Kalıcı kızlık zarı dikimi yorumları

Kuzum o doktor kim aceba inşallah ömer bayraktar değildr çünkü yarın ona kontrole gidecem ve çok aşırı korkuyorum yalan söylicek dye lütfen isim verirmisin

Kuzum o doktor kim aceba inşallah ömer bayraktar değildr çünkü yarın ona kontrole gidecem ve çok aşırı korkuyorum yalan söylicek dye lütfen isim verirmisin
Ben sonuç alamadım malesef. Bende katılıyorum paraya yazık. Bebiş kadar şanslı değildim. Bir şekilde açıklayın. Benim hayatım mahvoldu.

Ben sonuç alamadım malesef. Bende katılıyorum paraya yazık. Bebiş kadar şanslı değildim. Bir şekilde açıklayın. Benim hayatım mahvoldu.
Birde gerçekten para için yapıyorlar ben yaptırdım tutmadı yani olmuyor.surekli kanama oldu anladı. İlişkiye girmeden kanı görünce bnde korkuyordum zaten ele verdim kendimi. Sürekli kan geldi adamda salak değil anladı tabi. Her türlü anlasiliyor. Bir anlık durum ömür boyu pismanliga sürüklüyor. Zaten iplerde geldi. Karşınızdaki kişi tecrubeliyse ki şimdi tecrübesiz erkek yok her türlü anlasiliyor.

Düğün gecesimi yaşadınız bu olayı

Ben ameliyat oldum 9. Günüm ve hala çok ağrım var oturduğumda ayakta kaldığımda korkuyorum acaba başka birşey mi oldu diye bu normal mi 9 gün geçti hala ağrım var acı var yorumlarda 2-3 gün sonda çoğu kişi iyileşmiş benim gibi bu durumu yaşayan var mı lütfen biri söylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…