sizler memnun kaldinizmi sorununuz neydi ve pozitif sonucu gorebildinizmi?? Bilgi verirseniz cok mutlu olurumm:KK200:

Arkadaslar 2 negatif tup bebek denemem oldu suan smyrna yi arastiriyorum on gorusme yapmayada gidicem ama oncesinde burda bu nerkeze giden arkadaslardan bilgi almak istedim sizler memnun kaldinizmi sorununuz neydi ve pozitif sonucu gorebildinizmi?? Bilgi verirseniz cok mutlu olurumm:KK200:
Merhaba canım ben smyrnada 2tane dondurulmuş transferi yüklemesi oldu sonuç negatifti bu üçüncü dondurulmuş denememizde tuttu bizim nasip diyelim bn cok memnunum doktorumdan ve hastanemden kendin yine bi görüş şuan hamileyim bn bile olmaz derken oldu minigim sevindirdi bizi tupbebek de sanırım bi kac denemeden sonra tutuyo

Merhaba canım ben smyrnada 2tane dondurulmuş transferi yüklemesi oldu sonuç negatifti bu üçüncü dondurulmuş denememizde tuttu bizim nasip diyelim bn cok memnunum doktorumdan ve hastanemden kendin yine bi görüş şuan hamileyim bn bile olmaz derken oldu minigim sevindirdi bizi tupbebek de sanırım bi kac denemeden sonra tutuyo
Sorun neydi canm sizde doktorun kimdi raporlumu raporsuzmu yaptrdn fiyatlar nasl pek soru sordum bende:)

Kızlarrr yorum başka yokmu smyrna artta tedavi goren yada gormus olan

Canim ben kent hastanesinde dr dilek aslan ile tup bebek surecindeyim. Adetin 2 günü igneler başladı 10 gun sonra OPU oldu. 5. Gun transferi oalcak. Henüz sonuç belli değil ama. Dr Hanımdan koordinatör Şükran hanim dan merkezden çok memnunum. Tavsiye ederim. Biz de çok dusunmustuk. İrenbe mi smrna mi kent mi diye. Ama dilek aslan öyle bir dr. Ki baska kimseyi dusunmedik.

Canim ben kent hastanesinde dr dilek aslan ile tup bebek surecindeyim. Adetin 2 günü igneler başladı 10 gun sonra OPU oldu. 5. Gun transferi oalcak. Henüz sonuç belli değil ama. Dr Hanımdan koordinatör Şükran hanim dan merkezden çok memnunum. Tavsiye ederim. Biz de çok dusunmustuk. İrenbe mi smrna mi kent mi diye. Ama dilek aslan öyle bir dr. Ki baska kimseyi dusunmedik.
Kent cok pahali bir hastane oraya yetisemeyiz biz. Teskkr ederm bilgin icin

Bu raporsuz fiyat . 6250 içinde tüm muayeneler opu öncesi kan tahlili opu ve transfer var. İlaç fiyati da kişiden kişiye degisen bir durum. Her şeyden once kent hastanesi nin laboratuvar ini çok ovuyorlar. Simirna ne kadar merak ettim

Bu raporsuz fiyat . 6250 içinde tüm muayeneler opu öncesi kan tahlili opu ve transfer var. İlaç fiyati da kişiden kişiye degisen bir durum. Her şeyden once kent hastanesi nin laboratuvar ini çok ovuyorlar. Simirna ne kadar merak ettim
Fiyatlari iyimis ozaman ben acikcasi kenti daha pahalidir diye dusunuyodum hic arastrmadan

Merhaba Arkadaşlar, Bende geçen ay smyra da tedaviye başladım Doktorum Şaban Bey, Bende pko var o yüzden taze embryo transferi yapılmadı dondurukdu 20 gün sonra transfer olacak. Ben işlemlerden ve ilgilerinden mennun kaldım ama sonucu bilemeyiz tabi. oplamda 7000 tl sadece tüp bebek ve opu için ödedik 2000 tl de ilaçlar tuttu tüp bebk öncesi de 1000 tl Histereskobi. Hepimizin şansı bol olsun inaşşah.

Merhaba Elapoyraz smyrra na doktorunuz kim di acaba

İsin içine girince çok tutuyor canim transferler para tutuyordu 3er milyara yakın fiyatlar dondurulmuş daha güzel bnce basari oraninda

Evet bende Şaban Hocanın hastasıyım , çok sevindim sizinde onun hastesı olmanıza moral oldu açıkcası bu ara pek bir ihtiyaç oluyor morale :)

Canım hoşgeldin tekrar :) moralini yuksek tut bncede saban bey cok iyi hemen önlem alabliyo güvenilir bi doktor 3ncu denemem de tuttu bnm dondurmustu ucude sonunda oldu hic umidim kalmamıştı bnmde

X