Kamzn meslei doru:)))

kadınlar kulubüne yazdığımız mesleklerimiz ne kadar doğru

• evet doğru

OY: 75 83,3%
  • hayır doğru değil

OY: 8 8,9%
  • aman neyse ne

OY: 2 2,2%
  • formalite icabı:)

OY: 5 5,6%

• Ankete Katılan
    90
bazı arkadaşlar doktor diye ekliyor mesleğini,burdaki üyeler için mesela sağlık problemi olanlar hemen doktor yazısını görünce bi ümittir mesaj yazıyor.acaba ne doktoru sorunumu söylesem yardımcı olurmu diye düşünüyor.

:mymeka:yabanumm nan bu laff bana geliyorr:dilcikar:Aşk olsun nan:dilcikar::dilcikar:

benimki de doğru, 5 yıllık eczacıyım :lepi:
:1hug: :1hug:
benim ki de doğru ama eksik ..

hem fotocuyum ,
hem modelım ,
hem öğrenciyim ,
güzellik uzmanıyım,
hem de ev hanımıyım kaydirigubbakcemile3

bunların hepsını de sırasıyla yazmıstım o bölüme :))
en son en cok yaptıgım ıste kaldı :)
:)))amma çokmuş haaaaakannehir
benimkide doğru öğretmenim kaydirigubbakcemile3 eğitimci yanikaydirigubbakcemile3 ama ben bir kaç kez rastladım öğretmen veya eğitimci olmadığı halde eğitimci yazanı ( nerden anladın diyeceksiniz konu açtığında belli ev hanımı çünki ben çalışmıyorum ki diye konunun içinde geçmişti yine birisi konu açmıştı çalıştığım yer diye bahsediyor okul ve öğretmenlerin olmadığı bir iş yeri olduğu çok belliydi)sonra düzeltmişlerdi amasengözlerimebaksanab

evet canım o yüzden bu konuyu açtıma.s

vereliniortak kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

a5b925c6edc1c29a3d8f4529d9fb686e.gif
84ca1d12318985f337bea350511ad659.gif

alkisalkisalkis alkisalkisalkis

aynen yabangülüm ben böyleyim işte :roflol:

amaaan ne yalandan yazacam neysem oyum işte..
8 sene bir şirketin muhasebesiyle ilgilendim...
sonra şirket kapandı..
ben evlendim..
yeter bu kadar dedim birazda evimin tadını çıkarayım zaten baba evine doyamadım yıllarca çalışmaktan otel gibi kullanıyordum resmen evi...
evlenince evin kıymetini anladım meğer ne güzelmiş istediğin zaman uyanmak evde vakit geçirmek ben bunu hiç yaşamamışım...
evet mesleğim muhasebe ama şu an çalışmıyorum uzun bir sürede çalışmayı düşünmüyorum..
ondandır ki üye olduğum ilk günden beri profilimde çalışmıyorum yazar...

amaaan ne yalandan yazacam neysem oyum işte..
8 sene bir şirketin muhasebesiyle ilgilendim...
sonra şirket kapandı..
ben evlendim..
yeter bu kadar dedim birazda evimin tadını çıkarayım zaten baba evine doyamadım yıllarca çalışmaktan otel gibi kullanıyordum resmen evi...
evlenince evin kıymetini anladım meğer ne güzelmiş istediğin zaman uyanmak evde vakit geçirmek ben bunu hiç yaşamamışım...
evet mesleğim muhasebe ama şu an çalışmıyorum uzun bir sürede çalışmayı düşünmüyorum..
ondandır ki üye olduğum ilk günden beri profilimde çalışmıyorum yazar...

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis:1hug:

mesleklerimi sırasıyla değiştiriyorum... bir çok mesleğim var hiç birinide yapmıyorum , yapmıyorum diye mesleğiniz alanını boş bırakmam gerekmiyor sanırım çünki mesleğiniz diyor iş'iniz değil arkadaşlarsengözlerimebaksanab kuran hocasıyım :kedi: bu durumda eğitimci yada öğretmen yazmam gerekir sanırımkaydirigubbakcemile3 muhasebeciyim , aynı zamanda öğrenciyimde hemde açıkilköğretim son sınıf öğrencisi:CüvCüv:

mesleklerimi sırasıyla değiştiriyorum... bir çok mesleğim var hiç birinide yapmıyorum , yapmıyorum diye mesleğiniz alanını boş bırakmam gerekmiyor sanırım çünki mesleğiniz diyor iş'iniz değil arkadaşlarsengözlerimebaksanab kuran hocasıyım :kedi: bu durumda eğitimci yada öğretmen yazmam gerekir sanırımkaydirigubbakcemile3 muhasebeciyim , aynı zamanda öğrenciyimde hemde açıkilköğretim son sınıf öğrencisi:CüvCüv:

demek kuran hocasısın ne güzellll.evet eğitimci oluyor canım seninki bende kurana gitmek istiyorum:gitme:

onlardan biride benim..:lepi:
ne diye doğru yazayımki,ne gerek vargamyoncuiremsu
eğitim bölümüme ilköğretim,meslek bölümümede doktor yazdığım bile oldu..
duyda inanma..akannehir

:uhm:fisfisfis fisfisfis fisfisfisben hiç görmedim valla. sadece eczacı yazdığını biliyorum:kedi:

X