İzmir'de Meme Büyütme Sonrası Başıma Gelenler

Merhaba geçmiş olsun. Mahkemeniz görüldü mü ne aşamadasınız acaba? Yaşadığınız psikolojik travma için çok üzgünüm. Memeniz ve burnunuz ne durumda revizyon yapıldı mı?

Üzülerek okudum. Kimsenin yaşamasını istemediğim bir süreç geçirmişsiniz. Umarım hukuki yollarla hakkınızı alırsınız. Dürüst hastayı mağdur etmeyen doktor bulmak zor

Acilen meme ameliyati olmaniz gerekiyor bence. Cok riskli bir durum var hayatinizla ilgili ve siz kendinizi iyilestirmek yerine hala o doktoru dusunuyorsunuz. Tabi ki cezasini ceksin, ama buradan bakinca sadece siz zarar goruyorsunuz. Kisa surede adamin dolandirici oldugunu anlamissiniz ama yine de baska doktora gidip fikir almak yerine yapilan islemleri baskasina duzelttirmek yerine bu doktorla gorusmeye devam etmissiniz. Bu adamin ne dusundugunun ne onemi var? O bir dolandirici. Ne hali varsa gorsun. Uzak durun, mahkemeye verin, burun ve ozellikle de gogus icin baska doktora gidin olsun bitsin. Gercekten sizi onemsedigim icin boyle yaziyorum. Adamin adini ozelden gonderirseniz onun hakkinda yorum yapabilirim onun silemeyecegi bir yerden.

Mahkeme süreci devam ediyor o yüzden adını veremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba geçmiş olsun. Mahkemeniz görüldü mü ne aşamadasınız acaba? Yaşadığınız psikolojik travma için çok üzgünüm. Memeniz ve burnunuz ne durumda revizyon yapıldı mı?
Merhaba çok tesekkurler. Mahkeme devam ediyor. Ilk duruşmada uzatma istediler, ikinci duruşmada evrakları eksik olduğu için yani onlar yüzünden ertelendi, hala epikriz sunamadılar, son duruşmada erteleme istemişler evrak hazırlama vs gibi sebeplerle ve yalancı şahit sunmuslar. Yalancı şahit istanbuldan bir göz doktoru beni magdur eden adamin arkadaşı. Ben izmirde ameliyat oldum ne alaka istanbuldan bir göz doktoru ile. Yani uzatmaya çalışıyorlar süreci. Cok falso verdiler. Biz adlı tıp istedik onu gelecek aya verdiler. Adli tıp kontrole gideceğim. Duruşma aralıkları 3-5 ay gibi oluyor. Biz revizyon icin davanın sonuçlanmasını beklediğimizi ilettik ve hakim bunu yerinde buldu o yüzden önümüzdeki duruşmada karar bekliyoruz. Dava sonuçlandıktan sonra revizyon olacağım ki su an adlı tıp ve hakim doğrudan görsünler sebep oldugu durumu.

Üzülerek okudum. Kimsenin yaşamasını istemediğim bir süreç geçirmişsiniz. Umarım hukuki yollarla hakkınızı alırsınız. Dürüst hastayı mağdur etmeyen doktor bulmak zor
Kimse bu adam tarafından magdur edilmesin diye surecimi detaylıca anlattım ve isteyene özelden fotoları paylaştım. Daha önce de cok mağdur etmis ama duyulmamış bir şekilde. Ama ben asla haksizligi kaldıramam sonuna kadar hakkimi ararım. Ben sadece şikayet edip ah vah etmedim, neye mal olursa olsun hakkimi arayacağım yer olan mahkemeye verdim. Bu adam baya afallamis olmali ki yalancı şahit sunacak kadar haysiyetini kaybetmiş. Googleda verecek cevap bulamayınca sözde anlayışlı bir üslupla - ki adamın meşhur tavrı sakin, makul biri gibi konusmak, doğallıktan yana biri gibi görünmek - beden algısı bozukluğu iftirası atmis. Bu klinik olarak araştırılmadan ortaya atılacak bir teşhis değil. Dedigim gibi Ben fotoları paylaşıyorum özelden, beden algısı bozukluğu mu değil mi bakan anlar zaten. Insanların aklıyla dalga geçmeye çalışıyorlar, böyle o fahiş paraları kazanıyorlar.

Evet adamı mahkemeye verdim zaten 1 sene sonunda. 1 sene uzun dönem sonuc icin beklemek gerekiyor zaten ama usulen 1 sene içinde verebilirdim süre aşımı olmaması için. Her ne kadar ben ameliyattan hemen sonra şüphelenmeye başlasam da uzun dönem sonucları ne olacak diye beklemek istedim. Ama keske beklemeseydim. Bu adam benim makul yaklasimimi yanlis yorumladi beni kandirabilecegini zannetti ama öyle olmadi! Uzun dönemde daha da kötü olup adamın sorumluluk almayıp aksine hem maddi hem manevi zarar vermesi sebebiyle mahkemeye verdim 1 sene geçtikten sonra. Mahkeme devam ediyor. Mahkeme sonucundan sonra hatta eger implantları ispatlamak icin gerek görülürse adlı tıp raporundan sonra implantları çıkarmak için ameliyat olurum. Su an ispatlamak icin revizyon olmuyorum. Ismini veremiyorum çünkü mahkeme sürecindeyiz. Ama doktorları araştıranlar zaten bazi tahminlere sahiptir önceki yorumlarda olduğu gibi... Tesekkur ederim desteğiniz icin.

FDA Amerikanın verdiği onay, Ce ise Avrupanın.

Merhaba, bu doktorun ismini ozelden yazabilir misiniz? Ben de gogus buyutme dusunuyorum, kendisine gitmek istemem

Cok gecmis olsun benim de burnumu cok kotu yapti maalesef doktorum. Fotograf rica etsem gonderebilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…