İzmir'de gündelikçi bayan arıyorum?

bucada ikamet ederim. 40 yaşındayım. şirinyer ve bucada boş ev temizliği yaparım. 75 tl + yol yemek parası. ilgilenen varsa 5383419162den fatoş hanım.

Kızlar bayraklıda oturuyorum.Ev temizlik ve ütüme yardım edicek bayan arıyorum.aylık olarakta anlaşabiliriz.böyle güvenilir tanıdığınız varmı?haftada 1 veya haftada 2 yarım günde gelebilir.istediği paraya göre tabi.çok olursa 15-20 günde bir almak zorunda olurum.ne kadar istediklerini bilen varsa yazarsanız sevinirim canlarım???????
merhaba...
bornova kola köprüsü civarı askeri lojmana temizliğe geliyorum, dilerseniz referans verebilirim. gündelik ücreti: 100 tl
tel: 538 - 341 9162

[B]bende yeşilyurtta oturuyorum fiyata göre ayda bir veya 2 gelebilecek güvenilir bir yardımcı arıyorum..ilgilenenler mesaj yazarsa sevinirim...[/B]
merhaba...
bornova kola köprüsü civarı askeri lojmana temizliğe geliyorum, dilerseniz referans verebilirim.
tel: 538 - 341 9162

bayraklidan kezban titiz ve csliskanim gunluk ev islerine gidiyorum referanslarim da var tam gun yarim gun merdiven yikamada olur izmir ici heryere giderim 0554 411 71 66

Merhaba İzmir'de günlük temizliğe gidiyorum işim iyidir memnun kalacağınızdan eminim ilgilenenler bana ulasabilir

Kızlar bayraklıda oturuyorum.Ev temizlik ve ütüme yardım edicek bayan arıyorum.aylık olarakta anlaşabiliriz.böyle güvenilir tanıdığınız varmı?haftada 1 veya haftada 2 yarım günde gelebilir.istediği paraya göre tabi.çok olursa 15-20 günde bir almak zorunda olurum.ne kadar istediklerini bilen varsa yazarsanız sevinirim canlarım???????

Merhaba bucada oturuyorum. Bende deneye deneye en sonunda bir kadın buldum muhteşem temizlik yapıyor. Günlüğü 140 ayda 1 alırsanız indirim isteyebilirsiniz. Kadın çok güzel temizlik yapıyor. İlk defa bu kadar memnun kaldım diyebilirim.

X