Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Merhaba

Ama iki öğün yenilmesi gerekmiyor mu ?Ben çoğu röportajında iki öğün yenilmesini hatta Sünnet olduğunu söylediğini biliyorum..Yanlışmıyım ?
1 ayda ne kadar kilo verdiniz peki ?

Merhaba

Ama iki öğün yenilmesi gerekmiyor mu ?Ben çoğu röportajında iki öğün yenilmesini hatta Sünnet olduğunu söylediğini biliyorum..Yanlışmıyım ?
1 ayda ne kadar kilo verdiniz peki ?
yok doğru öyle diyor evet, ben okul zamanında yaparken çok erkn kahvaltı edyrdum (sabah 6 da) o yüzden 3 öğün beslendim, 2 öğün bende bi süre sonra yaramıyor, hem kabızlık oluyor hem kilom çok oynuyor, hep 3 öğün yaptım, ve aralarda min 5 saat oluyordu, şuan tam 1 ay olmadı, daha 10 günüm var 4 kilo verdim, çok inişli çıkışlı oldu ama sıkıntı orda..

kilom çok oynuyor derken ? 20 Günde 4 kilo süper bir başarı tebrikler
Ben sabahtan öğlene kadar iyi idare ediyorum da .. öğle yemeğinden sonra akşamı zor ediyorum..
Bugün öğle yemeğimiz pek proteinli ve bol da değildi.Sıkıntım büyük.

Sabah Kahvaltısında

2 Yumurta Tereyağında.
6-7 Zeytin
Peynir
3-4 ad.ceviz.
Şekersiz Çay

Öğlen Yemeğim

1 Kase Tavuk suyuna çorba
3 kaşık Söğürme Antep Usulü
3 kaşık Katı kıvamda cacık

Saat 5 Civarı 1 Ceviz 1 İncir yedim

Gerçekten açtım çünkü 2 .günüm yarın tartılasım var.

Merhaba. Bende 1Aralıkta başladım. Başlangıç kilom 77.4 kg . 60 kg olmak istiyorum. Spor yapıyor musunuz.

Merhaba. Bende 1Aralıkta başladım. Başlangıç kilom 77.4 kg . 60 kg olmak istiyorum. Spor yapıyor musunuz.

Merhaba

Spor yapamıyorum çalışıyorum çünkü ama günlük 8000-10000 adım atıyorum ortalama hareketliyim.
Bu sabah dayanamadım tartıldım.73,50 ile başlamıştım 72,30 kg. 2 günde bu bile çok motive edici tartı konusunda biraz sabırlı olmalıyım.

Sabah Kahvaltı da bugün değişiklik yaptım Lor peyniri yedim çok lezzetliydi

Bu dünki postumdu..Dün akşamüzeri çok az kek yedim iki kibrit kutusu kadar ve akşam misafirim vardı mecburen eşlik etim yarım lahmacunla biraz kaçırdım
Ama bugün Klasik Karatay Kahvaltımı yaptım..
Öğlende ise 2 Kase Çorba ve 2-3 kaşık yoğurt yedim.
Bugünü su içerek bitiriyorum.
Dün'ün acısı çıkarmalıyım

Afiyet olsun. Bende 2. Gün 76.4 e düştüm ama hala aynıyım . Yarın bir hafta oluyor. Spor yapmıyorum. Ev hanımıyım. Spor yapmadığım için mi durdu acaba.

Afiyet olsun. Bende 2. Gün 76.4 e düştüm ama hala aynıyım . Yarın bir hafta oluyor. Spor yapmıyorum. Ev hanımıyım. Spor yapmadığım için mi durdu acaba.

Haftada 1 kilo ayda 4 kilo demek bunu düşünerek motivasyonunu artır.Bende pazartesi günü tartılacağım.bakalım
Dün çok zor geçer diye düşndüm 2 kase çorba ile durmakla ama çokta sıkıntı olmadı sanırım psikolojik insan galiba yememeye de alışıyor.

Kaç öğün yiyorsun.
Evet haklısın. Sabırlı olmalıyız.Kendimizi şartlandırmalıyız. Daha önce birkaç kez kendi yöntemlerimle 4-5 kilo verdim ama daha fazlasıyla geri aldım. Çabuk pes ediyorum. Ama sorun beslenme şeklinde. Onun için Karatay diyeti bir yaşam biçimi. Uygulayabilirsek muhteşem. Ben birde spor yapmayı düşünüyorum ama ne zaman başlamam uygun.onu bilmiyorum. Biraz kilo verdikten sonra mı başlasam.

Ben iki ögün yiyorum ama öğlen de yemem biraz sıkıntı oluyor çok uzun süre aç kalıyorum.
Öğle yemeğini en geç 2 de yiyorum ve tüm gün hiç bir gıda almıyorum.
Sporuda evde yapabilirsin. Jilian videoları ile .. çok güzel onlar seviye 1 den başla bence çok etkililer.

dene istersen

Teşekkür ederim. Bi deneyim.

Son düzenleme:
Bugün Tartıldım 72,7 Çıktım.
Çünkü Pazar günü şehirdışına çıktım düzenim alt üst oldu.
Bu hafta bozmadan devam edeceğim
İlk Hafta 0,80 Gr. ile yola devam.Moral bozmak yok

Kesinlikle. Önemli olan sürdürebilmek.Düzeni oturttuğumuzda kilolar daha rahat gidecek. Pes etmek yok.

Sen ne durumdasın peki ?
Ben 4-5 gündür hastayım. Haksızlık ve iştahsızlık olduğu için arada minik kaçamaklar yaptım. Onun için 76. 200 üm. Biraz şevkim düştü. Cuma 2 hafta olacak. Pek bir değişiklik yok. Senin nasıl gidiyor.

Ben de ekim ayında karatay yaptım bir ayda 5 kg verdim sonra büyü bozuldu disiplini kaybettim diyeti bıraktım. Hergün şu yemeği yapayım bu yemeği yapayım karataya uygun sıkıldım. Emziriyorum günde iki öğün beslendim

Geçmiş olsun ben haftaiçi hiç kaçamak free vermiyorum.Birde bünyem alıştı öğlen de çok güzel yiyorum tabii proteinse yemekler.. Akşama doğru da 7 otlu çay içiyorum mateli felan akşam evde su ile kapanış.İnsan açlığada alışıyormuş.
İlk hafta midemde isyan oluyordu da şimdilik bişey yok çok şükür.Ve sabah tartıldım 71,80 kg. çıktım hedef 65 inşalllah bakalım.
ben kendime arkadaş arıyorum böyle yalnız yalnız olmuyor ama

Merhaba. Çok güzel vermişsin. Kaç kiloyla başladım.Kaç kilosun şuan. Neler yapmıştım. Spor yapmışmıydın.

bugün tartıldım 71,20 kg. ım başladığımdan beri 2,30 kg. verdim .
Yılbaşında inşallah 70 kg ile girerim.
Yılbaşına kadar trtılmayacağım umarum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…