Kalça Egzersizi Arıyorum

sofianik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2010
41
0
İnternette araştırdım ama istediğim egzersiz yok. Ben brezilyalı kızların kalçalarından istiyorum, kalçalarım geniş ve çok da olmasada yumuşak sayılır, internettekiler darlaştırıp sıkılaştırıyomuş. Ben hem geniş olsun hemde yuvarlak olsun istiyorum mümkün mü...

bence darlaşıp genişleme meselesi birazda kemik yapısı ile ilgili yani geniş kemikleriniz yoksa biraz zor olur sırf egzersizlerle bunu yapmak :uhm:
bu tabi benim şahsi fikrim, birde uzmanından duysak İŞİN gerçeğini daha güzel olurdu =)

kızlarr imdadınıza ben yetiştim sorularınıza şöle cevap vereyim benım kalçalar da bi 15 gun öncesine kadar yumuşak ve gevşek ayrıyetten yere doğru hafif sakıktı bende bi ufak çaplı araştırma yaptım ve buldum gunde sadece 8 dk nızı ayırarak istediğiniz kalçalara sahip olursunuz ki ben şimdiden olmaya başladım googleden kalça kaldırma egzersizleri yada hareketleri diye girin karşınıza çıkan bi çok siteden sadece KAAN ıLE ZAYIFLAMA diyen kısma tıklayın karşınıza egzersiz yapan kişilerin videoları gelecek işte sorunuzun cevabı onlarda valla ben 15 gundur yapıorum kalçalarım ole oldu kı brezılyalılar halt etmış zor deil kızlar ama disiplin ister hergun 8 dk yeter zamanla sıkılaşıp poponnuzun kalktığını görmek harika ilk gunler pek bi acıyo ama zamanla alışınca sayıları artırdım ben daha etkılı oluyo deneyın kısslarr

amazonss, aslında anlatsan iyi olur sanki.. her giren teker teker aramasın. ya da link filan versen nasıl olur ki?

ben de youtube'da bir kaç fitness kanalı buldum, onlarda da var bolca egzersiz. charliejames1975, SarahsFabChannel, ShellsFitness101 kullanıcılarının bir sürü videosu var. ingilizce anlamasanız bile zaten hareketi görmek yeterli olur.

sıkı popolarımız olsun hepimizin inşallah guclubacismile

elbise giyiyorum kalçam basenim çok kötü duruyor üst bedenim 36 alt 40 çok kötü durumdayım:KK43:((((

X