Kafam çok karışık

Bu konu icin tartistiginiz sürece size verdigi deger düsecek ve daha rahat olacak cünkü madem arkadasi degilde o birseyler yapiyordu, neden ayrilmadi dicek aman naparsam yapiyim nasil olsa gitmiyor olayina dönüsür ve daha kötü olur. Size önerim ona inanmasaniz bile eger ayrilmayaksaniz, ben seni taniyorum sen bana ve bebegimize bu tarz birsey yasatmazsin arkadasini kiramamissindir hamilelik ve lohosaliktan dolayi asiri tepkiler verdim. Yapmayacagindan eminim aslinda o yüzden hala evliyiz cünkü böyle birseyi asla kabul etmeyecegimi bilirsin deyin. Konuyu bir daha acilmamak üzere kapatin. Evli kalip bu konuya da sürekli dile getirirseniz degersiz olcaksiniz ve gurursuz görünceksiniz.
Sanırım öyle utanmasa kendini haklı çıkaracak

19 yaşında evlendim Malesef devam etmedim ama evlilik için değil başka sebeplerden işim yok ama Ailem yanımda olur onu biliyorum ama çocuğuma en ufak birşey derlerse kaldiramam ben
Bu konuyu hic anlayamiyorum. Benim bildigim dedeler neneler torunlarini evlatlarindan daha cok sever. Burada cok cirkin seyler okuyorum. Bunu siz kestireceksiniz. Bir kuzeninizden ornek vermissiniz. Sizinkiler de boyle yapacak diye bir kaide yok. Zaten akliniza aile evine donmek yatarsa bu konuyu esinize yansitmadan ailenizle netlestirmelisiniz gizlice. Esiniz olacak saygisiz nasilsa gidecek yeri yok deyip iyice rahata baglamasin.

Bu konuyu hic anlayamiyorum. Benim bildigim dedeler neneler torunlarini evlatlarindan daha cok sever. Burada cok cirkin seyler okuyorum. Bunu siz kestireceksiniz. Bir kuzeninizden ornek vermissiniz. Sizinkiler de boyle yapacak diye bir kaide yok. Zaten akliniza aile evine donmek yatarsa bu konuyu esinize yansitmadan ailenizle netlestirmelisiniz gizlice. Esiniz olacak saygisiz nasilsa gidecek yeri yok deyip iyice rahata baglamasin.
Rahat değil biliyor babamı söylediğim an bırakmaz beni burda ama çocuğunu bırak derse e yaparım bırakamam ki aslında kötü olduğundan da değil kuzenimin kocası sürekli çocukları gorücem diye sıkıntılar bahaneler çıkarıyordu ondan çok kiziyorlardi

Rahat değil biliyor babamı söylediğim an bırakmaz beni burda ama çocuğunu bırak derse e yaparım bırakamam ki aslında kötü olduğundan da değil kuzenimin kocası sürekli çocukları gorücem diye sıkıntılar bahaneler çıkarıyordu ondan çok kiziyorlardi
Sen gel cocuk kalsin diyebilir mi? Yani bunu diyecek insan az bucuk tahmin edilebilir. Karariniz ne olursa olsun kendinizi ezdirmeyin lutfen.

Babası niye düşünmüyor bu çocukları da anneleri düşünüyor ben anlamıyorum. Babasız büyümesin diye babanın çabalaması gerekmez mi? Ben boşanırım açıkçası. Boşandıktan sonra nasıl baba oluyor bir bakarım. Boşandıktan sonra hemen başka kollara zıplayacak mı bir denerim?

Babası niye düşünmüyor bu çocukları da anneleri düşünüyor ben anlamıyorum. Babasız büyümesin diye babanın çabalaması gerekmez mi? Ben boşanırım açıkçası. Boşandıktan sonra nasıl baba oluyor bir bakarım. Boşandıktan sonra hemen başka kollara zıplayacak mı bir denerim?
İşte kimse Anne gibi olamıyor boşandıktan sonra kimin kollarına gitmiş ne farkeder

İşte kimse Anne gibi olamıyor boşandıktan sonra kimin kollarına gitmiş ne farkeder
Çok yanlış yere odaklanıyorsunuz. Eğer babası çocuğuna değer veriyorsa boşansa da maddi manevi çocuğunuzun hep yanında olur. Sadece yanında diye babalık yapıyorsa boşandığınız takdirde babalık yapmayacaksa zaten lazım değil. Ayrılık halinde gerçekten üzülecek mi, pişman olacak mı? Boşanmak dünyanın sonu değil. Kıymetli olmak için önce birşeyleri kaybettirip sonra buldurmanız lazım.

19 yaşında evlendim Malesef devam etmedim ama evlilik için değil başka sebeplerden işim yok ama Ailem yanımda olur onu biliyorum ama çocuğuma en ufak birşey derlerse kaldiramam ben
Canim ailen ne kadar iyi olursa olsun, insan o evden bir kere ciktigi zaman hicbirsey eskisi gibi olmuyor. Ev üstüne ev olmuyor bunu hic unutma 😐

X