Kalori takibi ile kilo verenler buraya

Ödül gününe ben inanmıyorum ben mesala 2 ayda verdim bu kiloyu ama ödül günü yapmadım, mesala canım pilavı çekti küçük kase, yada hamburger istedi yiyorum ama ertesi gün akşam sade çorba içiyorum, yani ne bilim patates kızartması ı istedim tabağına az bişey sabah alıyorum, yada akşam evdekilere güzel yemek yaptım diyelim ama o gün çorba içmem lazım akşam çorbamı içiyorum ertesi güne Öğlen yiyorum, yani dengelemeye çalışıyorum.
2 ay içinde 2 kere hamburger yedim, soğuk baklava yedim, lahmacun yedim, bisküvi yedim, sütlü ttalılardan yedim. Yani daha hatırlamıyorum ama dengeledim bunlarında dediğim gibi ödül değilde nefsimi köreltcek kadar oturup 10 dilim değil gün içinde 1 yada 2 dilim baklavayı attım, çikolatamı istedim bir parça, çokmu tatlı çekti canım yulaflı tarifler den yaptım

Canım ben bazen yemek yicek vakit bulamıyorum aynen dediğin gibi 1200 altına düştün ü zaten kilo veremiyorum😀
Ben yiyorum ya dondurma mesala, yada yulaf lapası reçeli veya kokolu ballı
Yada meyve bir tabak ama bunları yüceksem mutlaka Öğlen yiyorum, akşamları az yiyorum, 98.5dan 77.5 a kadar düştüm şuan vermem yavaşladı ama çok dikkat ediyorum, ekmek yemiyorum, zaten ekmeğin her türlüsü kilo yapıyor bende, onun yerine haftada 2 veya 4 gün şehriye çorbası 2 kase akşamları tüketiyorum.
Fanta yada sprite mesala içiyorum 2 büyük bardak ama hergün değil tabii 2 hafta bir 2.5lt alıyoruz bu aralar hava sıcak diye fanta içiyorsam tatlı yememeye çalışıyorum.
Kahve çay kesinlikle şekersiz ✔️
Birde çok hızlı zayıflatan çorba tarifi var istersen yazabilirim ama onu yerken sabah kahvaltı ekmek yok Öğlen akşam o çorbayı içiyorsun tuzda 1 çay kaşığı o şekilde kilo vermeyi hızlndırıyo ama tansiyonu düşürebiliyo yanında bütün gün ayran serbest tabii tuzsuz ve ev yapımı yourtdan yapılmış ayran olmalı
Sağol canım motive ettin benide çorba tarifini isterim tabi gönderebilirsen tabi ben hiç ekmek yemiyorum bazen bende yulaf yiyorum kahvaltıya sıkıldığım zaman yumurta peynirden günlük 4 lt su içiyorum sabah akşam tarçınlı kahve içiyorum gece yoğurt kürü yapıyorum inşallah veririz ya peki sen spor yaptın mı canım hiç bi onu yapamıyorum ben sorun haraket kalori sayımı mantıklı geldi bakalım 1000 kaloriyi geçmiyorum iki gün oldu şimdilik iyi gidiyor bakalım

Ödül gününe ben inanmıyorum ben mesala 2 ayda verdim bu kiloyu ama ödül günü yapmadım, mesala canım pilavı çekti küçük kase, yada hamburger istedi yiyorum ama ertesi gün akşam sade çorba içiyorum, yani ne bilim patates kızartması ı istedim tabağına az bişey sabah alıyorum, yada akşam evdekilere güzel yemek yaptım diyelim ama o gün çorba içmem lazım akşam çorbamı içiyorum ertesi güne Öğlen yiyorum, yani dengelemeye çalışıyorum.
2 ay içinde 2 kere hamburger yedim, soğuk baklava yedim, lahmacun yedim, bisküvi yedim, sütlü ttalılardan yedim. Yani daha hatırlamıyorum ama dengeledim bunlarında dediğim gibi ödül değilde nefsimi köreltcek kadar oturup 10 dilim değil gün içinde 1 yada 2 dilim baklavayı attım, çikolatamı istedim bir parça, çokmu tatlı çekti canım yulaflı tarifler den yaptım
Azmine hayran kaldım güzel bi fikir verdin bana dengeleme konusunda akşam yemeği hafif olunca her türlü kilo veriliyor akşam aç kalmakta iyi değil bence illaki yiyeceksin biraz haklısın canım inşallah fikirlerini deneyecem kurtuluruz umarım bu kilolardan ama maşallah iyi vermişsin sen spor yapmadın değilmi canım hiç

Aynen hiç spor yapmadım, umarım sende verebilirsin🙈daha önce hem spor hem diyet denemiştim o zaman bu kadar kolay verememiştim o zaman aylar sürmüştü 7 kilo vermem 😀

2 kaşık un 1 yumurta 4 kasık yoğurt 1 yada 2 kabak
kaynayana kadar karışcak
içine baharati ne istersen başında çok uzun bekleme diye
am a kolayı az soguk suyla karıştır kaynasın sonra ketıldaki kaynayan suyu ilave et en son 1 çay kaşığı tuz, kıvamını kendin ayarlıyorsun

Hoşaf,
Şekersiz iki elma istersen bir kaç tane kuru kayısı suda kaynatıyosun şekersiz

GÜN içinde 2 tane çok tahıllı ekmek hakkın var

Şimdi bu çorbayla beraber diyeti yazıyorum
Sabah, normal kahvaltı
Öğlen hoşaf ve çorba
Akşam sade çorba

Bu diyet süresince ayran serbest ev yoğurdun tuzsuz olucak

İstediğin kadar yapabilirsin, istersen çorba içine didiklenmiş tavuk göğsü de koyabilirsin

Hızla kilo verdiriyor, ama tam uyman lazım ben fazla yapamıyorum en fazla 4 gün yapabiliyorum ama arada 2 gün felan detoks gibi yapıyorum, şuan ekmeği tamamen kestiğim için ekmekde kullanmıyorum ✔️

2 kaşık un 1 yumurta 4 kasık yoğurt 1 yada 2 kabak
kaynayana kadar karışcak
içine baharati ne istersen başında çok uzun bekleme diye
am a kolayı az soguk suyla karıştır kaynasın sonra ketıldaki kaynayan suyu ilave et en son 1 çay kaşığı tuz, kıvamını kendin ayarlıyorsun

Hoşaf,
Şekersiz iki elma istersen bir kaç tane kuru kayısı suda kaynatıyosun şekersiz

GÜN içinde 2 tane çok tahıllı ekmek hakkın var

Şimdi bu çorbayla beraber diyeti yazıyorum
Sabah, normal kahvaltı
Öğlen hoşaf ve çorba
Akşam sade çorba

Bu diyet süresince ayran serbest ev yoğurdun tuzsuz olucak

İstediğin kadar yapabilirsin, istersen çorba içine didiklenmiş tavuk göğsü de koyabilirsin

Hızla kilo verdiriyor, ama tam uyman lazım ben fazla yapamıyorum en fazla 4 gün yapabiliyorum ama arada 2 gün felan detoks gibi yapıyorum, şuan ekmeği tamamen kestiğim için ekmekde kullanmıyorum ✔️
Sağol kuzum ya deneyecem inşallah 😘

Kalori takip yazdim ilk cikani indirdim yaziyom da 2261kalori yaziyo o benim yemem gerekenmi ben 1500kalori uzerine cikmiyom yediklerimi gün içi toplami

Kalori takip yazdim ilk cikani indirdim yaziyom da 2261kalori yaziyo o benim yemem gerekenmi ben 1500kalori uzerine cikmiyom yediklerimi gün içi toplami
Kiloya göre ayarlıyorlar ya canım bence de Çok 1200 yada 1500 idael kilo vermek için bence

Makro takibi yapmaniz lazim. 1500 kalori aldim bittiden ziyade kac kalorisi protein, kac kalorisi karb ve yag diye ayirmak lazim. Bir donem sporla kalori ve makro takibi yaptim iyi geldi

Ben de Fit365 programını kullanıyorum orada protein yağ karbon miktarını yazıyor dengelemeye çalışıyorum ben de genelde 1200 civarı kalori alıyorum bir de yapabilirseniz aralıklı orucu tavsiye ederim spor olarak da Leslie ve yürüyüş yaptım çok sarkmam olmadı 7 ayda 40 kilo verdim bir aydır koruma modundaydım dün yeniden başladım son 10 kilomu vereceğim inşallah

Ben de Fit365 programını kullanıyorum orada protein yağ karbon miktarını yazıyor dengelemeye çalışıyorum ben de genelde 1200 civarı kalori alıyorum bir de yapabilirseniz aralıklı orucu tavsiye ederim spor olarak da Leslie ve yürüyüş yaptım çok sarkmam olmadı 7 ayda 40 kilo verdim bir aydır koruma modundaydım dün yeniden başladım son 10 kilomu vereceğim inşallah
Süper vermişsin canım valla bravo deneyecem teşekkürler spor salonuna yazıldim bakalım inşallah bende veririm yememe dikkat ediyordum en fazla 1000 ile 1500 kalori alıyorum dediğin gibi yağ oranı da önemli 🤗

Kızlar merhaba, ben de 2016 yılında kalori sayarak ve 1000 kaloriyi asmadan, 8 ayda 40 kilo zayıfladım. Sonra 2-3 kilo aldım. Diyete girip verdim. Hep dikkat edince de hiç aşırı kilo almadım. Aslında evet baklava börek de yiyerek kilo verebilirsiniz kalori sayarak. Ama önemli olan sağlıklı beslenmek ise baklava börek yenmemesi gerekiyor.

Kızlar merhaba, ben de 2016 yılında kalori sayarak ve 1000 kaloriyi asmadan, 8 ayda 40 kilo zayıfladım. Sonra 2-3 kilo aldım. Diyete girip verdim. Hep dikkat edince de hiç aşırı kilo almadım. Aslında evet baklava börek de yiyerek kilo verebilirsiniz kalori sayarak. Ama önemli olan sağlıklı beslenmek ise baklava börek yenmemesi gerekiyor.
Süpersin valla canım valla ben şimdi spor salonuna başladım yememe dikkat ediyorum 2 haftada 4 kilo verdim

Kalori takibi sürekli yapıyorum evet kilo veriliyor ama şimdi ara ara baklava yediğiniz zaman vücut ödem tutuyor kilo verme süreciniz yavaşlıyor. Çok çikolata seven ben 4 ay çikolata yemedim çok az bitter o da oldukça az en fazla 800 900 kalori ideal bini bile bulmayın spor yapmayacaksanız eğer

X