Kamzn meslei doru:)))

kadınlar kulubüne yazdığımız mesleklerimiz ne kadar doğru

• evet doğru

OY: 75 83,3%
  • hayır doğru değil

OY: 8 8,9%
  • aman neyse ne

OY: 2 2,2%
  • formalite icabı:)

OY: 5 5,6%

• Ankete Katılan
    90
vallahi 5 yaşından beri inekliyorum,öğrenciyim...
önce kamu yönetimi,daha sonra halkla ilişkiler şimdide işletme,:eek:,durdurabilene aşkolsun,
ölmeden birde hukuk okursam ne ala....
şuyum buyum demiyorum otuzumdan sonra açılşmayı planlıyorum....
yalnız kk da arasıra rastladığım bir durumu paylaşayım sizlerle bazı arkadaşlar eğitim durumuna doktora ,yüksek lisans filan yazıyorlar ben bu arkadaşların orta okulu bitirdiğine bile inanmıyorum ne kullandıkları dil ne kelamları bunu yansıtmıyor...çok değerli arkadaşlarımızda var tabiki bunları tenzih ediyorum...yalnızca yalana ne gerek var neysen osun ..........

aynen canım katılıyorum sana neysen osun burda kimseye tahsiline gore madalya takmıyolar :bbo:

bende lise mezunuyum ama her işe zıplıyorum egitimini alıyorum ama velakin 2 senedir hiç birini yapamıyorum ... tayin dolayısıyla artık batıda inş :ecrin_bebek:

ben genede sertifika koleksiyonuma devam edim ne olur ne olmaz kaydirigubbakcemile3

onemli olan yuksek okul bitirmek degil bence bi şekilde kendini geliştirebilmek ...

ne demiş guzel atalarımız okumak cehaleti alır eşşeklik baki kalır kaydirigubbakcemile3

( sozum meclisten dışarı kızlar ustune alınmasın kimse ) opuyorumnanaktan

açıkçası o kadar güzel meslekler var ki seçeneklerde hangini seçeyim bilemedim :eek:
e napim bi baltaya sap olamayınce gamyoncuiremsu

ben bay bayan kuafförüyüm
güzzelik uzmani diye seyetirmisdim kuafför olmayinca :)
ama ii oldu hatirlatdigin
ev hanimiyim calismiyorum
ben bunu ilk üye oldugumda kaydetdim öylede kamis
hic aklima gelmediydi kiz senin topigi görene kadar :)

şimduk benimde on elimde on marifet emme velekin yazma birini bilem yazmamısım nedense -tatlicadiarzu-
1. ana meslegim bayan kuaforlugu ( teorikte tabi pratikte deil salonu actım ama diplomalı biri ile ortaktım sadece dukkan ve işletme bana ait ama çalışan başkasıydı )
2. ozel guvenlik
3. muşteri memnuniyeti ve satış danışmanlıgı
4. fotocu
yani aldıgım sertifikalarla koleksiyon kurasım var -tatlicadiarzu-

onumuzdeki gunlerdede emlak kursu dusunuyorum emlakcıda olcam tam olcek kaydirigubbakcemile3

fekat suan çalışmamaktayım ve çalışmıyorum yazdım meslege -tatlicadiarzu-

bende yazsaydım keşke işlerimden birini delikafadulden delikafadulden delikafadulden
akannehirsen hangi birini yazacan maşallah yapmadığın meslek kalmamışşutarafagitti
açıkçası o kadar güzel meslekler var ki seçeneklerde hangini seçeyim bilemedim :eek:
e napim bi baltaya sap olamayınce gamyoncuiremsu

:1hug: :1hug: :1hug:

benimki dogru -tatlicadiarzu-
yerimseniben yerimseniben yerimsenibenkaydirigubbakcemile3
ben bay bayan kuafförüyüm
güzzelik uzmani diye seyetirmisdim kuafför olmayinca :)
ama ii oldu hatirlatdigin
ev hanimiyim calismiyorum
ben bunu ilk üye oldugumda kaydetdim öylede kamis
hic aklima gelmediydi kiz senin topigi görene kadar :)

sositososito sositososito sositososito zemuszemusçok kötüyüm dimi:jeyyar:

doğru sayılır takı tasarımcısıyım ama çalışmıyorum:CüvCüv:
olsun canım sonuçta mesleğinvereliniortak
önce kamu yönetimi,daha sonra halkla ilişkiler şimdide işletme,:eek:,durdurabilene aşkolsun,
yalnız kk da arasıra rastladığım bir durumu paylaşayım sizlerle bazı arkadaşlar eğitim durumuna doktora ,yüksek lisans filan yazıyorlar ben bu arkadaşların orta okulu bitirdiğine bile inanmıyorum ne kullandıkları dil ne kelamları bunu yansıtmıyor...çok değerli arkadaşlarımızda var tabiki bunları tenzih ediyorum...yalnızca yalana ne gerek var neysen osun ..........

canım okumak güzel bişey elinden geleni yapıyorsun sen.alkisalkisalkis o imkanı çok arayıp bulamayan var.mesela ben:sinifsinif:eğitim durumuda dediğin gibiyerimseniben

durdurun artık ilaydayı akannehir bu ne ya maşallah sana kuzum :nazar: oku anacım en güzelini yapıyorsun hangi ara yaptın bunları böyle opuyorumnanaktan

ilkokul 1 e amcam okulun müdürü diye bende abimde 5 yaşında başladık...abim şuan 31 yaşında benden 4 yaş büyük ve doçent...
16 yaşında ilk sınava girdim ve 23 yaşında ikincisine ve bu yıl yani 27 yaşında işletmeye başlıyorum...
30 dan sonrada iş hayatını düşünüyorum...yaşadığım şehirlerde ilgili bölümlerin fakülteleri hiç denk gelmediği için yüksek lisansıda taşınacağım şehirde yapacağım,allah izin verirse...
ama hukuk içimde uhtedir,umarım oda nasip olur...

benim de doğru...burda mesleğini yanlış yazınca ne değişir ki hayatında birinin anlamış değilim...

ilkokul 1 e amcam okulun müdürü diye bende abimde 5 yaşında başladık...abim şuan 31 yaşında benden 4 yaş büyük ve doçent...
16 yaşında ilk sınava girdim ve 23 yaşında ikincisine ve bu yıl yani 27 yaşında işletmeye başlıyorum...
30 dan sonrada iş hayatını düşünüyorum...yaşadığım şehirlerde ilgili bölümlerin fakülteleri hiç denk gelmediği için yüksek lisansıda taşınacağım şehirde yapacağım,allah izin verirse...
ama hukuk içimde uhtedir,umarım oda nasip olur...

işallah canım allah nasip etsin..:Saruboceq:

benim de doğru...burda mesleğini yanlış yazınca ne değişir ki hayatında birinin anlamış değilim...
vereliniortak kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan
benimkide doğru 12 senelik ev hanımıyım :roflol:
a5b925c6edc1c29a3d8f4529d9fb686e.gif
84ca1d12318985f337bea350511ad659.gif

benimki yüzde yüz doğru -tatlicadiarzu-

alkisalkisalkis alkisalkisalkis

benim ki de doğru ama eksik ..

hem fotocuyum ,
hem modelım ,
hem öğrenciyim ,
güzellik uzmanıyım,
hem de ev hanımıyım kaydirigubbakcemile3

bunların hepsını de sırasıyla yazmıstım o bölüme :))
en son en cok yaptıgım ıste kaldı :)

benimkide doğru öğretmenim kaydirigubbakcemile3 eğitimci yanikaydirigubbakcemile3 ama ben bir kaç kez rastladım öğretmen veya eğitimci olmadığı halde eğitimci yazanı ( nerden anladın diyeceksiniz konu açtığında belli ev hanımı çünki ben çalışmıyorum ki diye konunun içinde geçmişti yine birisi konu açmıştı çalıştığım yer diye bahsediyor okul ve öğretmenlerin olmadığı bir iş yeri olduğu çok belliydi)sonra düzeltmişlerdi amasengözlerimebaksanab

X