kafam çok karışık tavsiye istiyorum

Exi ile ilgili hatıraları saklayabilir de yanında konusmak nedir?😒Bir de yüzsüzce bir kere konustuk gördün mü dedi cidden? Demek ki sürekli konusuyor normalde ve tatilde bir kere denk gelmis🤔 Erkek hoslansaydi o ex mex hatira resim mesim hiçbirini göremezdin canim ya.Cek kendini düşünsün geleceği varsa gelir üzerine düsersen hepten kacar bu tipler

Exi ile ilgili hatıraları saklayabilir de yanında konusmak nedir?😒Bir de yüzsüzce bir kere konustuk gördün mü dedi cidden? Demek ki sürekli konusuyor normalde ve tatilde bir kere denk gelmis🤔 Erkek hoslansaydi o ex mex hatira resim mesim hiçbirini göremezdin canim ya.Cek kendini düşünsün geleceği varsa gelir üzerine düsersen hepten kacar bu tipler
aynen aynen her kelimeye katılıyorum

merhaba hanımlar dışarı gözle fikir almak istiyorum. ortak bir arkadaşımız olan biriyle tanıştık 1 ay önce ve bu bir ay boyunca 7-24 hep mesajlaştık tanıdık birbirimizi daha sonra sevgili olacak gibiye kaydı muhabbet ve sonunda beni daha iyi tanımak için yanıma gelmek istedi en azından bana böyle söyledi kendisi yabancı.
yanıma geldiğinde güzel vakit geçirdik sürekli gezmek istedi tam beklediğim gibi değildi daha çok evde sohbet ederiz takılırız diye düşünmüştüm ama çok üzerinde durmadım. hatta tam iki gün boyunca benim burada işim olduğu için kendisiyle gidemediğim için tek başına başka bir şehri görmeye bile gitti. yanımdayken kendisi sevgili olma konusunu bile açtı ben uzağız zor olur dedim. deneriz demedi ama
ülkesine döndüğü son gün bilgisayarında 4 yıl çıktığı eski sevgilisinin adında bir klasörü gördüm ve bir kere de yanımda mesajlaştılar. çok büyük kavga çıkardım aklında biri vardıysa bunu bana önceden söylemeliydin dedim. o da sinirlenmen anlamsız sadece anı bunlar kötü ayrılmadık neden silecektim ki arkadaşız sadece şuan bir kere konuştum sadece sen de biliyorsun hep yanımdaydın dedi ama dediğim gibi çok kötü şeyler söyledim ben de çok kötü bir kavgaydı.
şuan ülkesine döndü ve eskisi gibi değil ben yazmazsam yazmıyor yazsa da çok soğuk. sadece bu güzel hafta için teşekkür ederim dedi ben de evet keşke bir haftamız daha olsaydı dedim sadece gülümsedi vesaire..
size sormak istediğim şey sizce o son geceki korkunç kavga yüzünden mi böyle oldu yoksa zaten başından beri ilişki için değil de gezmeye mi gelmişti çünkü kendisi çok yer gezmiş seviyor yeni yerler görmeyi? hep ilişkiye başlayacakmışız gibi konuşuyorduk oysa başlarda. ben şimdi ne yapmalıyım özür mü dilemeliyim sessiz mi kalmalıyım çok üzgünüm..
Bence artık tüm bunların bir önemi yok

E siz adamın tüm yollarını kapamışsınız
Ben mi yanlış anladım?
Sevgili olma konusunu açınca zor olur, oluru yok demişsiniz
Kul köle mi olmalıydı?
Sevgiliniz olmayan biriyle kıskançlık kavgası da uygun olmamış zaten
Adam biraz da fırsat bu fırsat gezmeye gelmiş
Ama sizin işiniz var diye yanına gelemediğiniz gün adam niye otel odasında oturmalı onu anlamadım
O kadar yol gelsem ben de gezerdim gayet
Telefonun başında çaresiz bekliyorum modunda olmazdım

Bir de adam yabancıymış
Zaten kültür farkı var
Siz de epey bi eski usül Türk kızısınız anladığım kadarıyla
Hayata bakış açılarınız çok farklıdır büyük ihtimalle
Kendinize daha uygun kişilerle görüşün bence

İliski olmaz demissin sonra hesap sorup kavga cikarmissin normal degilki bu davranislar. Ayrica adam hakli hem madem gelecek gormuyorsunuz neden irdelemeye devam ediyosunuz birakin gitsin iste

X