Kalbim Doğuştan SAĞDA ... Biliyor musunuz?

Bir tanıdığımın kalbi tam ortadaydı. Hatta doktorlar çok şaşırmışlar. Sağ da olanı gördük ama ortada olması çok ilginç diyerek. Gerekli kontroller yapıldı. Herhangi bir sağlık durumunda sorun çıkmamıştı.
Çok ilginç gerçekten.

Bir tanıdığımın kalbi tam ortadaydı. Hatta doktorlar çok şaşırmışlar. Sağ da olanı gördük ama ortada olması çok ilginç diyerek. Gerekli kontroller yapıldı. Herhangi bir sağlık durumunda sorun çıkmamıştı.
Çok ilginç gerçekten.

Evet bu da gerçekten çok ilginçmiş :110:

merhabalar kızlar...

bu zamana dek hiç duydunuz mu ya da böyle bir yakınınız var mı bilmiyorum...

zaten dünyada 1 milyarda 1 görülen ve sebebini tıpın açıklayamadığı bir durum bu bendeki :KK1:

benim kalbim ve hatta tek olan tüm organlarım normal bilinene göre terste :KK34: kalbim sağda yani :KK34: konumu okuyanlar dalga geçtiğimi falan sanmasın dileyen araştırabilir de :KK34:

bana herhangibir sakıncası,zararı yok.. bazen doktorlar bile şaşırıyor,o derece :KK76:

bu yüzden özelim ben :KK33:

heee bu arada, varsa benim gibi olanlar beklerim topiğime :KK16:
sende benim gibisin :) çok özeliz biz drler bile şaşırıyorken insanların şaşırmaması saçma olurdu sanırım :)

Benim de 3 böbreğim var 🤭
Doktorlar tam açıklama yapamıyorlar neden ama olabiliyormuş böyle durumlar nadiren de olsa.
Tek yumurta ikizim annemin karnında 5.ayında ölmüş, ondan bir miras olabilirmiş çünkü bir taraftaki yapışık 2 adet , diğeri tek.
Çok şükür bir sorunum yok 🧿🙏🏻

Benim de 3 böbreğim var 🤭
Doktorlar tam açıklama yapamıyorlar neden ama olabiliyormuş böyle durumlar nadiren de olsa.
Tek yumurta ikizim annemin karnında 5.ayında ölmüş, ondan bir miras olabilirmiş çünkü bir taraftaki yapışık 2 adet , diğeri tek.
Çok şükür bir sorunum yok 🧿🙏🏻

Vaaaay senin durum da ilginçmiş.. 🤭
Sana herhangibir sorun yaratmaması açısından çok iyi 👍🏻 Ama evet, doktorlar bu tarz durumlara yorum yapamıyor 🤷‍♀️

X