Kararsızım 50%

bizde bir yıl arkadaşça konuştuk. telefondan.
sonra ben dayanamadım msn den aşkımı ilan ettim.
bana olmaz dedi baştan.
bende iyi olur sen bilirsin diyip hoşçakal yazdım.
sonra evlendik =D acele yazınca yazmayı unuttum.
biraz zamandan sonra açılabilirsin. ucunda ölüm yok. güzel ve hoş duygular. o yönde düşünmese bile bu hislerle dikkatini çekmiş olacaksın zaten. olmazsa da kendi bilir. kendini kaptırmadan bitmiş olur.

Son düzenleme:
bizde bir yıl arkadaşça konuştuk. telefondan.
sonra ben dayanamadım msn den aşkımı ilan ettim.
bana olmaz dedi baştan.
bende iyi olur sen bilirsin diyip hoşçakal yazdım.
sonra evlendik =D acele yazınca yazmayı unuttum.
biraz zamandan sonra açılabilirsin. ucunda ölüm yok. güzel ve hoş duygular. o yönde düşünmese bile bu hislerle dikkatini çekmiş olacaksın zaten. olmazsa da kendi bilir. kendini kaptırmadan bitmiş olur.

Tabii benim açılmakta sıkıntım yok ama kadın tarafı da olsak bize de o cesaretin verilmiş olması lazım anca o zaman olur :)

Çok tatlı anlar tadını çıkarın 🤗
Bu şekilde giderse bir adım atacak gibi. Siz beklemede kalın bence 😊

Bence akışa bırak
Biraz cesaretlendirebilirsin ama açılması için
Ama başka birşey yapma
Bırak o seni tavlamaya çalışsın

Benim kararım da bu oldu, ben biraz laboratuvara gidip salınayım, en kötü sağı solu temizliyor gibi yaparım bahane :KK70:
Zaten olacağı varsa anlarım zamanla zannımca

Hayatınızın tekelini bırakmayın adamların keyfine
Herkes herkesten hoşlanabilir, ayıp değil hata değil
En fazla ima eder olmayacağını
Dünyanın sonu değilya ne olacak yani
Utanılacak bir durum değil bu
Hislerinizle gurur duyun
4 yıl boyunca da kafasını vursun dursun ben bu cevheri nasıl kaçırdım diye

Ben ona yürümeye başladığımda adını bile bilmiyordum
Ama içim aktı gitti adama yok böyle bir his
Ya dedim bu iş olacak yada ben karasevdadan ölecem
Aynı ortamda oturuyoruz herkesi tanıyorum birtek onla tanışmıyorum, ciddi bir mevzu var konuşuyoruz, birbirimizlede fikir alışverişi yapıyoruz ama tanışmıyoruz yani. Lafın ortasında öküz gibi sen kimsin dedim, nasıl yani dedi benim adım bu senin ki ne dedim, söyledi, hiç bu kadar biriyle tanıştığıma memnun olmamıştım dedim. İlk golü attım dikkatini çektim. Sonra da rahat durmadım tabi, o bir adım attı, ben bir adım attım, 16 yıl birliktelik 11 yıllık evlilik babasından bile tatlı bir oğlan

yaw gençsiniz, bekarsınız, hormonlar tavan, yaşayın doya doya

Benden direkti de varmış, biz de kendimizi dobra falan geçiniyoruz buralarda :KK70:
Neyse evet ben de dediğinize hak veriyorum tabii ki beğeniyorsak bi' adamı biz seçmeliyiz buna inanıyorum ama biraz cesarete ihtiyacım var o da kendisi daha açık bir şeyler der veya yaparsa benim için adım atmakta sıkıntı yok
Çok accık daha beklemeye karar verdim :)

Ortamda ki tek kız sizmisiniz? Diğer kişilere karşı tavrı nasıl.

Yok var başka bi' sürü kız, normal, gayet sakin konuşuyor, böyle güldüğünü de görmedim ben kendisini soğuk sanıyordum

Benden direkti de varmış, biz de kendimizi dobra falan geçiniyoruz buralarda :KK70:
Neyse evet ben de dediğinize hak veriyorum tabii ki beğeniyorsak bi' adamı biz seçmeliyiz buna inanıyorum ama biraz cesarete ihtiyacım var o da kendisi daha açık bir şeyler der veya yaparsa benim için adım atmakta sıkıntı yok
Çok accık daha beklemeye karar verdim :)

Yok var başka bi' sürü kız, normal, gayet sakin konuşuyor, böyle güldüğünü de görmedim ben kendisini soğuk sanıyordum
Anam beni kızdır nazdır bin altın azdır diye diye büyüttü bir bilse damadına damadı olana kadar neler ettiğimi :)

ay bakış at bari böyle süzüle süzüle cesaret ver adama
Sabah sabah gençliğime dönmüştüm ne güzel ya
Habersiz bırakma bizi nooooolur

Anam beni kızdır nazdır bin altın azdır diye diye büyüttü bir bilse damadına damadı olana kadar neler ettiğimi :)

ay bakış at bari böyle süzüle süzüle cesaret ver adama
Sabah sabah gençliğime dönmüştüm ne güzel ya
Habersiz bırakma bizi nooooolur

İlk sizi ederim :KK70:
Çıkacağım birazdan aklımda pratiğini yaptım
Ne süzülmesi yüzsüz gibi gidip konuşacağım selam nasıl gidiyor falan ay nolacak
O çikolatayı verecektir ondan koymuştur masasına, verince "ay çok tatlısın unutmamışsın" deyip kolunu accık mıncıklıyım
Sonra ehümehü gülerken çok komiksin vs der saçımla oynarım
Aa daha ne yapayım var işte böyle iltifatlar buldum çok şirinsin, saçların maşallah bilmem ne gider buradan :KK70:
Sonra yok efendim güya erkekler tavlar falan diyorlar

Son düzenleme:
İlk sizi ederim :KK70:
Çıkacağım birazdan aklımda pratiğini yaptım
Ne süzülmesi yüzsüz gibi gidip konuşacağım selam nasıl gidiyor falan ay nolacak
O çikolatayı verecektir ondan koymuştur masasına, verince "ay çok tatlısın unutmamışsın" deyip kolunu accık mıncıklıyım
Sonra ehümehü gülerken çok komiksin vs der saçımla oynarım
Aa daha ne yapayım var işte böyle iltifatlar buldum çok şirinsin, saçların maşallah bilmem ne gider buradan :KK70:
Sonra yok efendim güya erkekler tavlar falan diyorlar
Helal bacıma yürrü be kim tutar seni
Tut kolundan Çek götür onu hüüp diye ay bu tarkanın şarkısıydı dimi :)

Çooook tatli ya. Boyle okuyunca acayip tatli geliyor ama hiç boyle bir kadin olamadim ha. Birinden hoşlaninca, ondan da ufak bisey gorursem direkt paldir kuldur yuruyordum iş nihayete eriyordu. 😁
Boyle bilinmezlikler olmuyordu. Ama tabi işyeri ortaminda yapmadim bilemicim 🙄🙄

Çooook tatli ya. Boyle okuyunca acayip tatli geliyor ama hiç boyle bir kadin olamadim ha. Birinden hoşlaninca, ondan da ufak bisey gorursem direkt paldir kuldur yuruyordum iş nihayete eriyordu. 😁
Hakikaten çok tatlı
24 saati geçti hiç uyumadım, sabah kendimi berbat hissediyordum, modumu nasıl yükseltti, içimdeki genç uyandı resmen ya

Hakikaten çok tatlı
24 saati geçti hiç uyumadım, sabah kendimi berbat hissediyordum, modumu nasıl yükseltti, içimdeki genç uyandı resmen ya

Ben de flort etmeyi özledim ya. Eşimle de ayri kalamadik ki flort edelim. 🤭
Ayni evde olmuyor flort 🙄
İş icin sehir disina vs gittiginde acayip flört oluyor. 😁

Ben de flort etmeyi özledim ya. Eşimle de ayri kalamadik ki flort edelim. 🤭
Ayni evde olmuyor flort 🙄
İş icin sehir disina vs gittiginde acayip flört oluyor. 😁
Evet ya
Benimki dün günü birlik İzmir’e gitti geldi nasıl bir hayal kurduysam adam döndü hayırdır bir tuhaf davranıyorsun filan dedi.
İçimden öküz dedim, gittim çay demledim
24 saat birlikte olunca ben de çok özlüyorum o hisleri ayda bir rüyamda filan görüyorum
Nasıl bir yokluksa bilinç altım bile bana acıyor:)

Helal bacıma yürrü be kim tutar seni
Tut kolundan Çek götür onu hüüp diye ay bu tarkanın şarkısıydı dimi :)

Vall gittim ama yoktu ya maalesef neyse ama içim rahatladı en azından üstüme düşeni yaptım ben oralarda takıldıkça denk gelir zaten

Ben de işte, böyle ciddi bir ortak ortamımız olmasa nolacak ki der atarım oltayı
Ama bir yandan da maskülen erkek seviyorum, hani böyle dominant olsun, maço olsun bir şeylere karar versin falan :KK70: Öyle olunca daha çok hoşuma gidiyor ondan daha yumuşakbaşlı olmak istiyorum ki böyle erkekleri çekebileyim <3

İnsanın flortleşesi geliyor ama etrafım da adam yok 😁

Valla bizim de düzgün bi' çalışma saati olsa, normalleşsek her gün görürüz birbirimizi kolaylaşır da
Ay bilmiyorum bi' yandan insanın içi bi' hoş oluyor öbür yandan keşke bilsem net diyor zor işler geleceğe veya aklına girip görsem bilsem ki boş değil rahatlıcam isterse 2 yıla açılsın ama:KK45:

Valla bizim de düzgün bi' çalışma saati olsa, normalleşsek her gün görürüz birbirimizi kolaylaşır da
Ay bilmiyorum bi' yandan insanın içi bi' hoş oluyor öbür yandan keşke bilsem net diyor zor işler geleceğe veya aklına girip görsem bilsem ki boş değil rahatlıcam isterse 2 yıla açılsın ama:KK45:
Böyle de güzel. Elde olmayınca imrendik bak. Açılınca büyü bozulur belki 🤗

X