Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

bugün tartıldım 71,20 kg. ım başladığımdan beri 2,30 kg. verdim .
Yılbaşında inşallah 70 kg ile girerim.
Yılbaşına kadar trtılmayacağım umarum.
Çok güzel gidiyorsun. Ne zaman başlamıştın. Günde kaç öğün yiyorsun. Ben çok yavaş gidiyorum. İki kızım var. Okul için kek,pasta börek çok yapıyorum. Maalesef arada kaçamaklar yapıyorum.

ben iki öğün yiyorum bugün tam 3 hafta olacak 3 haftada 3,50 kg. benim için güzel.
Sabah kahvaltımı saat 08:00 de yapıyorum öğlende saat 13:00 ondan sonra bişey yemiyorum.
sen kaçsın kaç kilo verdin ? en son saat kaçta yiyorsun ?

Ben de 2 öğün yiyorum. Kahvaltıyı geç yapıyorum. 9:30 -10 gibi. Akşam 6 -6:30 yiyorum. Ama dediğim gibi arada kaçamak yaptım. Ama bundan sonra yapmamaya gayret gösteriyorum. Kilo vermemi yavaşlatıyor. 1 Aralıkta başlamıştım. 77.400 ile. Şuan 74.900 üm.Spora başlamadım hala

hemen hemen aynı zamanda başşlayıp aynı kilo vermiş gibiyiz.
haftasonları biraz zor oluyor ailecek kahvaltılar , yemekler bu haftasonu bide dışarda olucam bilemiyorum..
bu ara hava soğuk diye mi nedir çok az su içiyorum.

Evet gerçekten haftasonu çok zor oluyor. Kaç yaşındasın. Ben 33 yaşındayım. 2kızım var. Dogum kiloları kaldı veremedim. Üstüne dahada aldım . Kalabalık ailede zor oluyor diyete uymak.

Evet gerçekten haftasonu çok zor oluyor. Kaç yaşındasın. Ben 33 yaşındayım. 2kızım var. Dogum kiloları kaldı veremedim. Üstüne dahada aldım . Kalabalık ailede zor oluyor diyete uymak.

30' a 5 gün var bekarım azimle vericez kardeşim inşallah
Sabah tartıldım 71,20 kg. dün akşam kaçamak ypıp lahana sarması yedim 3 ad.
Evde annemin güzel yemeklerine bazen dayaanamıyorum

Günaydınlar bende bugün başladım 42 yaşındayım umarım başarılı olurum.73.900 Gr şu anki kilom 20 kg vermek istiyorum

Hoşgeldiniz aramıza 20 kg. ı 5 ayda verebilirsiniz rahatlıkla karatay diyeti daha önce uyguladınız mı ?

olur o kadarlik onemli olan ogunde sadece onu yiyip cabuk acikmamak.cezali degiliz sonucta

Benimde eşim izinli bu hafta. Bütün düzenim bozuldu maalesef. Çok kaçamak yaptım 4 gündür.

Daha önce Karatay denemedim.bu arada kilomu 73.900 ters yazmışım aslında kilom 79.300 İnşallah başarılı olurum bakalım teşekkürler ilginize

Benimde eşim izinli bu hafta. Bütün düzenim bozuldu maalesef. Çok kaçamak yaptım 4 gündür.

tartıda durum nedir ?
Aramızda liste mi yapsak,kontrollü gideriz ?Her hafta başında yazalım yada farklı bir günde sabit olarak
ne dersiniz kızlar ?

Daha önce Karatay denemedim.bu arada kilomu 73.900 ters yazmışım aslında kilom 79.300 İnşallah başarılı olurum bakalım teşekkürler ilginize

bu diyette doyana kadar yediğin için sıkıntısız vericeksinizidr zaten.istikrar ve azimle verirsiniz.

Kahvalti tereyaginda peynirli 2 yumurta
10 zeytin peynir
1avuc fistik 1 br sut kuru incir
Ve kahvalti sonu sutlu kahve

Kizlar siz kiyafetlemi tartiliyorsunuz ben biraz kosturarak yaptigim icin herseyi giyinik tartiliyorum sabah ac karnina tabi
Liste iyi fikir birbirimizide takip etmis oluruz

Merhaba. Bir Karatay topiği daha var. İki topik birleşsek. Birlikten kuvvet doğar. Daha hareketli oluruz. Böyle çok sakin. Motive olamıyoruz. Ne dersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…