Kadında erken boşalma!

Eşimle regl olduğumda kavga ederiz (benim huysuzluğum kaynaklı) pislik falan derim 7 yıldır bir gün bile sesini yükseltmedi sadece '' lütfen bana böyle şeyler söyleme, çok üzülüyorum'' der. Her konuda o kadar anlayışlı ki insanı yoruyor.
Bu konuda da şanslısınız da üyenin şans dediği şey erken boşalmaması. Ayrıca kocanıza resmen eziyet ediyormuşsunuz, yapmayin.

Bu konuda da şanslısınız da üyenin şans dediği şey erken boşalmaması. Ayrıca kocanıza resmen eziyet ediyormuşsunuz, yapmayin.
eziyet demeyelim zor bir insanım farkındayım ama düzelmeye çalışıyorum. 35 yaşında değişmek kolay değil ve ben çok çaba harcıyorum. Onun için kolay o yaradılışından iyi bense düzelmeye, değişmeye çalışıyorum.

eziyet demeyelim zor bir insanım farkındayım ama düzelmeye çalışıyorum. 35 yaşında değişmek kolay değil ve ben çok çaba harcıyorum. Onun için kolay o yaradılışından iyi bense düzelmeye, değişmeye çalışıyorum.
Ben eşinize üzüldüm. Yalnızca cinsel konuda değil her bakımdan üzüldüm. Burada ne kadınlar var iyi muamele görmeye hasret. İyi cinsel hayata hasret. Siz bulmuş bunuyorsunuz. Değişmeye çalışıyorum demek bile çalışmamak bana göre. Ciddi bir adım için psikologa gitmelisiniz. Adam boşanmak istese haksız diyemez kimse.

X