kaç ayda hamile kaldınız ?

elkassam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2012
42
0
merhabe arkadaşlar biz 2 yıllık evliyiz fakat tayin durumu yüzünden cocuk düşünmüyorduk bu ay artık birleştik..eşimin tayini cıktı..yazın iki kere denedik ama yumurtlama zamıanını tutturamamısız..şimdi de ilk ayımızda denedik olmadı..sizce normal mi..siz kaç ayda hamile kaldınız..bi sorun oldugunu göstermez degil mi..cunku düzenli bir evlilik hayatımız daha bir aydır var...yorum yazarsanız sevinirim...

merhabe arkadaşlar biz 2 yıllık evliyiz fakat tayin durumu yüzünden cocuk düşünmüyorduk bu ay artık birleştik..eşimin tayini cıktı..yazın iki kere denedik ama yumurtlama zamıanını tutturamamısız..şimdi de ilk ayımızda denedik olmadı..sizce normal mi..siz kaç ayda hamile kaldınız..bi sorun oldugunu göstermez degil mi..cunku düzenli bir evlilik hayatımız daha bir aydır var...yorum yazarsanız sevinirim...

5. ayımda hamile kaldım, acele etmeyin ve hamile kalmaya odaklanmayın, düşünmeyin hiç, benim düşünmeyi bıraktığım ay oldu, zaten kadınların %90 ilk 1 yıl içinde hamile kalırmış, çok araştırmıştım ben, kafanıza takmayıp yaşamınıza bakarsanız hamile kaldığınızı göreceksiniz...

Evliligimizin ilk 1 yılı bebek düşünmedik,1 sene sonunda bebek düşündügümüzde de 1 sene bebegimiz olmadı şu an 25 haftalık hamileyim.
Henüz cok erken rabbimin izniyle ilerleyen aylarda hamile kalırsın.

canım korunmasız olarak ilk 1 yıl bebek olmayabilrimiş öncelikle bunu unutma ki ilk ay olmazsa üzülme neden hamile kalamadım diye.

ben 3.ayımda kaldım ilk 2 ay ilişki takibi yapmamıştım yumurtlama günü falan ama 3.ay daha düzenli ve yumurtlama günlerimde ilişkiye girdik adetim bittikten sonraki 14.15.16.18.20 günlerde ve o ay hamile kaldım

eltim 6.ayında hamile kalmıştı

en yakın arkadaşımda ilk ayında hamile kalmıştı

bende 5. ayımda kaldm.
ama 1 seneye kadr olmayadabilir bunda panik yapacak bişi yok
senin durumunu anlıyorm insan ilk ayda olsa heyecanlanıyor olcak mı die :))
şunu unutma ilk ay gebelik ihtimalin %25 diyelim bu oran her geçen ay daha da artıyormş ilerleyen aylarda kalma ihtimalin daha fazla yani doktorumun bizzat kendisinden duydm bu cümleyi umarm kısa zamnda bebeğiniz gelir :)

X