Kararlıyım kilo vericem.

Siskoyumm

Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2020
60
22
34
1 kasım 2020 tarihi benim yeni başlangıçlarım olsun. Bugun itibari ile tarti da 73.7 kiloyu görünce dur bi kendine gel bu yolun sonu 80 dedim. Ve kahvalti ile diyetime başladım. Hedefim 1 ocak günü tardi da 63.7 kilo gormek yani 2 ayda 10 kilo vermek. Gunde 2 öğün beslenmeyi planlıyorum. Açlık orucu gibi. Sabah 9 da kahvaltimi yaptim. Diğer öğünüm 5 te bitmiş olcak. Aksam 5 ten sonra sadece kalorisiz seyler tuketicem. Yeşil çay filtre kahve gibi.
KAHVALTIM
2 adet haslanmis yumurta
2 dilim peynir
Domates salatalık
2 adet tam ceviz
3 zeytin

Aksam icin kofte ve kereviz salatası yapmayı planlıyorum.

Evet haklisiniz hic düşünemedim 🙈 ama 2 ay sonra ınsallah şişkoluktan kurtulcam. O zaman değiştiririm tabi değişiyorsa 🙄

Bu akşam dediğim gibi köfte ve kereviz salatası yaptim. 3 adet kofte be yoğurtlu kereviz yedim sarımsaklı yaptim mis gibi oldu. Eşim işten gelirken baklava almış görünce kalbimden vuruldum ama ASLA yemedim. Tabağa koyup eşime bi guzel ikram ettim. Canm biraz sıkıldı ama yememek beni Mutlu etti. Şuan da yeşil çayımı içiyorum.

Günaydın bu sabah tartilcaktim ama vazgectim hafta da 1 tartılmaya karar verdim. Yesilcayimi iciyorum suan sanirim kabizligima çözüm olcak gibi

gunaydın, öncelikle istedikten sonra herşey oluyor ben 2 ayda 13 kilo verdim. Hala vermeye çalışıyorum ama belli bir süreden sonra hem kalan kiloları vermek daha zor oluyor hem insan zayıflayınca daha çok kendinde yeme cüretini buluyor. +3 kilo aldım ve güne 60.2 ile başladım hedef 55 yol zorlu olabilir ama biz zorluklara alışıgız:)

Bugün de kaçamaksiz geçirdim kahvaltım yine dün ile aynı. Aksam yemeğinde taze fasulye, 2 dolu kaşık bulgur pilavı ve yoğurt yedim. Biraz erken yemiştim suan karnım kazınıyor gibi ama mutluyum

Günaydınlar. Bugün tek öğün beslenmek istiyorum. Saat 14 te dünden kalan taze fasulye var dolu bi tabak onu yicem yanina kızıma yapacağım kofteden 2 adet yerim ve tabiki yoğurt. 14.ile 15 arasını kalorili yiceklere vericem. Kalan saatler yeşil çay ve sade kahve devam. Insallah uyabilirim bu dediklerime hafta da sadece 1 gün tek öğün beslenicem.

Günaydınlar. Bugün tek öğün beslenmek istiyorum. Saat 14 te dünden kalan taze fasulye var dolu bi tabak onu yicem yanina kızıma yapacağım kofteden 2 adet yerim ve tabiki yoğurt. 14.ile 15 arasını kalorili yiceklere vericem. Kalan saatler yeşil çay ve sade kahve devam. Insallah uyabilirim bu dediklerime hafta da sadece 1 gün tek öğün beslenicem.
gunaydın ben tek öğün işyerindeysem dayanamıyorum erken kalkıyorum vs işyerinde oturmaktan acıkıyorum ve gune erken başlıyorum..bende denedim tek ogunu ama böyle olunac bu seferde gece yedim daha beter oldu.Bir dene bakalım dayanabilirsen yapabilirsen süper

gunaydın ben tek öğün işyerindeysem dayanamıyorum erken kalkıyorum vs işyerinde oturmaktan acıkıyorum ve gune erken başlıyorum..bende denedim tek ogunu ama böyle olunac bu seferde gece yedim daha beter oldu.Bir dene bakalım dayanabilirsen yapabilirsen süper
Bende yapamadım maalesef gercekten cok acıktım ve corba ictim ekmeksiz yoğurt yedim bide

Ben de geçen cumadan beri diyet yapıyorum, sabahları 40 sk. Yürüyüş yapıyorum.. şimdilik tartıda oynama yok ama hayırlısı..

Kabak tatlısı yaptım, çatalla ucundan tadına bile bakmadım. Bu ciddiyette ilk defa kilo vermeye çalışıyorum:)

Ben de geçen cumadan beri diyet yapıyorum, sabahları 40 sk. Yürüyüş yapıyorum.. şimdilik tartıda oynama yok ama hayırlısı..

Kabak tatlısı yaptım, çatalla ucundan tadına bile bakmadım. Bu ciddiyette ilk defa kilo vermeye çalışıyorum:)
inşallah böyle devam edersin, her gun tartılma insanı ister istemez demoralize ediyor. Bende bu sefer çok ciddiyim. Belli bir diyet varmı yaptıgın yoksa yedik içtikelrine dikkat mi ediyorsun?

inşallah böyle devam edersin, her gun tartılma insanı ister istemez demoralize ediyor. Bende bu sefer çok ciddiyim. Belli bir diyet varmı yaptıgın yoksa yedik içtikelrine dikkat mi ediyorsun?
Askında dikkat ediyorum, kahvaltıda iyi yiyorum öğlen daha hafif akşam geçiştiriyorum..

Bu sabah iki dilim füme et
Yumurta
Light peynir
İki dilim ekmek
Salça
Fıstık ezmesi şekersiz
Zeytin

öğlen
Humus
Bir dilim fırın pırasa

akşam da yoğurt yemeyi düşünüyorum
1 mandalina da yerim o kadar