Kafam çok karışık

Nesine 43

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2020
23
9
26
Merhaba arkadaşlar buraya yeni üye oldum çünkü derdimi kimseye anlatamıyorum zaten hep suskun biriyimdir ben bi kaç sene önce görücü usulüyle evlendim güzel bir evliliğim vardı herhangi bir sorunumuz yoktu
Neyse plansız bir şekilde hamile kaldım çok zor bir hamilelik yaşadım hiç birşey yiyemedim kaç ay eşim bana çok yardımcı oluyordu çok destek veriyordu herşey yolunda giderken işten geldiği bir gün annemle konuşmak için telefonunu istedim önce biraz bakındı sonra da verdi
Bende annemle konuştuktan sonra telefona bakinip durdum ki ona çok güvenirdim herkes yapar o yapmaz derdim neyse sosyal medya şifresini bir arkadaşına verdiğini gördüm bunu bana söylemişti önceden hesabına birşey yapacakmış falan bende şifreyi aldım kendi telefonumdan giriş yaptım uyandı yemek falan yedik oturduk telefonuyla sürekli uğraşıyordu.
Bende girdim ve bir kızla konuştuğunu gördüm daha doğrusu kız onu reddediyor oda sürekli yazıyor
Beynimden vurulmuşa döndüm ne yapacağımı bilemedim arada da bana bakıyor yüzün niye düştü falan diyor telefonu bıraktı kız yazma diye mesaj atınca dayanadim yazdım sonra geri aldım mesajı bunu görünce kız hemen engelledi devam etselerdi ne olacaktı kim bilir. Sonra hicbirsey demeden odaya gittim saatlerce ağladım mesaj yazdım gördüm herşeyi sakın buraya gelme bosanacağim falan önce bir durdu hicbirsey yazmadı sonra geldi şifremi verdiğim arkadas yazdı bana da konuştur dedi deniyirduk kızı falan inanmadım tabi kovdum o gün hep ağladım
Mesajlar yazdı özür diledi engelledim her akşam geldiğinde yalvarıp ağladı affetmedim ama hicbirsey de yapamadım kimseye diyemedim öyle tüm hamileligimi bı odada geçirdim çıkmadım
Doğumdan sonra da lohusalık haliyle çok yıprandım çok zordu yanlizdim bu durumda özür diledi tamam affetim dedim ama unutamıyorum her defasında bu yüzden yine kavga ediyoruz .Bana şansını zorlama bı daha yapmicam zaten ben yazmadım huzur ver diyor ama olmuyor işte o güven gelmiyor bı daha ne halin varsa gör deyip sonra özür diliyor yine
Ben ne yapacağımı bilmiyorum birtek bebeğimi düşünüyorum

Ya gerçekten umursamayın ya da ayrılın. Kendinizi böyle arada derede bırakırsanız çok yıpranırsınız

Bir kere güven kırıldı mı, bir şeyler yok oldu mu, her şeyin eskisi gibi olması imkansızdır. Her dokunuşunda, her yüzüne bakışında aynı şeyleri hatırlarsın. Bir daha asla güvenemeyeceksin, evliliğiniz devam ederse birbirinize zulüm edeceksiniz. Bu durumu kaldıramıyorum diyorsan, tek yol var;boşanmak. Aksi hâlde hiçbir zaman iç huzurun olmayacak.

Bir kere güven kırıldı mı, bir şeyler yok oldu mu, her şeyin eskisi gibi olması imkansızdır. Her dokunuşunda, her yüzüne bakışında aynı şeyleri hatırlarsın. Bir daha asla güvenemeyeceksin, evliliğiniz devam ederse birbirinize zulüm edeceksiniz. Bu durumu kaldıramıyorum diyorsan, tek yol var;boşanmak. Aksi hâlde hiçbir zaman iç huzurun olmayacak.
Ben zaten kendimi geçtim artık çocuğumu düşünüyorum yinede sağol 👍

Ya boşanacaksınız yada unutmasanızda umursamayacaksınız. Bu şekilde hayatı kendinize zindan edersiniz ve yine aynı durumla karşılaşmanızda yüksek ihtimal olur

İnsanın başına gelmeden bilmiyor malesef
Bende önceden öyle konusurdum

Bunun başına gelmeyle ilgisi yok bence üçüncü bir seçenek yok çünkü. Belirsizlikte yaşamak şimdi olduğu gibi sizi yormaktan başka bir şeye yaramaz. Bir karar verin ne yapacağınıza dair yoksa çok yıpranırsınız

Yıldım buradaki telefon karıştırma konularından😂 Bu konuyu tenzih ederek söylüyorum yakalıyorlar telefondan sonra gerisi hep aynı ne yapayım bilmiyorum, boşanmamam, çocuğum babasız kalmasın, ailem arkamda değil, mesleğim yok, param yok...
Evet haklısın😂. Unutsan unutulmaz affetsen affedilmez.

Kendinizi niye düşünmüyorsunuz? Boşanamam diyorsanız o zaman kendinize hayatı zehir etmeyin, bir daha bu tarz araştırmalara girişmeyin, yapmadım yalanlarına da kanmayın.

X