kaçıncı günlük bu ben bile saymadım!!!

Yazamadim baya yoğundummm gercekten cok yorucu 2 gün gecirdim ama mutluyum bugun besin takviyelerimden kullanmak isteyen bir arkadasla bulustukkk sonra eve geldim annemler kıs icin hamur kesiyorlardi cocuklara falan baktim o beni
Öldürdü zaten ara bulabildigim.surece bakmaya calistim ama yazamadim aksam yürüyüşe çıktım yoruldum falan ama gayet güzel ve sağlıklı geçiyor gunlerim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba kızlarr :) umarim hepinizin diyetide güzel ve sağlıklı geçiyordur. Sabah teyzemlerde kahvaltı yaptı annemler bende onların karşısında büyük bir zevlee shake imi içtimm :)

Oglen yemeğimi paylasayim sizinle :)

Eklentiler

• $1401555779384.jpg
    $1401555779384.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 152
Simdide aksam shake im:)

Eklentiler

• $1401565724313.jpg
    $1401565724313.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 130
selammm hatunlarrr :)
bugün şirket pikniğimiz vardı onda olduğumdan yazamadım müthiş birgün geçirdimm sabah gitmeden önce kahvaltı olarak içtiğim shake imi içtim sonraaa piknikte börek çörek yapmışı herkes ama ben onları yemedim tabikide:KK33::KK51::KK51::KK51: mangal yapıldıı 1 dilim mangalda sucuk, 1 tane kanat, 1 tane tavuk pirzola yedimm çok az da amerikan salata yanındada domates salatalıkk şimdide akşam shake imi içiceğim :):KK16::KK16::KK16:

Canimmm cok iyi gdiyorsun super!!! Diyetinnn nasil bisii pek okuyamadim vakit olmadigindan :s

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

Canimmm cok iyi gdiyorsun super!!! Diyetinnn nasil bisii pek okuyamadim vakit olmadigindan :s

çok teşekkür ederim :) diyetim şöyle besin takviyesi kullanıyorum normal diyetleri yapamadım diyetisyene de gittim ama olmadı 2-3 defa gittim son gittiğim doktorla tartıştım biraz ondan dolayı diyetisyene gitmemeye karar verdim sonra araştırdım ve şuan kullandığım besin takviyelerini buldum :KK76: sabah kahvaltı yerine shake diye bir içeceği gün içinde dinç kalmamı sağlayan bir çayı ve suya katıığım yağ yakmaya yardımcı olan aloa verası var sabah bunları içiyorum öğlen ise protein ağırlıklı ve olabildiğince sağlıklı yiyecekler yiyorum yediklerim için bir sınır yok akşam ise shake imi içiyorummm tabi ara öğünlerimde var ve her saat başı mutlaka su içiyorum :) bunun yanısıra her ayda tahlil yaptırmaya karar verdim çünkü sağlıklı olmak şuan en önem verdiğim şeylerden birisi:KK53::KK16::KK16:

Selam kizlar aksam icin her zamanki gibi shake imi ictim :sly::KK66: gun icindede ara öğünlerimide yaptim :) bugun cildiyeye gittim igrenc bir doktora denk gelmeme rağmen yinede moralimi bozmadim ordan işe geçtimmm istanbulda yasayanlar bilir bugun nasil yagmur yağdığını o yaggmurdada eve geldim cokta yurume yolu vardi bildiginiz suya bata çıka yurudum yinede her sey cok guzel :)

Herkesee günaydın kahvaltımı yaptım ilk yuruyuse cıkacaktım amaa malesef sular kesildi (odev yapmama bahanesi gibi:)) dus alamam diye cikamadim sabah kahvaltısında ise shake imi yağ yakmak icin aloa veramı ve enerji almak icin çayımı içtim :)

Tatlimm Aloe vera icecegi yagmi yakiyor??

Bugun de her sey cok yolunda cok guzel gidiyor cok uzun bir gun gecirdim surekli ordan oraya gittimmm umarim hepinizin gunu saglikli gecmistir :)

Canim ama o icecek sekerli degilmi ya :s

Hic kullandinmi ki canim herbalife in aloe konsantre icecegi aloe vera suyundan elde ediliyor ve sabahlari kendi kahvaltisiyla beraber kullaniliyor:)

Anladim canim herbalife nedir anlatirmisn

Anladim canim herbalife nedir anlatirmisn

Canim herbalife saglikli beslenmek adına besin takviyesi diyebilirim sakin yanlis anlama zayiflama ilaci degil ben tamamen karsiyim.zayiflama ilaclarina herbalife tamamen bitkisel turk kalp vakfi onayida var bircok sporcuda kullaniyor aslinda bana ilk basta bu yuzden guvenilir geldi sonra kullandikca bir zarari degil bircok yararinida gordum ilk kullanmaya basladığım andan itibaren tabi bunun yani sira gunluk rapor verdigim bir koçumda var ürünleri aldığım kisi :) nasil kullanıldığınıda anlatayim sabah kahvalti yerine gecen herbalife shake aloe suyumuz ve birde cayimiz var öglen ise protein ağırlıli olarak istedigini yiyorsun hemde istedigin kadar aksam ise yine shake imiz var ara öğünlerimizide unutmuyoruz tabii bu sayede günlük ihtiyacimiz olan minerali proteini vitamini kalsiyumu yani vücudumuzun ihtiyac duyduğu her seyi almis oluyoruz :)

Canim herbalife saglikli beslenmek adına besin takviyesi diyebilirim sakin yanlis anlama zayiflama ilaci degil ben tamamen karsiyim.zayiflama ilaclarina herbalife tamamen bitkisel turk kalp vakfi onayida var bircok sporcuda kullaniyor aslinda bana ilk basta bu yuzden guvenilir geldi sonra kullandikca bir zarari degil bircok yararinida gordum ilk kullanmaya basladığım andan itibaren tabi bunun yani sira gunluk rapor verdigim bir koçumda var ürünleri aldığım kisi :) nasil kullanıldığınıda anlatayim sabah kahvalti yerine gecen herbalife shake aloe suyumuz ve birde cayimiz var öglen ise protein ağırlıli olarak istedigini yiyorsun hemde istedigin kadar aksam ise yine shake imiz var ara öğünlerimizide unutmuyoruz tabii bu sayede günlük ihtiyacimiz olan minerali proteini vitamini kalsiyumu yani vücudumuzun ihtiyac duyduğu her seyi almis oluyoruz :)

Ayyy super birseymis buuuu ben nasilll yapacam ama ben hollandada yasiyorum nsiil bulabilirim

Coksukur alhamdulillah basladim diyetime daha yeni. Kahvalti yaptim. 1 yemek kasigi elmalisirke su suyla ictim

Sonra 1 yumurta haslanmis, 1 kucukboy salatalik hepsini yiyemedim. Bikactane dal maydanoz, 1 cracker tuzsuz yagsiz kuru kuru kcalisi 38 kcal. Ve 7 zeytin ( zeytini cok severim bi oturusta 40tanefelan yiyebilirim zeytinciyim yani rahmetli babam gibi.. ) ve cay pu er thee diye chinadan geliyor yag yakici felan. Bilmiyorum ise yariyormu :)

Biraz oturup sonra kosubandimda 20 dk yurumek 10 dk kosmak ve 5 dk yurumek sonra callents mi neydi haha diye bi videoyu uyguliyim :) bakalim artik...

Coksukur alhamdulillah basladim diyetime daha yeni. Kahvalti yaptim. 1 yemek kasigi elmalisirke su suyla ictim

Sonra 1 yumurta haslanmis, 1 kucukboy salatalik hepsini yiyemedim. Bikactane dal maydanoz, 1 cracker tuzsuz yagsiz kuru kuru kcalisi 38 kcal. Ve 7 zeytin ( zeytini cok severim bi oturusta 40tanefelan yiyebilirim zeytinciyim yani rahmetli babam gibi.. ) ve cay pu er thee diye chinadan geliyor yag yakici felan. Bilmiyorum ise yariyormu :)

Biraz oturup sonra kosubandimda 20 dk yurumek 10 dk kosmak ve 5 dk yurumek sonra callents mi neydi haha diye bi videoyu uyguliyim :) bakalim artik...

Basin sagolsun allah rahmet eylesin baban icin canimmm bende severim zeytini :) o çayid ahic duymadim umarim.iyi olur senin icin :)

X