Kaç cc ve ağrı ?🥺yardım edin korkuu🥺

Benim 400cc kas altı.Dogumdan sonra kucultucem ben.Baya büyüdüler çünkü.

Merhabalar arkadaslar 24 yaşındayım gögüslerimi büyütmek icin tarih aldım ameliyatım var biraz dokum var 100 cc kadar kas altı plan olucak meme altı kesisi arkadaslar daha önce hayatımda serum bile taktırmadım psikolojim aşırı bozuk olmasa bu kadar takıntı yapmasam asla böyle bi işe kalkışmazdım ama daha fazla bu psikolojiyle yaşayabileceğimide düşünmüyorum benim için karşımdakinin ne düşündüğü değilde kendimin ne düşündüğü çok önemli kendimi beğenmek istiyorum 180 e yakın boyum var 65 kiloyum biraz normal ameliyatlı gögüslerden büyük olsun istiyorum bu ameliyat sonrasında büyütme gibi bi şansım tekrar olmayacak o yüzden kaç cc olmalı sizce 400 450 ? ve birde çok fazla ağrısı olur mu çok korkuyorum 🥺
Boyum 1.70 kilom 60. 320 taktırdım çok küçük geldi. Sizin boyunuz uzun. 450 cc taktırın bence. Dr hangi boy derse kesinlikle onun üstünü isteyin

175e 62 kiloyum 315 cc kas altı dual plan var. 4 ay geçti.
1. Boyuttan memnun değilim. Öncesinde dokum çok az yok gibiydi ama. Şuan desteksiz 75b oldu. Ve öncesinde beklentim orta boyut olsun yeter mantığındaydı, ona rağmen tatmin etmedi.
2. Kas altı olduğunda protez oynuyor hareketlerinde. Yani göğüslerini sıktığın zaman yanlara doğru açılıyor. Buna sanırım animasyon deformitesi deniliyor. Kas altı olan herkeste bu durum var mı bilmiyorum ama çoğu kişide duydum. Bu yüzden bence kas zarı altı ya da kas üstü yapan bir doktorla da görüşün. Çünkü dokunuz da varmış, boşuna kaslarınız kesilmesin derim. Kas üstünde bu oynama olayı yok.
3. Kas altında hiç bi zaman kas üstüne göre daha yumuşak olmuyormuş. Elbet yumuşadı ama yatarken sert ve dik duruyorlar. Yayılmıyorlar.
4. Kolay bir ameliyat olduğunu düşünmüyorum. Ağrı ilk 3 gün şiddetli oldu bende, özellikle yattığım yerden kalkamadım eşimin sırtımdan desteği ile kalktım. 1 haftadan sonra yavaş yavaş toparladım. Ama yine olsa yine olurdum çünkü dediğim gibi neredeyse yok gibiydi.
Tüm bunlar ışığında ben şuan ilk kez ameliyat olsam 400-450 cc arası kas zarı altı yapan bir doktora ameliyat olmayı tercih ederdim.
Size katılıyorum. Gögüs dokum vardı 320 cc taktırdım ama küçük geliyor.

benim de bugün ameliyatımın 3. Günü anatomik ve büyük olsun istiyordum dual plan tekniğiyle 390 cc koyuldu.ben yumurtalık kisti ve sezaryen ameliyatında da çabuk toparlanmıştım kendime güvenerek girdim ameliyata. ilk gün hastanedeyken iyiydim doktora ağrılarım normal mi dedim sen iyisin bile dedi. Hemşire çok şaşırdı gördüklerim arasında en iyisisin dedi. Anestezinin ve verdikleri ağrı kesici serumların etkisiymiş meğer. Eve gelmeden hastanenin kafesinde Türk kahvemi içtim. Ama akşamı başladı sancılarım Zor nefes alıyorum. iki mememin arasında morluk oluştu doktor normal dedi. Memelerim Gergin, uçları sızlıyor. Kaslarım da aşırı gergin, sırtım inanılmaz ağrıyor yatsam rahat değilim kalksam hiç değilim. Hapşırsam öksürsem mahvoluyorum. Böyle bi acı yaşamadım ben. Pazartesi işe dönücem umarım o zamana dek iyi olurum. Eşim bu halimi görünce, bunları yaşayacağını bilseydim asla onaylamazdım dedi ki o da çok destek vermişti bana. durum güncellemesi yaparım yine. Ben iyileşirsem herkes iyileşir kızlar. Allah hepimize şifa versin yeterki anormal bi komplikasyon olmasın kapsüldür dönmedir vs . Onun dışındakiler geçer. hiç bir acı sonsuza dek sürmez,

Bana 350 cc dedi ama ben 400 450 cc isticem umarım kas altına yapılır ya bu cc ler siz kas altımıydı?
Evet kas altına koyuldu. 15.gündeyim ilk şişlikler ve sertlik çoktu şuan azaldı. İstediğiniz cc yi net söyleyin. Ve büyük meme istiyorsanız vazgecmeyin. Tişört giydiğimde belirgin bile durmuyor Ben kiler

benim de bugün ameliyatımın 3. Günü anatomik ve büyük olsun istiyordum dual plan tekniğiyle 390 cc koyuldu.ben yumurtalık kisti ve sezaryen ameliyatında da çabuk toparlanmıştım kendime güvenerek girdim ameliyata. ilk gün hastanedeyken iyiydim doktora ağrılarım normal mi dedim sen iyisin bile dedi. Hemşire çok şaşırdı gördüklerim arasında en iyisisin dedi. Anestezinin ve verdikleri ağrı kesici serumların etkisiymiş meğer. Eve gelmeden hastanenin kafesinde Türk kahvemi içtim. Ama akşamı başladı sancılarım Zor nefes alıyorum. iki mememin arasında morluk oluştu doktor normal dedi. Memelerim Gergin, uçları sızlıyor. Kaslarım da aşırı gergin, sırtım inanılmaz ağrıyor yatsam rahat değilim kalksam hiç değilim. Hapşırsam öksürsem mahvoluyorum. Böyle bi acı yaşamadım ben. Pazartesi işe dönücem umarım o zamana dek iyi olurum. Eşim bu halimi görünce, bunları yaşayacağını bilseydim asla onaylamazdım dedi ki o da çok destek vermişti bana. durum güncellemesi yaparım yine. Ben iyileşirsem herkes iyileşir kızlar. Allah hepimize şifa versin yeterki anormal bi komplikasyon olmasın kapsüldür dönmedir vs . Onun dışındakiler geçer. hiç bir acı sonsuza dek sürmez,
Çok geçmiş olsun umarım tamamen iyileşirsiniz bi an önce allah yardımcınız olsun.. peki büyüklük olarak nasıl sizce 390 cc tabi simdi çok belli degildir ama az cok hissediyorsunuzdur??

Evet kas altına koyuldu. 15.gündeyim ilk şişlikler ve sertlik çoktu şuan azaldı. İstediğiniz cc yi net söyleyin. Ve büyük meme istiyorsanız vazgecmeyin. Tişört giydiğimde belirgin bile durmuyor Ben kiler
Çok teşekkür ederim kesinlikle standartların bi tık üstü meme istiyorum bunuda belirticem bayramdan sonra olucak ameliyatım öncesinde plan yapmak icin çağırıcakmış o zaman konışucam herşeyi

Çok geçmiş olsun umarım tamamen iyileşirsiniz bi an önce allah yardımcınız olsun.. peki büyüklük olarak nasıl sizce 390 cc tabi simdi çok belli degildir ama az cok hissediyorsunuzdur??
Teşekkür ederim. Çok büyük gelmedi gözüme, hatta dışardan gören anlamıyor. Fakat şiş olduğu için sanırım çok füze gibi dik dik. Damla protez bide. Yuvarlak nasıl olurdu düşünemiyorum bile. Doktora Göğüs anatomimin alabileceği en büyük protezi istiyorum demek en doğrusu bence.

Teşekkür ederim. Çok büyük gelmedi gözüme, hatta dışardan gören anlamıyor. Fakat şiş olduğu için sanırım çok füze gibi dik dik. Damla protez bide. Yuvarlak nasıl olurdu düşünemiyorum bile. Doktora Göğüs anatomimin alabileceği en büyük protezi istiyorum demek en doğrusu bence.
Hii anladım 390 bile belli olmuyorsa dışardan benim için kesin 430 falan ya biraz belirgin olsun istiyorum umarım cok mutlu olursunuz ya hiç pişman olmazsınız🙏🏻

Merhaba arkadaşlar benim ameliyat günüm yaklaştı ben bedenimi ölçtüm gögüs altı sırt ölçüm 84 cm çıktı meme ucundan ölçüm iste 93 falan sizce 400 cc falan olur mu??

Merhaba arkadaşlar benim ameliyat günüm yaklaştı ben bedenimi ölçtüm gögüs altı sırt ölçüm 84 cm çıktı meme ucundan ölçüm iste 93 falan sizce 400 cc falan olur mu??
Merhaba, benim göğüs kafesim 22 cm di max 390 cc koyuldu. doktor ameliyatta karar veriyor buna. göğüs kafesinde bir cep açıyor, sizer'larla deneme yapılıyor büyük istediğinizi belirtmeniz yeterli. hakkınızda hayırlısı olsun

X