Kaç yıldır adını koyamıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
adını koyacak birşey yok. çocuk zaten sevgili olarak görmüyorum demiş.
çiçeğim böceğim öpeceğim şeklinde işine gelirseye getirmiş.
umuru değilsin 2 sene engellemişsin aradığında öptüğü yerden devam etmiş. 10 sene sonra ara gene öper. ama yine sevmez. vakit kaybetme bununla. bıraktığı yerde de bekleme.

konunun ozetı
ısrarla sevgılı olmak ıstemeyen adamla opusmus
bırgun pat dıye sevgılı yapmıs adam, uzun zaman sonra ılıskısı bıtınce tekrar konusmaya baslamıslar falan
konu sahıbının ısrarları uzerıne de adam sevgılı olarak gormedıgını soylemıs
bu arada konu sahıbı yenı baska bırılerıyle de konusuyormus ama o opustuklerı cocuga bagımlılıgı olmus ne yapayım dıyor

konu sahıbı yasınız kucuk bellı :) boyle seylerle vakıt harcamayın bence aklınız 5 karıs havalarda ucmasın derım
Sağol özet için 🤗

Üniversite yıllarında yaşadım sizin yaşadığınıza benzer şeyleri. Bu delikanlı sizi çantada keklik gördüğü için hayatına farklı renkler katmaya devam ediyor. Ne zaman dönerse dönsün sizin onu kolları açık bekleyeceğinizin farkında çünkü. Sizin de ona zaafınız var ama o net olmadığı için geride tutmaya çalışıyorsunuz bu zaafı, bu böyle yıllarca devam eder.
Ben size kendi hikayemin sonunu söyleyeyim, mezuniyetimizden 3 yıl sonra beni arayıp evlendiğini, aldatıldığını ve boşandığını anlattı 😂 Açık kapı bekliyordu ama ben evleneceğim adamı seçmiştim artık ve o değildi 😎 Ben evlendiğim adamdan hiç pişman olmadım ama o beni yedek olarak tuttuğuna binlerce defa pişman oldu buna eminim 😁
Sözün kısası o hayatının hatasını yapıyor ve bu arada sizi de incitiyor, uzaklaşın ondan çünkü hayat çok güzel ve böylelerini bekleyerek harcanmaya değmez.

Erkekler duzdur, kıvirip dolandirmazlar lafi. O sevgili olarak gormedigini soyledi ise oyledir. Ustelik bir iliskidi de var. Sana karsi birsey hissetse idi zaten hazir lafi edilmisken evet sevgiliyiz derdi. Sadece seninle gecirdigi vakit hosuna gidiyor ve senin ona karsi birsey hissettigini biliyor. Bu da egosunu oksuyor. Senin ona karsi hissettigin sey de bagimlilik. Onunla hosca vakit gecirmen hosuna gidiyor bir de. Bu bagimliliktan kurtulman gerekiyor. Yoksa cok uzulursun.

Ben bu kadar katı bakmıyorum yaşın 22 bu yaşta ciddi de düşünme zaten Ben Eşimle tanışmadan önce hep rahat takıldım. Eski iş yerimde biri vardı aynı böyleydik ne görüşmekten vazgeçtik ne sevgili olduk aramızda aşırı derecede ten uyumu vardı birbirimize dokunmadığımız gün olmazdı gün geçtikçe onu kıskanmaya başladım zaafım oldu resmen aşık olduğumu sandım sonra bu duruma alıştım bir iki sene sevgili olmadık ama böyle rahat takıldık çokta eğlendik birlikte sonra yollarımız tamamen ayrıldı ama yolda görsek sarılıp merhabalaşırız arkadaş gibi ben bu tarz ilişkilerin sevgililikten daha eğlenceli olduğunu düşünüyorum ama yormadan kasmadan bağlanmadan.. Hep onu iyi anarım mesela kendimi kullanılmış hissetmedim hiç çünkü o ne hissettiyse bende öyle hissettim hiç keşke demiyorum onunla yaşadığım hiç bir şey için. Eğer bu durum senin canını sıkmaya başladıysa da yollarınızı ayırın derim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X