Kan pıhtılaşması sonucum (trombofili paneli) acil bakın lütfennn

iremgns

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
258
176
IMG_7229.jpeg

Merhaba kızlarr bana cevap verin acill lütfen iki kaybım var trombofili paneli böyle çıktı hematoloji doktoru biz düşüğü bu sebep saymıyoruz ama kadın doğuma sorun yine de dedi yani bu kadar gende mutasyon olması normal mi sizce bana çok anormal geldi 😔

Kaybınız varsa kan sulandırıcı başlarlar genelde tek gen heterozigot olsa bile. Hepsi normal çıksa bile önlem amaçlı yine de başlayabilirlerdi kayıplardan dolayı. Bu sonuç evet düşükleri açıklamaz.

Heterozigot olanlar kan sulandırıcı iğne ile gebeliğini devam ettirebilir bende aynı heterozigotum gebelıgımde ecopirin ve iğne kullanarak devam ettirdim hiç bir sorun yasamadım eger baska bir sorun yok ise korkmayın

İlk düşükten sonra mı yaptırdınız
Bir kimyasal bir de 11 haftalık düşük yaşadım ikincisinden sonra yaptırdım tekrar planladığımız için ama her doktor kimyasal gebeliği düşük saymıyor genetik bölümünde ki doktora da kimyasal değil iki düşük yaptım diye söyledim

bu test nerde ve ne kadar ücrete yaptırılabiliyor acaba
Ben de şehir hastanesinde yaptırdım ücretsiz ama hematoloji bölünmünde yaptırdım. 2 düşüğüm vardı doktorlar bana 3 ten sonra yaptıralım dediler onları dinlemedm ben 3. Düşüğe hazır değilim iyi ki de yaptırmışım

Ben de şehir hastanesinde yaptırdım ücretsiz ama hematoloji bölünmünde yaptırdım. 2 düşüğüm vardı doktorlar bana 3 ten sonra yaptıralım dediler onları dinlemedm ben 3. Düşüğe hazır değilim iyi ki de yaptırmışım
Sonrası sağlıklı gebeliğiniz oldu mu 🙏🏻

X