Kadınlar Kulübü Güzellerinin Güzellik Sırları

selam kızlar bende türk kahvesisin telvesive zeytinyağı ile yüzümü ve ellerime peeleng yaparım gercekten parlatıyor
göz makyajımı gülsuyu ile ıslattığım zeytinyağlı pamuk ile silerim
saçlarıma banyodan sonra avonun durulunmayan kremlerinden sürerim
nem herşeydir

Bir kac sayfa okudum da dehsete dustum resmen..
Hepsi kimyasall...

Hele hele banyodan sonra cikar cikmaz deodorant sıkmak fln..
Bilemiyorum ben kendi ellerimle kendimi tertemizken o deodorantla tekrardan kirletmis gibi hissederim..

Dogalliktan ve gercek sertifikali organik urunler kullanmaktan yanayim acikcasi..
Bu elidorun kremiydi pantenenin yagiydi oburunun serumuydu fln bilemiyorum bana hepsi faydadan cok zarar gibi geliyor..
Bukadar kimyasal icine batirmam asla kendimi temiz hissedemem zaten kendimi.

güzellik sırrımı açıklıyorum: DOĞUŞTAN :KK53:
öyle onu yaptım bunu yaptım yok kısa ve net :KK53:

zorla güzellik olmaz derler di ama artık estetik ameliyat var :) tabiki doğal güzellik gibi olamaz artı olarak bakımlarla desteklenirse genetik bakım temizlik 3 lü kombosu ile afeti devran olunabilir :KK70:

Buraya yazacağıma göre çok güzelim ehhee
hemen formülü vereyimmm
benceee ilk aşama mutluluk
minimum stres bol spor :p
Sonraaasını sonra yazarım niyeyse yoruldum yatcam birazdan :KK53:

Kaş bıyığa cok onem veririm
Her gun duş alirim evet her gun:), bu saclarima zarar verse de kendimi her gun temiz hissetmek iyi hissettiriyor..
Parfumsuz dolasmam gun icinde bile tek kaldigim anlarda dahi parfum sıkarim :)
Kısın kremlerim ellerimi surekli..
Sporumu aksatmam..
Agdasiz dolasmam mutlaka her uc haftada bir yada ayda bir giderim..
Rujsuz gezmem sanirim :))

bazı arkadaslardan güzel tavsiyeler aldım kesinlikle uygulayacagım kurallar var artık hayatım da :)

Benimle de paylaşın sırlarınızı kızkardeşlerim, bakın ben çirkin, mutsuz ve depresifim. Anlıyor musunuz beni?

Benim kendimde yaptığım en büyük değişim cildime bakmak ve saçımı uzatıp rengini değiştirmek oldu..her şey bakımdan geçiyor.Bi kaç yıl öncesine kadar saçım omuz hizasındaydı kahve tonlarındaydı,cildimde sivilceler renk bozuklukları vardı,burdaki kürlerle saçlarımı uzattım, kansızlık vardı kan ilaçları kullandım,cildim içinde temiz tuttum nemlendirdim,şu an altın renginde belimin aşağısında saçlarım var cildimdeki renk bozuklukları geçti duru bir cildim var kk sayesinde En Büyük KK :KK30::KK30::KK30:

Benim kendimde yaptığım en büyük değişim cildime bakmak ve saçımı uzatıp rengini değiştirmek oldu..her şey bakımdan geçiyor.Bi kaç yıl öncesine kadar saçım omuz hizasındaydı kahve tonlarındaydı,cildimde sivilceler renk bozuklukları vardı,burdaki kürlerle saçlarımı uzattım, kansızlık vardı kan ilaçları kullandım,cildim içinde temiz tuttum nemlendirdim,şu an altın renginde belimin aşağısında saçlarım var cildimdeki renk bozuklukları geçti duru bir cildim var kk sayesinde En Büyük KK :KK30::KK30::KK30:
Gözün aydın canım.biraz ayrıntı verseneeo_O

aynen sırlarını bizimle paylaşırmısınız ?

Çoklu alıntı yapamadım kızlar burdan size yazıyorum.
Öncelikle saçım için şu aralar pek bişey yapmıyorum ama bununla ilgili bir topiğim var
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/rapunzel-olmak-isteyenler-buyursun.751405/
burda yaptıklarımı anlattım kızlar detaylı bakabilirsin
şurda 8 eylül 2014 deki hali bunun üzerine fotoğraf çekmedim
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...unzel-olmak-isteyenler-buyursun.751405/page-5
Cildim içinde herbaderm in yüz beyazlatma kremini lekelere iyi geliyormuş diye aldım ilk,ama sonra sivilce cilt kızarıklığı üzerinde de etkisi olduğunu keşfettim başka bişey sürmüyorum çok denedim hiç biri işe yaramamıştı çünkü.
Kremin içeriğinde e vitamini c vitamini meyan kökü,shea butter,licorice maddeleri var,cilt renk düzensizliğine iyi geliyo(en çok şikayetci oldugum şeydi),lekeleri yok ediyo(ben de az vardı ),kırmızılıklara iyi geliyor,e vitamini cildi besliyor,c vitamini meyan kökü de cildi aydınlatıyor.bunu araştırıp aldım şimdi memnunum gayet.

Çoklu alıntı yapamadım kızlar burdan size yazıyorum.
Öncelikle saçım için şu aralar pek bişey yapmıyorum ama bununla ilgili bir topiğim var
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/rapunzel-olmak-isteyenler-buyursun.751405/
burda yaptıklarımı anlattım kızlar detaylı bakabilirsin
şurda 8 eylül 2014 deki hali bunun üzerine fotoğraf çekmedim
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...unzel-olmak-isteyenler-buyursun.751405/page-5
Cildim içinde herbaderm in yüz beyazlatma kremini lekelere iyi geliyormuş diye aldım ilk,ama sonra sivilce cilt kızarıklığı üzerinde de etkisi olduğunu keşfettim başka bişey sürmüyorum çok denedim hiç biri işe yaramamıştı çünkü.
Kremin içeriğinde e vitamini c vitamini meyan kökü,shea butter,licorice maddeleri var,cilt renk düzensizliğine iyi geliyo(en çok şikayetci oldugum şeydi),lekeleri yok ediyo(ben de az vardı ),kırmızılıklara iyi geliyor,e vitamini cildi besliyor,c vitamini meyan kökü de cildi aydınlatıyor.bunu araştırıp aldım şimdi memnunum gayet.
Peki bu kremi nerden , kaça aldın, ne zamandır, nasıl, hangi ürünlerle birlikte kullanıyorsun canım? Topigine bakiyorum hemen.sağol canım.

X