Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Merhaba. Gül hanım şuan yazmıyor ama. Bize destek olup motive ederse çok seviniriz. Karatay yapıp kilo verenlerin tecrübelerinden faydalanmak isteriz.
Keşke .. ama Gül abla emekli oldu
Buradan sonra Facebook’ta bir topik açmıştı
Yordu insanlar onu galiba şu an aktif değil
Bn de 2014-2015 te bu topik sayesinde 8 kilo vermiştim
Araya Doğum falan girdi şu an sağlıklı yaşamıma geri döndüm

Çok güzel vermişsiniz. Ne kadar sürede vermiştiniz. Spor yapmışmıydınız.

Çok güzel vermişsiniz. Ne kadar sürede vermiştiniz. Spor yapmışmıydınız.
Evet o dönemde topik de çok hareketliydi
3-4 ayda vermiştim galiba 60 dan 52 ye düşmüştüm,evde spor yapıyordum yürüyüş pilates falan,birde 30 day shred muhteşem bir program,hepimiz yapıyorduk
Şu an kilomu tam bilmiyorum o yüzden buraya yazıp başlamıcam
Haftada 2 gün reformor pilates yapıyorum
Şu an ki bir diğer sorunum Hale’n ikiz bebek emzirmem 20 aylık oldular ve 3 hafta sonra kesicem artık çünkü sabah işe gitmeden yakalıyorlar beni ve kahvaltı yapamıyorum.

Çok güzel. Allah bağışlasın. Kilo verme sürecinde spora ne zaman başlamıştınız. Bazıları birkaç kilo verdikten sonra spor yapmaya başlamalısın diyor. Yoksa kilo vermez sadece sıkılaşırsın diyor. Önce yürüyüş mü yapmalıyım. Platese daha sonra mı başlamalıyım.Ama benim kilom fazla 77 kiloyum. 57 olmak istiyorum.

Merhaba. Nerelerdesin. Devam ediyor musun. Nasıl gidiyor.

Bence başlanabilir sonuçta zayıflamada oran %70 beslenme %30 spormuş
Ben 6 haftadır gidiyorum reformer a evet sıkılaştım ama hoca bana yağ yakmak istiyorsan en az 30 dk yürü demişti
Sizde yürüyüş ilke başlayın isterseniz

Çok teşekkür ederim. Bilgileriniz için.

Günaydınlar
Boy:1.68
Kilo:55.6
Hedef:52

Sabah 07:00 1 yumurta+peynir+ceviz+yarım turp+1 küçük muz

İkinci yumurtayı yiyemediğimden muz yiyorum genelde

Yeşilliği yıkayıp koymayı unutmuşum ondan yiyemedim

Günaydınlar
Boy:1.68
Kilo:55.6
Hedef:52

Sabah 07:00 1 yumurta+peynir+ceviz+yarım turp+1 küçük muz

İkinci yumurtayı yiyemediğimden muz yiyorum genelde

Yeşilliği yıkayıp koymayı unutmuşum ondan yiyemedim
Çok güzel. Doğum kilolarını vermişsin sanırım. Pilatese salona mı gidiyorsun. Evde mi yapıyorsun. Uygun bir diyet uygulanırsa Plates kilo verdirir mi.Yoksa sadece sıkılaştırır mı

Çok güzel. Doğum kilolarını vermişsin sanırım. Pilatese salona mı gidiyorsun. Evde mi yapıyorsun. Uygun bir diyet uygulanırsa Plates kilo verdirir mi.Yoksa sadece sıkılaştırır mı

58 ile gebe kalmıştım yani hamile kaldığımda zaten bırakmıştım iyi beslenmeyi:)15 kilo aldım ikiz gebelik sonra çabuk verdim fakat tuhaftır emzirirken 59 küsürleri gördüm çünkü 1 oturuşta bi kutu pişmaniye falan yiyordum:) şu an Hale’n emziryorum ama 2 hafta sonra artık bıraktırıcam 21 aylık oldular çünkü

Bn aletli pilatese gidiyorum 6 haftada ortalama 2,5 kilo vermişim,ama şu an daha sıkı görünüyorum ve artık iyi besleniyorum

Geçmişte evde de pilates yaptım skinny jeans i
Hatta ayak bilek ağırlıkları bile almıştım

Bence yemek düzgünse günde 30 dk bile kilo verdirir

Karatay yaptığın dönem sadece pilates mi yaptın. Yoksa yürüyüş de yaptın mı. Leslie denedin mi . Çok soru soruyorum ama en etkili sporu ve evde yapabileceğim bir spor bulmaya çalışıyorum.

Benimde 2 kızım var. Birisi 9 yaşında diğeri 11 . Ben 4 yıl öncesine kadar 63 kilodaydım. Ama ne oldu anlamadım doğum kilolarını vermeyi bırak üzerine daha da aldım. Ağustosta 70 kiloydum. Ama şuan 77im. Veremiyorum sürekli alıyorum.3-5 kilo veriyorum. Sonra pes ediyorum 2 katı geri alıyorum. İradem çok zayıf maalesef. Kızlar için yaptığım hamurislerinden dayanamayıp yiyorum. Ne yapacağım bilmiyorum.

Karatay yaptığın dönem sadece pilates mi yaptın. Yoksa yürüyüş de yaptın mı. Leslie denedin mi . Çok soru soruyorum ama en etkili sporu ve evde yapabileceğim bir spor bulmaya çalışıyorum.
Estağfirullah
Önce 1 ay 30 days shred yaptım herkese tavsiye ederim evde yürüyüş bandım var,sonradan pilates yaptım evde arada yürüdüm
Leslie denemiştim ama etkili mi bilemiyorum
Onun yerine bn birkaç video bulmuştum YouTube dan,iç bacak göbek problemim var
Öyle hızlı 20 şer dakikalık video yapıyordum
Ben uzun bi süre böyle gittim belki1.5 yıl,bence salona falan gitmeye gerek yok
Şu an gitmemin tek sebebi boynumda düzleşme ve sırt ağrılarımın olması birde evde iki çocuk,bakıcı falan olmuyor spor

Merhaba. Nerelerdesin. Devam ediyor musun. Nasıl gidiyor.

Canım devam ediyorum arada kaçamaklarım oluyor tabi hala 70 kg.ım
Bu hafta biraz daha kasarak yapıcam bakalım.
Sen ne yaptın spor a başladın mı neler yapıyorsun ?
Son kilo durumun nedir ?

Reklam İçerikli Mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hanımlar ,hepimize bol şans kilo verme yolunda :)
Biraz okudum sayfada yazılanları ama bana özet geçen biri olursa çok sevinirim. Nasıl bir yol izlemeli karatay diyetinde
Ben 70 kiloyum malesef boyda 1.70

Merhaba hanımlar ,hepimize bol şans kilo verme yolunda :)
Biraz okudum sayfada yazılanları ama bana özet geçen biri olursa çok sevinirim. Nasıl bir yol izlemeli karatay diyetinde
Ben 70 kiloyum malesef boyda 1.70
Un seker ekmek pirinc makarna yok
Enerji iyi karbanhidrat ve yagdan aliniyor
Sabah doyana kadar yumurta peynir zeytin kavrulmamis kuruyemis yesillik
Aksam ne yemek varsa doyana kadar bol yagli salata kuruyemis yogurt
Sabah aksam arasi coksa yogurt ve kuruyemisle araogun
2 ogun arasi 5 saat olmalı ve su sekersiz kahve disinda bir lokma bile yenmemeli

Çok teşekkürler cevabınız için. Ben akşamları 19:30da evde oluyorum malesef akşam yemekleri geçe kalıyor
20:00'den sonra birşey yememek fayda sağlarmı ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…