İzmir'deki Falcılar

Tanıyan olsa cevap verilirdi hiç kimse tanımıyor demekki.Bende ilk defa sizden duydum.

emel falcı war onun tlf vardı ben de isterseniz. ben baktırdım tuvalet kapısına bakarak anlatıyo. yani 3 harflilere sanırım. biliyodu da. kızlar ağasındaydı ama şimdi nerde bilmiyorum kırık biraz.

Daisy kafede murata gıttım cok hızlı konusuyor evet
ılgıncıtr soledıklerı tuttu yanı olan seylerı bıldı olmayan bırkac bısı soledı onlrıda gorczz ama cok ınandgım solenemz eglencesıne baktrdım ben haa buraa alyansımı takmmamstım dırek alyansında onun adı yazıyor dedı esımın adını soledı ona sahıp cık cok ıyı bırı dedı ısımı nasıl tuttrdu pat dıye bılmem:)

Önümüzdeki hafta gideceğiz birkaç arkadaş, haber veririm mutlaka size de...

Arkadaşım, rica etsem numarayı bana da verebilir misin??? Acaba görünmez falan mıyım... :18: Neden hiçkimse dönüş yapmıyor anlamıyorum... Hani olur birileri sevabına cevap vermek isterse bir de pasaklı Birsen'in numarasını almak istiyorum. Bir tanıdığım gitmiş çok önce ve memnun kalmış, ama numarası kendisinde yokmuş...

Henüz özelden mesaj gönderme hakkım başlamadı, malum 50 mesajı doldurmam lazım... Sibel'in numarası bende yok. Ama kızlarağası hanın arkasında falcıların bulunduğu sokakta necco kafede bakıyor. İnternetten kahveci necco diye girince de bir numara çıkıyor sanırım. Önceden randevu almanıza gerek yok. Fazla beklemiyorsunuz...

Arkadaşım, rica etsem numarayı bana da verebilir misin??? Acaba görünmez falan mıyım... :18: Neden hiçkimse dönüş yapmıyor anlamıyorum... Hani olur birileri sevabına cevap vermek isterse bir de pasaklı Birsen'in numarasını almak istiyorum. Bir tanıdığım gitmiş çok önce ve memnun kalmış, ama numarası kendisinde yokmuş...

Elbette veririm ama buradan numarayı açık bir şekilde yazmanın bir sakıncası varmı onu bilmiyorum. Eğer yok ise yazarım hemen,

Bugun kemeraltinda Ayten hanima gittim ilk defa... Kahve fali baktirdim. Tarot ile karisik bakiyor. Ben cok beyendim... ustelik kahve fali 20tl. Daha once baktiran ve dedikleri cikan var mi. Umarim cikiyordur cunku cok istedigim bir seyin olacagini soyledi...

Son düzenleme:
X