İzmir'deki Falcılar

arkadaşlar batuhan diye bir arkadaş başlamış.sibel yoktu ben kendisine baktırdım .kendimle ilgili hiç birşey söylememe rağmen herşeyi, yaşadıklarımı net bir şekilde söyledi.mesela gittiğim falcı evlimisin bekarmısın yada ne iş yapıyosun diye bana sorular sormamalı.kendisi hiç bir soru sormadı.gelecekle ilgili ise olabilir tarzı hiçbir şey söylemiyor.çok kesin ve kendinden emin konuşuyor.vadeleri bana kağıda yazdı.bekleyip göreceğiz.bu arada nergizin söylediklerinden biri bana çıkmıştı ama diğerleri çıkmadı bilgilerinize...:KK25:

arkadaşlar manavkuyuda yazarak bakan Nurcan Hanım ın telefon numarası varsa özelden mesaj atar mısınız lütfen..
şimdiden teşekkürler.. :):KK1:

Kızlar Pazartesi günü Müjgan cafe Murata gittim yine şok etti beni bence Murat beyi denemeyen varsa mutlaka gitsinler.Ayten hanımın yeri kemeraltında kızlarağasının orada Telve cafe asiye hanımda küçükpark bornovada bu arada telve cafedeki Özlem hanımda oldukça iyi benim hayatımdaki herşeyi söyledi hisleri kuvvetli bir bayan.Diğer tavsiye edeceğim falcı ise yine müjgan cafe Ali Bey gerçekten çok güzel bir enerjisi var bana ve ark.larıma bakmıştı hayatımızdaki herşeyi söyledi olacak dediği şeylerde ark.larıma çıktı.Bu ara çok fal deneyimim oldu size bunları listelemek istiyorum.
1-Müjgan cafe Murat tarot falı baktırın bence ve soru sorun.
2-Ayten cafe Ayten hanım kahve tarot bakıyor bana dediği çoğu şey çıktı.
3-Telve cafe Asiye hanım katina falı baktırın mutlaka gerçekten iyi bir yorumcu
4-Müjgan cafe Ali Bey
5-Telve cafe Özlem Hanım
6-Fısıltı cafe Canan yani ürkütücü şeyler söylüyor isimler veriyor annemin ve babamın ismini bilmişti verdiği tarih tutmadı.
7-Babacan cafe İranlı bir bayana baktırdım beğenmedim
8-Bahane cafe İranlı bir bey bakıyor ismini hatırlamıyorum ben yeni keşfettim beğendim baktırılmalı bence bornovada
9-Telve cafe Esen hanım yeni başlamış tarot baktırdım denenebilir uzun ve ayrıntılı bakıyor enerjisi yüksek bir bayan

burada yazanların pek çoğuna gittim ama netice :KK19: fısss.. şimdi bir yer daha deneyeceğim. sanırım 1 yıl kadar geciktim bunu yazmak için ama vadeleri de bekledim. eğer ben bir şey demezsem karşı taraftan gelen yorumlar tamamen sallama oluyordu. üstelik en son bir tanesi sen kendi kaderini kendin yazıyorsun diyerek işin içinden çıktı :KK30: bu arada izmir büyücüleri kitabının destesi işe yarıyor ama kısa vadede :KK66: bu son yere de gideyim yorum yazarım yine..:KK54:

Ben de uzun zamandır iyi bir falcı arıyorum. Eğer memnun kalırsanız gittiğiniz falcıyı bana da önerir misiniz?

Falcıların verdikleri tarihler genellikle tutmuyor... Ama daha ileriki tarihlerde dedikleri çıkabiliyor. Örneğin Sevda bana 16 Eylül için bir tarih vermişti 17 Eylülde oldu. 3 gün sonra olacak dediği şey 10 gün sonra oldu... Tabi 2013 yılının 39. haftasında olacak dediği şeyin tam tersi oldu o da ayrı konu... Zamana takılmayın... Beklemeye devam edin.

Kızlar Pazartesi günü Müjgan cafe Murata gittim yine şok etti beni bence Murat beyi denemeyen varsa mutlaka gitsinler.Ayten hanımın yeri kemeraltında kızlarağasının orada Telve cafe asiye hanımda küçükpark bornovada bu arada telve cafedeki Özlem hanımda oldukça iyi benim hayatımdaki herşeyi söyledi hisleri kuvvetli bir bayan.Diğer tavsiye edeceğim falcı ise yine müjgan cafe Ali Bey gerçekten çok güzel bir enerjisi var bana ve ark.larıma bakmıştı hayatımızdaki herşeyi söyledi olacak dediği şeylerde ark.larıma çıktı.Bu ara çok fal deneyimim oldu size bunları listelemek istiyorum.
4-Müjgan cafe Ali Bey
5-Telve cafe Özlem Hanım
6-Fısıltı cafe Canan yani ürkütücü şeyler söylüyor isimler veriyor annemin ve babamın ismini bilmişti verdiği tarih tutmadı.
8-Bahane cafe İranlı bir bey bakıyor ismini hatırlamıyorum ben yeni keşfettim beğendim baktırılmalı bence bornovada
9-Telve cafe Esen hanım yeni başlamış tarot baktırdım denenebilir uzun ve ayrıntılı bakıyor enerjisi yüksek bir bayan

Fiesta Cafedeki Murat ile Müjgan cafedeki Murat aynı kişideğil sanırım... Müjgan Cafe kemeraltında mı?

Müjgan cafe deki Murat müjgan cafe alsancakta leman kültürün karşısında diğer ismi cafenin daısy olarak geçiyor.Gittiğinde ismini sıraya yazdırman gerekiyor çünkü baya belkeyebiliyorsun

4-Müjgan cafe Ali Bey
5-Telve cafe Özlem Hanım

baya bi falcı söylemişsin canım ya aralarında denemediğim çok var deiycem bende bu hafta.deneyimleri yazarım :KK34:

Bugun en sonunda sibele ben de gittim. Gercekten anlatildigi kadar varmis. Bugun hakkinda hic iskalamadan herseyi bildi... gelecek ile ilgili mantikli seyler soyledi. Gelecek ile ilgili atip tutmamasi hosuma gitti... yol gosterip gidecegin yolu sana birakmasi bana durustce geldi... 40 tl ama deger...

Bu tamila ve tülin hangi cafelerde fal bakıyor:44:

Tamillayı Kıbrıs şehitleri caddesindeki gönül dostum Kafe'ye sorabilirsin.Sonra da bir yere gitti. O kadını çözemedim. Geçmişi biliyor ama gelecekle ilgili vaadesi geçenler var.;(((Garip. Çok da emin gözüküyordu. 2012 temmuzunda bir şey söyledi.Çıkmadı.1 sene sonrası için demişti.

kızlarağasında gül kafeye gittim. Gül Hanım yaza doğru bir şey dedi. Olmadı. Hangi yazı işaret etti sormadım. .Yeşilyurrtaki gül hanım idare eder.Acaba bizi teselli etmek için mi diyor? şık kafaeden memnun kalmamıştım. Eskiydi.Tamillaya 2 defa gittim. Aynı şeylerdi söyledikleri.

Son düzenleme:
Bugun en sonunda sibele ben de gittim. Gercekten anlatildigi kadar varmis. Bugun hakkinda hic iskalamadan herseyi bildi... gelecek ile ilgili mantikli seyler soyledi. Gelecek ile ilgili atip tutmamasi hosuma gitti... yol gosterip gidecegin yolu sana birakmasi bana durustce geldi... 40 tl ama deger...

Sibel nerde canim ve cok bekliyormusun ???

kızlar merhaba.aslında ben hıc bu kadar fal meraklısı degıldım ama yasadıgım seyler yuzunden bu ıkı hafta bol bol fal baktırdım.bugun mujgan cafe murata baktırdım.gercekten enteresan bı adam.çok etkılendım.baya baya ısım soyledı.ben bırsey sormak ıstıyorum.ıkı haftada ayrı ayrı bes kısıye tarot baktırdım.besı de su an yasadıgım seyı ve gelecekte olcak olan seyı aynı söyledı.bu sızce tesaduf mu yanı ne bıleyım etkılendım besı de aynı seyı dıyınce.var mı böyle bıse yasayan.bu arada tarot ıcın karsıyaka da ravazza cafe dıye bı yer var ordakı bayan da gercekten cok ıyı

Kızlar yesilyurttaki aynayla bakan emel hanimdi sanirim numarası olan varsa yazabilir mi acaba? Cok merak ediyorum hemen baktirmam lazim :)

kızlar merhaba.aslında ben hıc bu kadar fal meraklısı degıldım ama yasadıgım seyler yuzunden bu ıkı hafta bol bol fal baktırdım.bugun mujgan cafe murata baktırdım.gercekten enteresan bı adam.çok etkılendım.baya baya ısım soyledı.ben bırsey sormak ıstıyorum.ıkı haftada ayrı ayrı bes kısıye tarot baktırdım.besı de su an yasadıgım seyı ve gelecekte olcak olan seyı aynı söyledı.bu sızce tesaduf mu yanı ne bıleyım etkılendım besı de aynı seyı dıyınce.var mı böyle bıse yasayan.bu arada tarot ıcın karsıyaka da ravazza cafe dıye bı yer var ordakı bayan da gercekten cok ıyı

Murat'a-3 kız arkadaş gittik,bana bir kız arkadaşınla cluba gideceksin dikkat et orada evli ama evli olduğunu söylemeyen bir adam olcak demişti..evet eğlenmeye gidecektik ama gideceğim kız arkadaşla tartıştık ve gidilmedi dolayısı ile:KK1:,sonra isim verdi bununla tanışacaksın 3-4 ay görüşeceksiniz dedi evet öyle bir tip vardı gerçekten tanışılacak ancak adam benim adımı bile sormadı tanışmak için ve tanışılamadı:KK1:

Kız arkadaşıma sen eşinle ayrılacaksın bu nisan ayında başka birisi olacak hatta dedi..ancak arkadaşım eşiyle tüm sorunlarını çözdü hala beraberler:KK1: Diğer kız arkadaşıma onun bir kankisi vardı isim verdi sen bununla evleneceksin seneye dedi...evet arkadaşım evlendi bu eylül ayında ancak hiç tanımadığımız yeni tanıştığı bir insanla:KK1: DOLAYISI İLE SÖYLEDİĞİ HİÇ BİR ŞEY ÇIKMADI..kendinden çok emin görünüyor,direk tarih veriyor ama görüldüğü üzere en az 3 kişinin birşeyini bilemedi:KK1:

Orada bir de Kaan var..o da anca seni konuşturup,soru soruyor,sonra birşeyler anlatıyor..ancak maalesef onunda söylediği bir şey çıkmadı..ama onunla sohbet etmeye gittim bir kaç kez,taktik falan vermişti,eee o kadar soru sorup herşeyini anlattırınca fal baktırıyormuş gibi yapıp terapi niyetine ,tabii o zaman ki bir gönül durumuyla ilgili nasıl olur,ne yapabilirim diyerek erkek gözüyle fikirlerini almıştım:KK14::KK9:

Son düzenleme:
4-Müjgan cafe Ali Bey
5-Telve cafe Özlem Hanım
tatlım su bornovadaki kaça bakıyo bide fiyatları yazsan süper olurdu. :):KK76:

bende çok merak ediyorum sibel hanımı telefonda filan bakıyomu acaba?? nerde bakıyor ve telefonunu almam mümkünmüdür:)

bende çok merak ediyorum sibel hanımı telefonda filan bakıyomu acaba?? nerde bakıyor ve telefonunu almam mümkünmüdür:)

Sibel kizlaragasi hanin arkasinda necco cafede bakiyor. 40 tl. Onceden randevu almaya gerek yok. Ben yarim saat bekledim. Gelecek hakkinda fazla birsey soylemiyor. Gelecegi sen yonlendireceksin dedi bana sordugum soru hakkinda. Bu bana durustce geldi. Bugun hakkinda herseyi biliyor. Kisiler hakkinda net tespitler yapiyor... net durum degerlendirmesi yapiyor...

X