kankadan sevgili olur mu..

Benim şahsi fikrim en güzel eş kankadan olur.. Çünkü kankalar birbirinin en saçma fikrinden tutun en çok sevdiği şeylere kadar yalansız dolansız bilir.. Yani kankacılık bir insanı tanıyabileceğimiz en iyi müessesedir bana göre. Bir de kankadan zaten onunla süper anlaşıyorsun demektir ki evlenince de bu çok önemli..

Yukarı paragrafta yazdığım şeyler doğruydu fakat bence siz şansınızı başka bir kankanızdan yana kullanın.. Bu kankanızdan olmaz gibi..

Çok çok sevdiğim bir yakın arkadaşım vardı erkek, insanlar şaşırırdı nasıl böyle olabildiğimize. Özenirlerdide. Mesela onunla ciddi birşey asla düşünemezdim çünkü baştan çok sıkı dost olarak başladık.
Sonradan sevgililiğe dönen arladasliklarda mutlaka ilk basta bir beğenme etkilenme oluyor yoksa insan en yakın arkadaşına o gözle bakamaz. Demek ki etkilenmissiniz en başta.
Yani kısaca olur olurda sizin bu arkadaş biraz bana değişik geldi. Sen geri planda dur vs saçma

Koca bile olur
Ancak üslubu biraz değişik geldi.
Ben de eşimle yakın arkadaştık. O lise son ben lise üçte idim ilişkimiz başladığında. Ancak sonra ikimizde dedik ki keşke adımızı sevgili koymasaydık da üniversite son sınıfta direk evlenseydik diye sizin kanka da o hesap size sormadan hesaplamış. Ancak siz aynı duygulara sahip olamayabilirsiniz, o size böyle umut verip araya başkalarını dahil edebilir. O sebeple temkinli yaklaşın olaya.

Olur tabi ki

Sen bir adım geride dur diyen erkekden ne kanka olur ne sevgili

Yazmak istediklerimin aynısını yazmış arkadaş, katılıyorum.

Sevgiliden iyi kanka olur yani sevgiliden/eşten iyi dost olur.
Benim en yakın arkadaşım eşimdir.
Her türlü kahrımı da çeker.
Kankadan olur mu ?

Bence kankadan sevgili olmaz

Şimdi değil daha sonra başlayalım ne demk? Sanki sen hazır asker gibi bekliyomusun? Sen geride dur ne demek? Güvenme, güven vermedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…