Kalkık burun ucu ve karşıdan görünen burun delikleri xd

Evet hala görünüyor:KK43: keşke görünmese ama eski burnumdada hafif burun deliklerim görünüyormus tabi kaldırılınca daha çok göründü. Bu beni rahatsız ediyor fakat eskisi kadar değil. Yavaştan düşüyo da olabilir bilmiyorum.
Herkesin burun deliği görünürken benim hiç gorunmuyormus yeni fark ediyorum ama öyle seviyodum düşük halini. Su anki görünme payı beni çok rahatsız ediyo

Herkesin burun deliği görünürken benim hiç gorunmuyormus yeni fark ediyorum ama öyle seviyodum düşük halini. Su anki görünme payı beni çok rahatsız ediyo
Burun delikleri görünmemesi her zaman daha güzel gelmiştir gözüme :') anlıyorum seni. Bunu hesaba koymadım bende. Bilsem böyle olacağını estetiğe yaklasmaazdim bile belki ama olan oldu işte...

Ben de eğer revizyon olursam erkan soyluya olmak istiyorum. Aşırı kalkık bir burun yapıldı 8 ay oldu hala kalkık alışamıyorum. Fiyat bilgisi aldınız mı acaba ?
Alırsanız bana da söyleyin 😅 ve ameliyat olursanız Erkan soyluya lütfen burdan paylaşın belki bizede bir fikir olur.

Ya çok üzüldüm:KK43: asimetrik burun delikleri sıkıntı ya. Eğer kalkıksa burnun ve görünüyorsa daha büyük sıkıntı. Ama şuan ödemli ya bir taraf daha fazla şiştiği için öyle görünüyor olabilir daha çok erken 1-2 ay gecsin bakalim düzelecektir diye umuyorum
Bazen düzelmicek diye düşünüyorum ya 44 gün oldu suanlik aynı burun ucum yamuk duruyor çok moralim bozuk sadece agliyorum benden iki gün sonra başka arkadaşım oldu onda hiç böyle sıkıntı yok ama ben ameliyat olduğum günden beri hayata küstüm bu arada burnum cok kalkık değil

Sizlerin ameliyatı daha çok yeni merak etmeyin benim burnum epey düştü hatta keşke dusmeseydi diyorum çünkü dümdüz bir burun oldu sanki. 7 Ayındayım. 4. Ayla arada dağlar kadar fark var.

Sizlerin ameliyatı daha çok yeni merak etmeyin benim burnum epey düştü hatta keşke dusmeseydi diyorum çünkü dümdüz bir burun oldu sanki. 7 Ayındayım. 4. Ayla arada dağlar kadar fark var.
Ucuna kikirdak koyup desteklenmiş miydi, bende çok sert şekilde kikirdak konmuş nasıl düşecek bu üç bilmiyorum

Eğer burun ucunuz çok sert ise taş gibi kemik gibi düşmez benim 9 ay oldu ilk yapıldığı gibi hala çok kalkık. Sadece ödemlerin şişliği geçti burun yüze oturdu hacmi biraz azaldı. Benim tek sorunum burun ucum. Onu da 1 yıl dolmasını bekliyorum. Eğer düzelmezse revizyon yaptırıcam. Dışarı çıkmaya utanıyorum herkes burnuma bakıyor. O kadar kalkık ve yapay ki 100 metreden estetik yapıldığı belli oluyor. Doktorum küçük dokunuş yapacaktı doğal olacaktı güya çok pişman oldum yanlış doktor seçmişim malesef. Yaptırdıktan sonra çok iyi doktorlar keşfettim ama geç kaldım.

Bazen düzelmicek diye düşünüyorum ya 44 gün oldu suanlik aynı burun ucum yamuk duruyor çok moralim bozuk sadece agliyorum benden iki gün sonra başka arkadaşım oldu onda hiç böyle sıkıntı yok ama ben ameliyat olduğum günden beri hayata küstüm bu arada burnum cok kalkık değil
Kalkık olmaması çok güzel. Yamuk olması da ödemden olabilir umudunu kaybetme lütfen ve masaj onerdiyse doktorun onu yap düzenli olarak. Bende bir dönem her gün agladigimi bilirm. Bu estetik bizde
Doktorum bana ilerde neden daha kalkık yapmadın diye söyleyeceksin dedi. Ne kadar doğru bilmiyorum umarım benimde istediğim kadar düşer teşekkür ederim:)

Kalkık olmaması çok güzel. Yamuk olması da ödemden olabilir umudunu kaybetme lütfen ve masaj onerdiyse doktorun onu yap düzenli olarak. Bende bir dönem her gün agladigimi bilirm. Bu estetik bizde

Doktorum bana ilerde neden daha kalkık yapmadın diye söyleyeceksin dedi. Ne kadar doğru bilmiyorum umarım benimde istediğim kadar düşer teşekkür ederim:)
Bana da aynı şeyi dedi ama ucu çok sert öyle bi desteklemis ki kikirdakla nasıl düşer bu anlamış değilim

İnşallah öyledir yoksa sene sonu tekrar düzeltme ameliyatı olmak zorundayım

İnşallah öyledir yoksa sene sonu tekrar düzeltme ameliyatı olmak zorundayım
En azından çözümü var ve kalıcı bir sorjn değil böyle düşünelim. Ben de 2. Ameliyatı çoook ilerde yapabilirim

1.5 sene oldu düzelmiyor. İniyor tabi şişi fakat kalkıksa kalkık düzelmiyor. Bu sebeple liplift yaptırdım. Biraz düzeldi. Aşağıya çekti burnu ama hala burun deliklerim gözüküyor.

1.5 sene oldu düzelmiyor. İniyor tabi şişi fakat kalkıksa kalkık düzelmiyor. Bu sebeple liplift yaptırdım. Biraz düzeldi. Aşağıya çekti burnu ama hala burun deliklerim gözüküyor.
Yani burun ameliyatı olup kalkık oldu diye liplift yapmak bana göre anlamsız. Yüz ifadesi iyice değişir tuhaf olursun yapay bir görüntü elde edilir. Tekrar burundan ameliyat olmak daha mantıklı kalkıklığı indirilebilir. Dudaklarıma da cerrahi bir işlem yapıp asla riske atamam. Artık zaten estetiğin her türlüsüne karşıyım 😅 inmiyorsa da inmesin 2 yıl sonra ameliyat ile indiririz skhssk

Bende de aynı sen kaçıncı günündesin
14. Günümdeyim bugün bantlarım çıktı ve incecik küçük burnum su an kalın görünüyor baya ince derili olmama rağmen. Doktor hepsinin ödem olduğunu söyledi burun ucunda da yarım santimetre ödem var dedi o da inerse deliklerin daha doğal durur dedi eğer istediğin kadar düşmezse 6. Ayda biraz indiririm çok basit bi işlem dedi. Doktoruma güvendim su an odemin inmesini bekleyeceğim burun deliklerim ilk güne nazaran cidden normale döndü ama ödem şişlikler yüzümü değiştirdi. Bi arkadaşıma fotoğraf attım ve burnumda değişim olduğumu anlamadı sadece yüzün farklı geldi şişlik var naptin dedi

X