İzmir'deki Falcılar

Benim fal merakim yeni basladigi icin fazla bir deneyimim yok... Kizlaragasinda 3 falciya gittim. Sevda Sibel ve Ayten. Sevda da sira cok fazla en az 3 saat bekliyorsun. Sirayi onceden alip vakit gecirebilirsin. Bence 3 ude iyi. Bana temelde ayni seyleri soylediler. Gelecege dair soyledikleri henuz gerceklesmedi. Ama bugunu iyi biliyorlar. Enson Aytene gittim ve memnun kaldim. Kizlaragasinda Ayten Cafe. Sibel Neccoda SSevda Sevdam cafede. Benim butun bilgi dagarcigim bu kadar.

kızlar bu cumartesı alsancakta fal baktırmak istiyorum. Kimi önerirsiniz?
müjgan, murat,canan, funda, cenk dışında???

Arkadaşlar pasaklı birsen fal bakıyor mu bilen var mı? Bir ara sanki artık bakmıyor okudum gibi hatırlıyorum cvp yazarmısınız

Arkadaşlar pasaklı birsen fal bakıyor mu bilen var mı? Bir ara sanki artık bakmıyor okudum gibi hatırlıyorum cvp yazarmısınız

Canım evet bakıyor daha dün oradaydım yağmur yağmasına rağmen yinede baktırmaya gelen vardı

Canım evet bakıyor daha dün oradaydım yağmur yağmasına rağmen yinede baktırmaya gelen vardı
Anaa ee anlatsana nasıldı? memnun kaldın mı gitmeye değer mi?, birde ücreti ne kadar olmuş tatlım? bi zahmet cevaplayıver sorularımı nolur ya :18:

Pasakli birsenin telefonu var mi varsa ozelden iletebilir misiniz. Randevu almak gerekiyor mu randevusuz gidince bakiyor mu. Ucreti ve nasil baktigi hakkinda da bilgi verirseniz sevinirim.

Ya sanırım randevu alınmıyor, direk gidiyosun sıra beklıyosun :KK43: ama bilen birilerı yıne cevap verırse ıyı olur

randevu almıyor gidip sıra bekliyosun biz gittiğimizde sıra yoktu hemen almıştı
hayret sasirdim dogrusu sira olmamasina :)) ama ben dusundumde ona sonra gidicem asil suan mehmet hocaya gitmek istiyorum. uzerimde etki vs var mi bunu ogrenmem lazim :/ ama pasakliyada cok gec kalmamak lazim malum yasli kadin :)))

- Fatoş (Ksk Müjgan kafe)
- Sevgican (Du Fiesta-Als)
- Yıldızana :KK76:

Bilemeyen
- Boncuklu Bayram:KK20:

faydam olur inşallah
sevgileerr :KK16:

X