Kaladan alnan yalarla gs bytme

astur

Mucize biryere vardık biz
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
542
1
kızlarr forumların bi yerinde okudum ama sadece ortaya atıllmış bi fikir.kalçadan alınan yağlar göğüse enjekte ediliyormuş büyütmek için.silikon taktıranlar duydunuz mu böyle bişey? bilgisi olan varsa paylaşın lütfen.nerden araştıracağımı bilemedim.mümkünmü acaba? kulağa hoş geliyor kaydirigubbakcemile3

kızlarr forumların bi yerinde okudum ama sadece ortaya atıllmış bi fikir.kalçadan alınan yağlar göğüse enjekte ediliyormuş büyütmek için.silikon taktıranlar duydunuz mu böyle bişey? bilgisi olan varsa paylaşın lütfen.nerden araştıracağımı bilemedim.mümkünmü acaba? kulağa hoş geliyor kaydirigubbakcemile3

slm canim, böyle bir ameliyati bende duydum, almanyada frankfurtda bir bayan doktor yapabiliyor bildigim kadariyla, türkiyeden arastirmadim daha, silikonla neredeyse ayni fiyat bildim kadariyla. bu ameliyatdan sonrada kireclenme olusabiliyormus gögüslerde ve bu mammographi cekiminde tümörden farkli görünmüyormus. bu yüzden sebepsiz ameliyat gerekebiliyormus tekrar ,her ameliyatin riski var tabiki,ama duyduma göre riskler okadar büyük degilmis.ins yardimci olmusumdurturkbayragi

Göğüs büyültme ameliyatlarında göğüse yağ enjeksiyonu uygulanabileceğini, fakat bu yağ enjektelerinin göğsü, ne istenilen büyüklüğe nede istenilen şekle ulaştırabileceği belirtiliyor tatlım. sanırım silikonla büyütme yine en iyi çözüm olmalı.

aslinda benim aklima bu yöntem yatti valla silikondan cok cekiniyorum benim gögüslerimin hafif bi toparlanmaya ve dolgunluga ihtiyaci var sonuclari nasil acaba hic yaptiran oldumu

tam ihtiyacım olan şey... kalçalardan kurtulmak ve dolgun göğüslere sahip olmak için ideal=) ben de ben deeeee

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

:lepi: ben o kadar cok sey kullandım ki büyütme hapları... kremlerii .... ne warsa denedim sonuc war mı derseniz tabi ki de yokkkk :kızgın: boşu bosuna hem gereksz haplarla bünyemi yordum hem de paramı resmen cöpe atmış oldum.. yani kısaca diyorum ki; hapmış kremmiş yag transferiymiş bunlara hiç kafa yormayın..meme büyütme de tek ve kesin yöntem silikonnn a.s.

kalçada yağ yoksa nerden alacaklar yağı. gidin silikon yaptırın yahudelikafadulden

Kalçalarımdan asla yağ aldıramam memelerim pahasına da olsa, bir tarafı büyütürken dolgun tarafı zayıflatmak, kendimce, saçma şakkıdı

X