Kaç cc ve ağrı ?🥺yardım edin korkuu🥺

Ne güzel cc olarak tam ideal olmuştur bence ben de revizyon olursam 425 düşünüyorum :) korseli hali nasıl geldi gözünüze boyut olarak? Sizinle haberleşmek isterim boyutun görünümü açısından..
Olur tabiki ne demek korseli hali normal geldi bana devasa büyük değil ama kücükte degil 450 koysaydınız keske dedim ama böylesi iyi dedi vücuduma tam geldi

Ameliyattan çıkalı 6 7 saat oluyor arkadaslar maşallah diyim hiç ağrım olmadı acaba ilaçlardan mı daha ağrım çok olur mu sizce ?
Sukur korktugunuz gibi olmamis:)
Korseli falan resim atabilme imkaniniz var mi merak ettim.
Bu arada benim icin de bir hayaldir silikon..
Bazen istemem ben boyle iyiyim rahat rahat yuzustu yatiorumm hareket ediyorum diye bazen de imrenirim ah ne bileyim..

Sukur korktugunuz gibi olmamis:)
Korseli falan resim atabilme imkaniniz var mi merak ettim.
Bu arada benim icin de bir hayaldir silikon..
Bazen istemem ben boyle iyiyim rahat rahat yuzustu yatiorumm hareket ediyorum diye bazen de imrenirim ah ne bileyim..
Resim insanlar korktugundan paylaşamıyor ama ilk görüntü çok şiş oluyor
banyo yaparken yere düşecekler sandım:confused:

ilk zamanlar oturarark uyudum tek kalkamıyordum yawaş yawaş yattım haftalar ilerleyice
eşim işe gitmeden beni kaldırırdı oturrark uyumaya devam ederdim tek kalkamam diye
Ateş topu gibi oluyor kış günü soğuk suyla yıkanıyorsunuz

Ama görüntü değer yüz üstü eskisi kadar rahat olmasada yatılıyor

Arkadaslar fotograf normalde atardım ama benim korsem aşırı heryerimi kapatmış hiç belli olmuyor arkadaslarıma bile atmadım görünmüyor diye ama kesinlikle 400 üstü olması gerekiyomus 425 bile böyleyse kücükleri nasıl olurdu bilemiyorum ben ilk çıktığımdan itibaren garip bi şekilde çok iyiyim ve bu beni korkutuyor sonradan kötü olurum diye doktora sordum bazı insanlar böyle oluyor ağrısız dedi boşuna o kadar telaş edip korkmuşum arkadaslar ya yaptırmak isteyen korkmasın valla yaptırın gitsin şuan gögüslerim ne durumda bilmiyorum ama eski kücücük göğüslerimden iyidir heralde 😂

Arkadaslar fotograf normalde atardım ama benim korsem aşırı heryerimi kapatmış hiç belli olmuyor arkadaslarıma bile atmadım görünmüyor diye ama kesinlikle 400 üstü olması gerekiyomus 425 bile böyleyse kücükleri nasıl olurdu bilemiyorum ben ilk çıktığımdan itibaren garip bi şekilde çok iyiyim ve bu beni korkutuyor sonradan kötü olurum diye doktora sordum bazı insanlar böyle oluyor ağrısız dedi boşuna o kadar telaş edip korkmuşum arkadaslar ya yaptırmak isteyen korkmasın valla yaptırın gitsin şuan gögüslerim ne durumda bilmiyorum ama eski kücücük göğüslerimden iyidir heralde 😂
Benim ilk hafta ağrılı geçmişti maşallah size tabi ağrı kesiciler koyulmuştur seruma falan ama yine de benim ağrım vardı ilk gün. Sizin süreciniz iyi geçecek gibi duruyor. Ben de revizyonu 425 veya 450 düşünüyorum siz zaman geçtikçe fikir verirsiniz bizlere de..

Benim ilk hafta ağrılı geçmişti maşallah size tabi ağrı kesiciler koyulmuştur seruma falan ama yine de benim ağrım vardı ilk gün. Sizin süreciniz iyi geçecek gibi duruyor. Ben de revizyonu 425 veya 450 düşünüyorum siz zaman geçtikçe fikir verirsiniz bizlere de..
Tabiki özelden de yazabilirsiniz sormak istediğiniz şeyler olursa her zaman çok teşekkür ederiiim🥰🥰

Geçmiş olsun canım işin zor kısmı ameliyata kadar olan stres bence. Yani pişmanlık derecesinde ağrı yaşayanlar bile iyi ki olmuşum diyor, belki sen çok daha rahat geçireceksin. Aksi olsa bile sabrın sonu selamet :) yeter ki beklenmedik komplikasyonlar olmasın. Diğerleri hep geçici, güle güle sağlıkla kullan

Geçmiş olsun canım işin zor kısmı ameliyata kadar olan stres bence. Yani pişmanlık derecesinde ağrı yaşayanlar bile iyi ki olmuşum diyor, belki sen çok daha rahat geçireceksin. Aksi olsa bile sabrın sonu selamet :) yeter ki beklenmedik komplikasyonlar olmasın. Diğerleri hep geçici, güle güle sağlıkla kullan
Teşekkür ederim canımmm hayırlısı olsun artık biraz önce bi ağrı kesiciyi çok hızlı verdiler sanırım midem bulandı bayılacaktım olur mu böyle hızlı verilirse

Arkadaslar bugün hastaneden cıkıs yapıcam ama ayağa kalktığımda memelerim yere düşecekmiş gibi hissediyorum ağrı falan öyle çok yok hafif hafif ama baskı çok fazla üstüme öküz oturmuş gibi😂 geçer mi bu his kaç güne geçer??

Arkadaslar bugün hastaneden cıkıs yapıcam ama ayağa kalktığımda memelerim yere düşecekmiş gibi hissediyorum ağrı falan öyle çok yok hafif hafif ama baskı çok fazla üstüme öküz oturmuş gibi😂 geçer mi bu his kaç güne geçer??
Canım günaydın o his bende daha yeni geçti 2. Haftadayım.

X