Kalbim kafam kadar karışık

Çok karışık anlatmışsın,her şey iç içe girmiş.

Sanırım adım atmak istiyorsun ama nişanı yeni attığından bunu kendine yakıştıramıyorsun..Arkadaşını düşünmen saçma.Arkadaşının eski sevgilisi falan da değilmiş çünkü.Hoşlanmış zamanında sadece .Şu an evli,mutlu,çocukluymuş.Onun açısından sıkıntı olmaz bence.Bu çocukla aranızda bir şey başlarsa arkadaşına anlatırsın " çok eskiden beri hoşlanıyordum ama senin için uzak duruodum" dersin helallik istersin ,o da kocasıyla mutluysa umursamaz zaten.

Arkadaş sebebiyle midir nedir yanlış adımlar atmışsın..Keşke ofisine çağırdığında ya da projeyle ilgili yaardım etmek istediğinde kabul etseydin.Gereksiz tepkiler vermişsin.Normal iki arkadaş gibi konuşurdunuz,en azından tanımış olurdun,sevgilisi var mı yok mu anlamış olurdun..Fake hesptan sevgilim var demiş sana ama belki başından savmak içindir çok bilemedim..Hala aynı ortamda çalışıyorsanız biraz iletişim kurabilirsiniz.Konuşmak demek direkt adama asılmak demek değil yani..Normal iki arkadaş gibi konuşabilirsiniz.Adam belki düşündüğün gibi biri de çıkmayacak.Tanımadan nasıl bilebilirsin ki.

Çok karışık anlatmışsın,her şey iç içe girmiş.

Sanırım adım atmak istiyorsun ama nişanı yeni attığından bunu kendine yakıştıramıyorsun..Arkadaşını düşünmen saçma.Arkadaşının eski sevgilisi falan da değilmiş çünkü.Hoşlanmış zamanında sadece .Şu an evli,mutlu,çocukluymuş.Onun açısından sıkıntı olmaz bence.Bu çocukla aranızda bir şey başlarsa arkadaşına anlatırsın " çok eskiden beri hoşlanıyordum ama senin için uzak duruodum" dersin helallik istersin ,o da kocasıyla mutluysa umursamaz zaten.

Arkadaş sebebiyle midir nedir yanlış adımlar atmışsın..Keşke ofisine çağırdığında ya da projeyle ilgili yaardım etmek istediğinde kabul etseydin.Gereksiz tepkiler vermişsin.Normal iki arkadaş gibi konuşurdunuz,en azından tanımış olurdun,sevgilisi var mı yok mu anlamış olurdun..Fake hesptan sevgilim var demiş sana ama belki başından savmak içindir çok bilemedim..Hala aynı ortamda çalışıyorsanız biraz iletişim kurabilirsiniz.Konuşmak demek direkt adama asılmak demek değil yani..Normal iki arkadaş gibi konuşabilirsiniz.Adam belki düşündüğün gibi biri de çıkmayacak.Tanımadan nasıl bilebilirsin ki.
Evet öyle aslında çocukla ilgili haberleride hala arkadaşımdan alıyorum ister istemez kırılıp gücenecek ama herkesin hayatı yolunda mutluyken ben neden kendime sürekli haksızlık yapıyorum dedim bu seferde çocuk beni istemedi istemediğine bile sevindim daha benim içinde çok erken dedim en azından artık hislerimi biliyor zamanı gelince bir şeyler yaşanacaksa yaşanır diye düşünüyorum.Şu an ben çalışmıyorum o yüzden karşılaşmıyoruz aslında birazda bu rahatlıkla kendimi açığa çıkardım artık yapmadığım şeyler için pişman olmak ve başkalarının doğrularına göre yaşamaktanda yoruldum yine de bir kadının ahını alamam çocuk bemimle olmada bile ilişkisinde bir pürüz çıkaracak davranışta bile bulunmam buradaki bazı arkadaşlar bunu yanlış anladılar ama sadece içime atıp düşünüp durmaktan yoruldum bir başkasınada söyleyemiyorum dediğiniz gibi yeni nişan attığım için kızsalarda bir şekilde rahatladım ohh bee 😅

Evet öyle aslında çocukla ilgili haberleride hala arkadaşımdan alıyorum ister istemez kırılıp gücenecek ama herkesin hayatı yolunda mutluyken ben neden kendime sürekli haksızlık yapıyorum dedim bu seferde çocuk beni istemedi istemediğine bile sevindim daha benim içinde çok erken dedim en azından artık hislerimi biliyor zamanı gelince bir şeyler yaşanacaksa yaşanır diye düşünüyorum.Şu an ben çalışmıyorum o yüzden karşılaşmıyoruz aslında birazda bu rahatlıkla kendimi açığa çıkardım artık yapmadığım şeyler için pişman olmak ve başkalarının doğrularına göre yaşamaktanda yoruldum yine de bir kadının ahını alamam çocuk bemimle olmada bile ilişkisinde bir pürüz çıkaracak davranışta bile bulunmam buradaki bazı arkadaşlar bunu yanlış anladılar ama sadece içime atıp düşünüp durmaktan yoruldum bir başkasınada söyleyemiyorum dediğiniz gibi yeni nişan attığım için kızsalarda bir şekilde rahatladım ohh bee 😅
Konuyu anlamadım.Ne ara konuyu açtınız da ne ara çocuğa açıldınız?? Hızınıza yetişemedim 🤦‍♀️ Sizin siz olduğunuzu bilerek mi istemedi? Sevgilisi mi varmış?? Eğer red cevabını siz olduğunuzu bilerek verdiyse artık konuyu kapatın ve önünüze bakın.Zaman belki ilerde bizi bir araya getirir diye beklentiye girmeyin.Kendinize haksızlık yapmış olursunuz.Durduk yere yeni ilişkilere kapamış olursunuz kendinizi yani.Aklınız kimsede kalmasın.

P.S. Cümle sonlarında nokta kullanırsanız çok makbule geçer gerçekten de .Okurken zorlandım baya.

Konuyu anlamadım.Ne ara konuyu açtınız da ne ara çocuğa açıldınız?? Hızınıza yetişemedim 🤦‍♀️ Sizin siz olduğunuzu bilerek mi istemedi? Sevgilisi mi varmış?? Eğer red cevabını siz olduğunuzu bilerek verdiyse artık konuyu kapatın ve önünüze bakın.Zaman belki ilerde bizi bir araya getirir diye beklentiye girmeyin.Kendinize haksızlık yapmış olursunuz.Durduk yere yeni ilişkilere kapamış olursunuz kendinizi yani.Aklınız kimsede kalmasın.

P.S. Cümle sonlarında nokta kullanırsanız çok makbule geçer gerçekten de .Okurken zorlandım baya.
Mesajımı okumadan hemen atıyorum okuyup düzeltmeye çalıştıkça utanıp siliyorum kusura bakmayın 27 yaşa bu durumu ben de yakıştıramadığım için.Çocuk beni fake den reddetti.Ben kendi hesabımdan özür mesajı attım içime sinmedi böyle olması zaten onu kendi hesaplarımdan sildiğimde anlayacaktı kim olduğumuda.Oda önemli değil hepimiz bazen böyle hatalar yapabiliyoruz dedi. Son konuşmamız bu ama engel ya da tersleme görmedim yine de o nerdeyse 30 yaşında bu davranışta o yaşa hoş olmazdı sanırım.Fakat içimde anlamlandıramadığım tuhaf bir his var belkide kaç yıldır tuttuğum hisleri söylemenin rahatlığı.Dediğiniz gibi istemiyorda olabilir bu da çok büyük ihtimal ama bir gün bana yazacak hissine engel olamıyorum tuhaf bir durum gerçekten.Sapık gibi hissetmeye başladım sözünüdr bu yüzden söyledim.Kadınları saplantılı hale getiren insanlar için böyle şeyleri okumuştum ama ben kimseyi rahatsız etmiyorum fark burada.

sevgilisi olması olayını bir kenara bırakmayalım ama şu açıdan da bakalım; şimdi çocuk tekin biri değil bana göre, önce muhabbete girişmiş seninle ama sonra belki sevgilisi işletiyordur diye korkup sevgilim var yazmış. Hani emin olamamış sevgilisimi yazıyor yoksa gerçekten başka biri mi diye. Bu durumda ne yapıyoruz, zaten çapkın olduğunu anlayıp.... Koşarakkkk ……………..

sevgilisi olması olayını bir kenara bırakmayalım ama şu açıdan da bakalım; şimdi çocuk tekin biri değil bana göre, önce muhabbete girişmiş seninle ama sonra belki sevgilisi işletiyordur diye korkup sevgilim var yazmış. Hani emin olamamış sevgilisimi yazıyor yoksa gerçekten başka biri mi diye. Bu durumda ne yapıyoruz, zaten çapkın olduğunu anlayıp.... Koşarakkkk ……………..
Yani aslında ne yaptığı çok belli değil haklısınız sevgilsi var mı yok mu ne yapmak istiyor ben de anlamadım zaten yeterince ne istediği belli olmayan insanlarla uğraştım benim içinde en güzeli böyle olması.Teşekkür ederim

Yani aslında ne yaptığı çok belli değil haklısınız sevgilsi var mı yok mu ne yapmak istiyor ben de anlamadım zaten yeterince ne istediği belli olmayan insanlarla uğraştım benim içinde en güzeli böyle olması.Teşekkür ederim
Sevgilisi olmayan adam sevgilim var yazmaz durduk yere... O sevgili var.

Ben sizi anlamadım. Sırf yıllar önce yakın arkadaşınız ondan hoşlandı diye adamdan vazgeçmişsiniz, uzak durmuşsunuz, o arkadaş gitmiş başkası ile evlenmiş, çocuk yapmış, ona rağmen siz bu adamla tekrar karşılaşınca gene reddetmişsiniz, sonra gidip adama fake hesaptan yamışsnız adam sevgilim var demiş, güya özür dilemek ama aslında bunu yapanın siz olduğunu göstermek ve umut varmı diye bakmak için birde gerçek kimliğinizle iletişime geçmişsiniz, adam gene yüz vermemiş. Kusura bakmayın ama kız arkadaşınızın platonik takıldığı ve ilişki yaşamadığı ve sonrasında başkası ile evlenip hayatına devam ettiği geçmişte kalan duygular için , arkadaşıma yanlış yapmam tavrında bir kadının, aynı adam sevgilim var dediği halde, kendi hesabından özür dilemek adı altında adamın aklını çelme çabası bana kendinizle çeliştiğinizi gösteriyor. O sevgilinin tek suçu sizin arkadaşınız olmaması mı kendi arkadaşınızın hislerine duyduğunuz saygının yarısını adamın ilişkisine duymadınız da sevgilim var diyen adama bir umutta kendi hesabınızdan ulaşıp , özür dilemek adı altında hoş olmayan çabalara girdiniz. Kaldı ki insani ilişkiler ve duygular önce ben gördüm benim olacak kafası ile yürümez. Burada adam arkadaşınla sevgili olsaydı , senin kendini geri çekmen çok mantıklı ve doğru bir hareket olurdu ama anladığım kadarıyla adamın arkadaşınla bir ilişkisi olmamış, birşeyler yaşamamış. Madem ki ikinizde aynı adamdan hoşlandınız ve adam seni seçti ve senin duygularına karşılık verdi, mantıklı ve gerçek arkadaş buna saygı duyar, eğer duymuyorsa zaten o senin arkadaşın olmamıştır.

İlk başta özel hayatımı paylaşmak zorunda değilim dedi ama yaşımı yaşadığım yeri sordu işte yöntemin yanlış ben olsam böyle yapardım ama yap demiyorum sadece mümkün değil dedi.Boşluktamıyım derseniz öyle sanırım zaten ben de şu anda bir şeyler olsun istemiyorum ama içimde saçma sapan yere olumlu hisler beliriyor şu an çalışmıyorum görmüyoruz bile birbirmizi.Bu arada sevgilim var dedikten sonra kendi hesabımdan nişanlımdan yeni ayrılıp ruhsal bir bunalım etkisiyle attığımı özür dileyip mutluluklar diledim.O da hepimizin başına böyle olaylar geliyor sorun değil dedi konuşmamız bitti
Bunun üzerine diyecek bir şey yok. Gerçekten sevgilisi olmasa söylerdi heralde. Tekrar yazacağını sanmıyorum, belki sevgilisinden ayrılır da bi değerlendirmek ister. Üstünden çok sular akmış çünkü o eski hoşlantı bitmiş demek ki

Bunun üzerine diyecek bir şey yok. Gerçekten sevgilisi olmasa söylerdi heralde. Tekrar yazacağını sanmıyorum, belki sevgilisinden ayrılır da bi değerlendirmek ister. Üstünden çok sular akmış çünkü o eski hoşlantı bitmiş demek ki
Sanırım öyle zaten bilmiyorum ben genelde birinden hoşlandığımda ismini googledan aratırım o benim için aynı şeyi yaptıysa google ön bellekte hala eski nişanlımla fotoğraflarım bile duruyormuş google bildirdim durumu ancak silinip tekrar geliyor pek bu tarz durumları kaldıracak birinede benzemiyor unutmak en hayırlısı olmuyorsa vardır sebebi.Hiç biri olmadan istememiş de olabilir belki daha önce ki kısımları bile ben yanlış anladım böyle düşüneceğim teşekkür ederim

X