Doğuma Hazırlık Kan pıhtılaşmam var ecopirin verdi ne yapmalıyım tecrübeli olan var mı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

seren0163

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2020
128
31
29
Bir düşük bir de kimyasal gebeliğim var. Genetik ve pıhtılaşma testleri yapıldı. Pıhtılaşmam olduğunu söyledi doktor. Gebelik düşünüyorsam ecopirin ilaç kullanmamı gebe kaldıktan sonra da iğne kullanmam gerektiğini söyledi. Tecrübeli olanlar var mı bu konuda. düşüğüm 7. Haftada gerçekleştiği için tekrar beklemeden deneyebilirsiniz dedi. Bir de doğal yollarsan kan sulandırmakta mümkün müdür

Aynı durumdayım doktorunu dinle en önce coraspirin kullandım kalp atısı dan sonra iğneye gectık cok sukur kızımı kucagıma aldım

Benimde iki dusugum oldu 3. Gebeligimde doguma kadar corasprin içtim kan sulandirici igne yaptım pihtilasmanin doğal yollarla çözüleceğini sanmam gebelikte risk olur zaten en mantıklısı hamile kalinca doktorun dedigini yapmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…