Kadınlar Kulübü Güzellerinin Güzellik Sırları

ya anlayamadığım birşeybn var herkes bu kadar şeye nasıl yetişebiliyor ben yatişemiyorum iş ev işi çocuk koca yemek bana geceler yetmiyor duş almak için bile çocuğun uyumasını bekliyorum valla kızlar bu kadar vaktiniz varsa şanslısınız

ya bakma sen böyle olduğuna, şimdi öğrenci arkadaşlarımın çoğu tatilde, stajı falan olanlardan bahsetmiyorum.. işte belki de çoğunluğu bizler oluşturuyoruz.. yoksa sene içinde uykusuz gecelerle, derslerle buraya pek vakit ayıramıyoruz.. üzülme fazlası zarar zaten =))) vaktin oldukça gir derim iyi önerilerde bulunan arkadaşlar var..

Öncelikle güzelliği sadece sürüp sürüştürmek olarak düşünmüyorum ben.

Mesela ;
* Özel bir durum olmadığı sürece gece çok geç yatmamaya özen gösteririm,uykusuz ve yorgun gözükmemek için.
* Günde mutlaka 2,5 - 3 litre su içerim,bu asla değişmez
* Sabah evden çıkmadan mutlaka kahvaltımı yaparım,çok geç kalmısam,şeftali,karpuz gibi meyveler yerim.
* İki günde bir duş alırım,her gün saç yıkamak saça zarar veriyor.her sabah,uyanır uyanmaz mutlaka akşam duş almış olsam bile saçımı toplar bedenimi duş jeliyle yıkarım,duştan çıkmadan önce duşu hafif soğuk yaparım.
* Duştan çıktıktan sonra mutlaka bütün vucuduma nemlendirici kremler sürerim.
* Ellerimin bakımını mutlaka yaparım,ojesiz dolaşmam,kırmızı renk favorimdir.
* Ağdasız dolaşmam,üç haftada bir mutlaka kuaförüme ağdaya giderim.
* Fönsüz dolaşmam
* rimel,ruj hafif allık olmadan kendimi iyi hissedemem.

Ve daha buna benzer bir çok düzenli olarak yaptığım şeyler var.. siz karar verin nasıl gözüküyorum :1rolleyes:

cok muhtesem gorunmuosn ama bence bı kadın boyle gorunmelı ztn.bakımlı olmalı.goruntun normal de o kadar sacı nerden buldun onu bılemıormlülülülülülüsaka tabi...:icecream:

canım ben de çevremdeki bayanlara göre süslü sayılırım hatta arkadaşlarım bile bunun yüzünden afrodit yazıyolar tlf larına ismimi zaten kadın dediğin bakımlı olur ama bence en önemlisi güler yüzlü olur çünkü son zamanlarda benim bile bayan halimle baktığım kızlar hep asık suratlı it gibi oluyorlar güzelliklerine çok güveniyorlar burdada çoğu bayan o moda girmiş bence

evet ya doğru söylüyosun güler yüzlü olmak çok önemli, ne olursa olsun gülmeyi bilmek lazım.. insanoğluna en çok yakışan şey ne de olsa.. :icecream:

ben mesela asla ve asla özel zamanlar ve şık görünmem gereken günler haricinde makyaj yapmam ne kadar kaliteli olursa olsun yüzüme o tarz şeyler sürme taraftarı değilim...yalnız makyaj yaptığımdada hemen farkedilirim ayrı bi şıklık var derler..zaten makyaj yapmayı özel ve güzel kılan bu değilmidir kızlar...

diğer yaptıklarıma gelince her hafta yüzüme yoğurltu limonlu maske yaparım...ayrıca saçlarımada bağdem yağlı maske yaparım saçlarım benim için çok önemli kesinlikle fön ve jöle sprey düzleştirici asla ve asla kullanmam özel zamanlar dışında..zaten saçlarım bellerimde ve dümdüz buna ihtiyaç duyumuyorum şükürki 2haftada bir mutlaka ağda yaparım ve her ada sonunda limonlu tuzlu su sürerim vücuduma bu çok iyi gelir..ayrıca sağlık ve güzellik içinde yeşil çay içerim...şunuda herkeze tavsiye ederim yaz kış fark etmez her banyodan çıkmanızda soğuk suyu bi tutun tüm vücudunuza..alışkanlık edin o kadar çok faydası varki anlatsam çok uzar..bana bunu bi bayan tavsiye etti..tavsiye eden bayanın 28 yaşında kızı var yaşını tahmin edin..bayan 15 yaşından beri yapar soğuk duşu vede o kadar güzel makyaj yapmadığı içinde o kadar taze bu yüzü varki sarkma fln hiç bişi yok 28 yaşındaki kızından inanın daha diri..herkez ablası sanıyo..

vede son olarak Allah a şükür ederimki bana böyle bi güzellik nasip ettiği için(ukalalık olarak anlamayın lütfen Allah herkeze vermiş yeterki abartmadan korumayı bakmayı bilin)..bende doğal yollarla değiştirmeden bunu korumaya çalışırım..

düşündüm düşündüm kendimden örnek verecek tek bişey bulamadım senağlama çok tembelim ben yapamıyorum öyle düzenli bakım falan..

==> haftada en az bir kere kil maskesi
==> nemlendirici bu aralar fazla süremiom ama genellikle sürerim
==> iki güne bir saçlarımı yıkarım
==> yatmadan önce yüzümdeki makyajı temizlemeden yatarım bazen zor gelio ama kesinlikle güzellik için temizlemek şart senağlama
==> aslında yüzümü fazla yıkamayı sevmem aşırı kuruo pul pul dökülüo ama rosense'in köpük temizleyicisini ve doğal gül suyu aldım denicem bakalım 3gün oldu gamyoncuiremsu
==> banyodan sonra deotak sürüom ter kokusuna birebir :CüvCüv:
==> çokta bişi yaptığım sayılmaz aslında naniknanik
==> bazen banyodan sonra vücuduma krem sürüom gamyoncuiremsu

cok muhtesem gorunmuosn ama bence bı kadın boyle gorunmelı ztn.bakımlı olmalı.goruntun normal de o kadar sacı nerden buldun onu bılemıormlülülülülülüsaka tabi...:icecream:

ben muhteşem değilim sade ve bakımlıyım sadece layhayhoy
çok fazla aşırı makyaja günlük hayatta ben de karşıyım lülülülülülü
bir de çirkinleşmek için neler yapıyorsunuz diye bir başlık açarlarsa oraya ilk ben yazacağım lülülülülülü

vücudum için bebek yağımdan, tırnaklarım için kalyon tırnak sertleştiricisi ojemden, güzel kokmak için avon little black drees ten, barselona saç bakım yağımdan asla ve asla süper yapıyor çünkü, şampuanımın içine kattığım badem yağından, dudak nemlenircimden, eye linerimden, bepanten yüz kremimden, swarzkopf gliss saç bakım kürümden vazgeçmem gerisi gelcek :KK66:[/QUO
paylaşımın için teşekkürler canım,benimde saçlarım aşırı dökülüyo kahrımdan hasta oldum valla ne yapsam bilmiyorum acaba senin kullandığın bu saç bakım yağı barselona dökülmelere iyi gelirmi,sen nasıl kullanıyosun ve ne fayda gördün?

Hayatımı düzenli yaşamayı sevmiyorum, o yüzden maskelerle falan işim olmuyor.
2 Haftada bir epilatörle istenmeyen tüylerimi alırım,
Banyoda zaten bebek yağı ve sirkem vardır, sirkeyi son durulama suyuna karıştırır başımdan aşağı boca ederim.
Bebek yağınıda son durulama suyuna karıştırır, vücuduma az az dökerek yediririm.

Bence temizseniz ve zevkliyseniz siz bakımlısınızdır.

eed bildiğimiz bebek yağı cildi yumuşatıyo daha parlak grnmesinde yardmcı oluyo . genelde duştan sonra kullndığında daha çok işe yarıyo bildiğim kadaryla CADIARZU

arkadaşlar ben doktora sormuştum tüylenme yapar demişti bebe yağı için gerçi bana saçma geldi tüm bebekler fena halde tüylenir o zaman ama yinede bilginiz olsun bende kullanıyordum şimdi sadece topuk dirsek ve dizlerim için kullanıyorum yerimseniben

saçlarım için yılan yagı kullanırım, yüzüm için maden suyu,elma sirkesi (yarı yarıya sulandırılmış) kaş ve kirpiklerim icin tatlı badem yagı yılan yagı ve fındık yagı..(gürleştirir) vücudum içinse tarcın ve nar özlü sabunlar...

yılan yağı için saçı çoğalttığı söyleniyor sen öyle bir değişiklik fark ediyor musun eğer çoğaltıyorsa ben de kullanayım:CüvCüv:

arkadaşlar size en kalıcı güzellik tavsiyem;;;;yediğiniz her meyvenin kabuğunu veya suyunu yüzünüze sürün.şu an hepimiz çok genciz.ama 50 li yaşlara geldiğimizde zamanın yılların bizden aldıklarını ne kadar minimalize ettiğimizi göreceksiniz.

Öncelikle güzelliği sadece sürüp sürüştürmek olarak düşünmüyorum ben.

Mesela ;
* Özel bir durum olmadığı sürece gece çok geç yatmamaya özen gösteririm,uykusuz ve yorgun gözükmemek için.
* Günde mutlaka 2,5 - 3 litre su içerim,bu asla değişmez
* Sabah evden çıkmadan mutlaka kahvaltımı yaparım,çok geç kalmısam,şeftali,karpuz gibi meyveler yerim.
* İki günde bir duş alırım,her gün saç yıkamak saça zarar veriyor.her sabah,uyanır uyanmaz mutlaka akşam duş almış olsam bile saçımı toplar bedenimi duş jeliyle yıkarım,duştan çıkmadan önce duşu hafif soğuk yaparım.
* Duştan çıktıktan sonra mutlaka bütün vucuduma nemlendirici kremler sürerim.
* Ellerimin bakımını mutlaka yaparım,ojesiz dolaşmam,kırmızı renk favorimdir.
* Ağdasız dolaşmam,üç haftada bir mutlaka kuaförüme ağdaya giderim.
* Fönsüz dolaşmam
* rimel,ruj hafif allık olmadan kendimi iyi hissedemem.

Ve daha buna benzer bir çok düzenli olarak yaptığım şeyler var.. siz karar verin nasıl gözüküyorum :1rolleyes:

Saclariniz cook guzel MassAllah...:nazar:

X