İzmir'deki Falcılar

Pasakli birsenin telefonu var mi varsa ozelden iletebilir misiniz. Randevu almak gerekiyor mu randevusuz gidince bakiyor mu. Ucreti ve nasil baktigi hakkinda da bilgi verirseniz sevinirim.

Canım telefon ile randevu almıyorsun.Karşıyakadan Örnekköy dolmuşlarına biniyorsun şöföre söyledinmi o seni indiriyor.
Sırayla bakım yapıyor.Kaç paraya tam olarak bilmiyorum.Sanırım 20-25 lira orada öyle konuşyorlardı.
Başına neyin neden geldiğini söylüyor sıkıntılı durumunun düzelme olasılığı varsa bazı dualar veriyor.

Anaa ee anlatsana nasıldı? memnun kaldın mı gitmeye değer mi?, birde ücreti ne kadar olmuş tatlım? bi zahmet cevaplayıver sorularımı nolur ya :18:

Canım kusura bakma yeni gördüm mesajını.
Ben pasaklı Birseni çocukluğumda görmüştüm ve merak edip gittim seneler sonra.
Bence gitmeye değer durumun sebebini anlatıyor yapılacak bir şeyler varsa dualar falan veriyor .Eğer olmayacak bir şeyse peşini bırak diyormuş allahtan bana öyle bir şey demedi.
Ve çok ilginçtir o kadar falcıya gittim ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım beni hiç tanımamasına rağmen falın bitiminden ücreti vermek istediğimde benden para almadı üstelik üstüne para verdi bilmiyorum hani hasta insanlara son zamanlarında herkes iyi davranır ya kendimi öyle hissettim ne oluyor yaa ölecekmiyim falan oldum :)
Bence denenmeli o kadar saçma kişilere ne paralar veriyoruz sonuçta
Ve dediğim gibi ilk kez bir falcıyla böyle bir şeyle karşılaştım.Çevremdekilere bu olayı anlattığımda ona 3 harflileri bu kişiden para alma dediği oluyormuş.Bilmiyorum hala şaşkınım

hehhe çok ilginç keşke bunu söylemeseydin çünkü vardır mutlaka bir sebebi :) bu kez birileri çıkıpta kadına
çok para alıyorsun, yarısını al bari arkadaştan hiç almamışsınız derse nolcak =)
neyse boşver bişey olmaz ama son duyumlarıma göre pasaklı 50 tl olmuş. Ben önümüzdeki pazar kısmetse
mehmet hocaya gidiyorum(bucadaki değil) ama tabiki normal kahve falı baktırmaya değil :KK66: anlarsınız.. hele bi gideyim sonra ihtiyacı olanlara bilgi veririm kızlar.

Son düzenleme:
Merhaba canım bende bir arkadaşım vasıtasıyla haberdar oldum. Karabağlar civarında bir amcaymış. Bi gideyim pazar günü detaylı olarak sizleri bilgilendiricem merak etmeyin.

Son düzenleme:
Kızlar, bundan 4 sene önce Gülseren isimli bir hanıma katina falı baktırmıştı annem -böyle beyazımsı sarı saçlı, zayıfça bir hanımdı- benim için söylediklerinin bir kısmı çıktı şimdi beklediğim bir şey daha var onun için danışmayı düşünüyorum. Acaba nerede bakıyor biliyor musunuz? Bıraktı diye kulağıma bir şeyler çalındı ama emin değilim bir bilgisi olan var mı? Bıraktıysa ne yapıcam bilmiyorum :KK43: aranızda baktırıp da dediklerinin çıktığı oldu mu?

Evet maalesef kötü bir haberim var.Necco Cafe Sibel hanım fal bakmayı bırakmış.Birdaha bakmayacakmış.
Bunu öğrenince geri dönerken Bodrum Cafe diye bir yerde önümü genç birinin kesip kahve içermisiniz falcımızda var demesi üzerine cafeyi farkettim yenimi açıldı burası diye sordum 6-7 ay oldu dedi.Daha önce hiç farketmediğim ve yeni bir yeri denemek istedim.Özlem diye bir bayanı ısrarla tavsiye etti bende tamam ozaman deyip fal baktırdım.Sibel hanımın bir tık altında muhteşem durugörüsü var fal bitti çıktım eve doğru ilerlerken dakika bir gol bir söyladiğini yaşadım ve söylediklerinden ikisinide haftalar içinde yaşadım.Şahsen tavsiye ederim .

Evet maalesef kötü bir haberim var.Necco Cafe Sibel hanım fal bakmayı bırakmış.Birdaha bakmayacakmış.
Bunu öğrenince geri dönerken Bodrum Cafe diye bir yerde önümü genç birinin kesip kahve içermisiniz falcımızda var demesi üzerine cafeyi farkettim yenimi açıldı burası diye sordum 6-7 ay oldu dedi.Daha önce hiç farketmediğim ve yeni bir yeri denemek istedim.Özlem diye bir bayanı ısrarla tavsiye etti bende tamam ozaman deyip fal baktırdım.Sibel hanımın bir tık altında muhteşem durugörüsü var fal bitti çıktım eve doğru ilerlerken dakika bir gol bir söyladiğini yaşadım ve söylediklerinden ikisinide haftalar içinde yaşadım.Şahsen tavsiye ederim .

evet canım bende acayip üzgünüm sibel maalesef bırakmış.tamda falcımı buldum derken.bu arada neccoda batuhan diye yeni bir arkadaş başlamış.esasında tanınan biriymiş ama açıkçası ben tanımıyordum.ben ona baktırdım çok net şeyler söyledi tarihler verdi.bekleyip görücez.ama şu anımı çok iyi bildi ve sibelin söylediklerinin aynılarını söyledi,öneririm.bu arada baya yoğun kısa sürede sibelin yerini dolduracak gibi görünüyor.gerçi benim gönlümdeki sibelin yerini kimse dolduramaz ama...ayrıca bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine telefonla adanadan emirhan isimli bir kişiye fal baktırdım.gerçekten çok memnun kaldım.4 gün sonra olacak dediği bir şey oldu.umarım diğer söyledikleride çıkar.senin şu özlemide en yakın sürede deniycem canım:)

evet canım bende acayip üzgünüm sibel maalesef bırakmış.tamda falcımı buldum derken.bu arada neccoda batuhan diye yeni bir arkadaş başlamış.esasında tanınan biriymiş ama açıkçası ben tanımıyordum.ben ona baktırdım çok net şeyler söyledi tarihler verdi.bekleyip görücez.ama şu anımı çok iyi bildi ve sibelin söylediklerinin aynılarını söyledi,öneririm.bu arada baya yoğun kısa sürede sibelin yerini dolduracak gibi görünüyor.gerçi benim gönlümdeki sibelin yerini kimse dolduramaz ama...ayrıca bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine telefonla adanadan emirhan isimli bir kişiye fal baktırdım.gerçekten çok memnun kaldım.4 gün sonra olacak dediği bir şey oldu.umarım diğer söyledikleride çıkar.senin şu özlemide en yakın sürede deniycem canım:)

telefonla baktırdığın kişiden memnun kaldın mı ?? numarasını bana da atarmısın ?

Kızlar merhaba, ben daha önce Telve kafede Asiye'ye baktırmıştım beğenmiştim. Çoğu şeyi bilmişti. Sonra Esen diye birine baktırdım yine telvede. Pek beğenmemiştim Asiye kadar iyi bilememişti. Orta halliceydi öyle söyliyeyim ama dediği birşeyi yaşıyorum şuanda. Tavsiye ederim.

hayret sasirdim dogrusu sira olmamasina :)) ama ben dusundumde ona sonra gidicem asil suan mehmet hocaya gitmek istiyorum. uzerimde etki vs var mi bunu ogrenmem lazim :/ ama pasakliyada cok gec kalmamak lazim malum yasli kadin :)))

Telefonda bakıyor mu acaba pasajı birsen? Numarası var mı sizde?

Kızlar merhaba, ben daha önce Telve kafede Asiye'ye baktırmıştım beğenmiştim. Çoğu şeyi bilmişti. Sonra Esen diye birine baktırdım yine telvede. Pek beğenmemiştim Asiye kadar iyi bilememişti. Orta halliceydi öyle söyliyeyim ama dediği birşeyi yaşıyorum şuanda. Tavsiye ederim.

Heee o asiyeyi sayende hiç unutmıcam bebişim :KK60:

Birsen telefonda bakmaz canım zaten çok yoğun oluyor kımsenın nazını kapsini çekicek yapıda bi kadında hiç değil.

Canım ben özelden mesaj atamıyorum belli sayıda mesaj atmam gerekiyormuş.Şu sıralar pasaklı birsene gitmeyi düşünmüyorum ama bana belli de olmaz gidecek olursam yazarım.Evet karşıyaka örnek köyde oturuyor en rahat örnekköy dolmuşlarına bindinmi bulbilirsin çünkü şöföre söyledin mi o seni ineceğin yerde indiriyor.

telefonla baktırdığın kişiden memnun kaldın mı ?? numarasını bana da atarmısın ?

evet memnun kaldım birkaç arkadşım da memnun kaldı.umarım sende kalırsın.özel hakkım yok mail adresini yazarsan mail atabilirm.yazıyorumda silinmezse beşyüzyediüçyüzotuzdörtkırkdörtkırkdört

evet memnun kaldım birkaç arkadşım da memnun kaldı.umarım sende kalırsın.özel hakkım yok mail adresini yazarsan mail atabilirm.yazıyorumda silinmezse beşyüzyediüçyüzotuzdörtkırkdörtkırkdört

Ne kadara bakıyor ve ne falı bakıyor? Bir de geleceğe ilişkin birşeyler söylüyor mu? ve söylediklerinden çıkan oldu mu? Bilgi verirsen sevinirim...

Son düzenleme:
X