Düğün İzmir'de Kına Gecesi için mekan

pinkpower

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
30
0
Arkadaşlar Merhaba,

Şubat ayında düğünümüz olacak kısmetse.. Ama kına gecesi için mekan bulamıyorum. 1500 liradan aşağı fiyat veren mekan yok :KK43: şamdan, yer volkanı bilmem ne düğün gibi teferratlarla dolu. ben sadece orkestra, meşrubat ve salon istiyorum. üçyol, eşrefpaşa, hatay taraflarında kına gecesi yapmak için kiralayabileceğim cafe tarzı biryer bilen varsa paylaşabilir mi? :26:

Arkadaşlar Merhaba,

Şubat ayında düğünümüz olacak kısmetse.. Ama kına gecesi için mekan bulamıyorum. 1500 liradan aşağı fiyat veren mekan yok :KK43: şamdan, yer volkanı bilmem ne düğün gibi teferratlarla dolu. ben sadece orkestra, meşrubat ve salon istiyorum. üçyol, eşrefpaşa, hatay taraflarında kına gecesi yapmak için kiralayabileceğim cafe tarzı biryer bilen varsa paylaşabilir mi? :26:

selamm canım üçyolda 19 mayıs tesisleri var onun yanında bi salon var istiyosan bi bak derim güzel bi yere benziyor 1 ay sonra bi arkadaşımın nişanı olcak orda :KK34:

Canım ilk oraya baktık :KK43: 1500 lira istiyor. pastayı filan da çıkardık kuşa döndürdük salonu ama ine ine 1200 e indi:KK36:

ben yazın evlenicem.izmir konağında yapmayı düşünüyorum am henüz fiyat filan almadım.ekonomi üninersitesinin karşısında çok güzelbir mekan.bi bak istersen.bi de nerelere baktın ne fiyatlar aldın bizimle paylaşırsan sevinirim...

İzmir konağında nisan ayında bir arkadaşımın nikah sonrası yemeği oldu, baya tuzlu biryer. oraya soramadık bile. aslında benim istediğim, bilirsiniz belki kızlar eskiden böyle boş dükkanlarda kahvehanelerde filan kadınlı kızlı yapılan türden kına gecelerinden biri olması.. ama eşrefpaşada oturuyorum buradaki kahvehaneler benim kına gecem için pek uygun olmayabilir =) ben hala mekan bulamadım. mahallemizde bir cafe açıldı. pastane tarzı biryer burası 450 tl istiyor. içerisi mak. 40-45 kişi alır.
fiyat aldığım diğer bir mekanlar şöyle:
bahçelievler evgi düğün salonu: 1.200tl (pastayı filan çıkarttık rakamın içinden kına gecesinde pasta kesmeyi düşünmüyoruz)
izmir spor düğün salonu: 1.400tl
alsancak tcdd tesisleri: sadece salon kirası (orkestra yok) : 850tl
hasan sağlam öğretmen evi: kişi başı fiyat veriyorlar o da 2011 yılı ücretiymiş daha 2012 belli değil dediler. pasta -meşrubat kişi başı: 12 tl+salon, orkestra
düğün için düşünürseniz eğer buraya bayıldım diyebilirim: konak polis evi: 300 kişilik gelin gibi bir salon 3.500 lira (kolalar kutu kola olarak çıkıyor) kişi sayımız uysa burayı hiç düşünmeden tutardık kızlar.

ben de şu anda hazırlık halindeyim ve bunları sizinle sık sık paylaşacağım. tüm hazırlıklarınız yolunda gitsin, su gibi çabucak ve berrak olsun arkadaşlarım işleriniz. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Mutluluklar dilerim.

İzmir konağında nisan ayında bir arkadaşımın nikah sonrası yemeği oldu, baya tuzlu biryer. oraya soramadık bile. aslında benim istediğim, bilirsiniz belki kızlar eskiden böyle boş dükkanlarda kahvehanelerde filan kadınlı kızlı yapılan türden kına gecelerinden biri olması.. ama eşrefpaşada oturuyorum buradaki kahvehaneler benim kına gecem için pek uygun olmayabilir =) ben hala mekan bulamadım. mahallemizde bir cafe açıldı. pastane tarzı biryer burası 450 tl istiyor. içerisi mak. 40-45 kişi alır.
bahçelievler evgi düğün salonu: 1.200tl (pastayı filan çıkarttık rakamın içinden kına gecesinde pasta kesmeyi düşünmüyoruz)
hasan sağlam öğretmen evi: kişi başı fiyat veriyorlar o da 2011 yılı ücretiymiş daha 2012 belli değil dediler. pasta -meşrubat kişi başı: 12 tl+salon, orkestra
düğün için düşünürseniz eğer buraya bayıldım diyebilirim: konak polis evi: 300 kişilik gelin gibi bir salon 3.500 lira (kolalar kutu kola olarak çıkıyor) kişi sayımız uysa burayı hiç düşünmeden tutardık kızlar.

ben de şu anda hazırlık halindeyim ve bunları sizinle sık sık paylaşacağım. tüm hazırlıklarınız yolunda gitsin, su gibi çabucak ve berrak olsun arkadaşlarım işleriniz. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Mutluluklar dilerim.

canım paylaşımın için çok teşekkürler. benim de 2014 de düğünüm olacak. izmir de kına gecesi için tarihi bir mekan arıyorum fakat hem tarihi görünümde yerler yok hem de normal salonların fiyatları bile böyle ise aradığım gibi bir yer kim bilir ne kadardır :KK43: :KK43:

Kınada zaten pasta olmazki :26:Bende yer bakıcam kına için dügünümde kınamda izmirde olucak, burayı takipte olucam kızlar

kızlar hiiçç boşuna bakınmayın ben hepinizin yerine bakındım nişanımın olcağı dönemlerde eğer ki adam akıllı bişey istiyosanız en az 5.000 bini gözden çıkarmak gerekir.. size bi yer tavsiyem var ; ekonomi üni. karşısında İzmir Konağının sağ tarafında Teleferik Aile Çay Bahçesi var ben nişanımı orda yaptım 75 kişiydik çerez kuru pasta ve içecekler vardı süsleme organizasyon harikaydı ve ordaki bahçe bu sezon açıldı ilk defa benim nişanım için orgaznızasyon yapıldı ama görseniz sanki bininci defa yapılmış gibiydi fiyatı ise 1.250 tl herşey içindeydi.. seneye evlenicem inşallah kınamı orada yapmayı planlıyorumm

kızlar hiiçç boşuna bakınmayın ben hepinizin yerine bakındım nişanımın olcağı dönemlerde eğer ki adam akıllı bişey istiyosanız en az 5.000 bini gözden çıkarmak gerekir.. size bi yer tavsiyem var ; ekonomi üni. karşısında İzmir Konağının sağ tarafında Teleferik Aile Çay Bahçesi var ben nişanımı orda yaptım 75 kişiydik çerez kuru pasta ve içecekler vardı süsleme organizasyon harikaydı ve ordaki bahçe bu sezon açıldı ilk defa benim nişanım için orgaznızasyon yapıldı ama görseniz sanki bininci defa yapılmış gibiydi fiyatı ise 1.250 tl herşey içindeydi.. seneye evlenicem inşallah kınamı orada yapmayı planlıyorumm
Ben bucadayım bize çok uzak orası ya, bende o tarz bir yer bakıyorum cnm cafe olur cay bahcesi gibi düzgün güzel bir mekan olur

canım benim nişanını yaptığın mekanın fotoğrafı varsa paylaşabilirmisin?

Arkadaşlar ben de Eylül ayında gelin olanlardanım. Kına gecesi İzmir' de, Nikahım İstanbul' da olacak. Çiğli' de oturuyorum. Karşıyaka veya Çiğli taraflarında max.100-150 kişilik hoş ve modern bir mekan arayışındayım. Yemekli olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba konunun üzerinden baya geçmiş ama hala aktif üye olduğunuz için sormak istedim,kına gecesi için bu dediğiniz yeri gördüm araştırırken fotoğraf falan varmıydı acaba o günden kalan:) memnun kaldınız mı bir de,orkestra falan nasıldı ses ışık süsleme vs?Cevaplarsanız çok sevinirim

merhaba :) konuyu görünce vay be dedim şuan evlendim kına nişan üstünden 1,5 yıl bile geçti :) Allah sizede nasip etsin inşallah.

evet ben kına gecemide orada yaptım fakat kasım ayı olduğu için kapalı yerini tercih ettik orada çalışanlar çok yardımcı oldular kınayı yalnızca bayanlara yaptığım için extra bir orkestra gelmedi pc den çalındı ama biz gayet memnun kaldık istersen özelden yazabilirim kiminle görüşeceğini ne yapacağını

Ayy cevaplamışsınız çok teşekkür ederim:) Gittim görüştüm orayla ancak 100kişi kapasitesi olduğu için vazgeçtik başka yeri tuttuk:)1.5 yılınız geçmiş darısı nice güzel senelerin başına,Allah hepimiz güzel günler nasip etsin

amin canım hepimize nasip olsun inşallah, sizin içide hakkınızda hayırlısı olsun :)

kızlar 150 kişi için kına gecesi mekanı bakıyorum. ay her yer çok pahalı 2 bin liranın altında bornova, bayraklı ya da karşıyakada mekan önerebilecek var mı?

kızlar 150 kişi için kına gecesi mekanı bakıyorum. ay her yer çok pahalı 2 bin liranın altında bornova, bayraklı ya da karşıyakada mekan önerebilecek var mı?
Merhaba benim de mayıs ayında kına organizasyonum olacak ve Bornova/Bayraklı taraflarında mekan arıyorum. Siz bir yer buldunuz mu acaba ?

X