karamsar

DiLeR

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2008
7
0
40
arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Sizlerle biraz dertleşmek istedim oyüzden bu bölüme yazdım.Arkadaşlar yaklaşık 7aydır evliyim ve çocuk istiyoruz bi türlü olmuyo şimdi adet tarihim 10gün geçti ama hiç bi belirti yok daha öncede bööle olmuştu ama olmadı onda da 20gün geçmişti stresten dendi napabilirim yardım edin yine hüsrana uğramak istemiyorum buyüzden test bile yaptırmıyorum:KK43:((

arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Sizlerle biraz dertleşmek istedim oyüzden bu bölüme yazdım.Arkadaşlar yaklaşık 7aydır evliyim ve çocuk istiyoruz bi türlü olmuyo şimdi adet tarihim 10gün geçti ama hiç bi belirti yok daha öncede bööle olmuştu ama olmadı onda da 20gün geçmişti stresten dendi napabilirim yardım edin yine hüsrana uğramak istemiyorum buyüzden test bile yaptırmıyorum:KK43:((

aramıza hosgeldın canım
öncelıkle adetın gecmıs bı ıdrar testı yaparsan sınunu ogrenebılırsın
böyle beklemenın sana bı faydası yok
ancak stress yaparsın oda gelmeyen adetını bıraz daha gecıktırır
test yap eger negatıfse
ve sureklı adet gecıkmen bukadar uzun zaman oluyosa mutlaka dra agıt
adet düzensizlıgı önemli
bi saorun varsa tedavını olup bebek sahıbı olabilirsin
inşallah hamılesındır.

aramıza hoşgeldin canım bende yeni sayılırım bence stresendir ama inş hamişsindir benimde yarrın adet günüm inş olmam sıkma canını bizde 4 aydır istiyoz hayırlısı olsun sevgiyle kal

inş.ama daha önceleri bööle gecikmelerim olmuyordu bekarken..Ama bundan 3ay önce yine bööle oldu gecikti sonunda adet oldum şimdide geçti ama bekliyoruz.Yine üzülmek istemedigimden test yapmıyorum işte ama bakalım inş.hamileyimdir...Olursam sizlere haber veririm tşkler paylaşımlarınız için:))

aramıza hoşgeldin bencede canım aytiinin dediği gibi test yap eğer negatif çıkarsa dr. git bence bu kadar gecikme normal değil ama inşallah hamişsindir canım...

canim korkunun ecele faydasi yok adetin gecmis bir test yap mutlaka

Canım hem doktorlar 1 sene boyunca çocuk sahibi olamayanları anormal sayarlar hem sen 7 aydır evlisin ben 2 yılın sonunda hamiş kalanları gördüm.Şimdi git kandan tahlil yaptır.Varsa muhakkak çıkar ama çıkmazsa adet düzünsizliğinden dolayı tedavi görürsün.Hadi canım cesaretli ol korkama git tahlilini yaptır doktorlada konuş niye gecikiyomuş bi öğren.Sorunun üzerine gidilmedikçe ne olduğunu öğrenemezsin

X