Karbonatla hamilelik testi

MahidevranSultan

Yıllar geçse de üstünden, bu kalp seni unutur mu..
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
4.877
5.443
Testin yapılışı şu şekilde idrarınızı bir kaba yapıyorsunuz ve içine bir çay kaşığı kadar karbonat ekliyorsunuz ve köpürürse hamilesiniz köpürmezse hamile değilsiniz biliyorum çok saçma ve eski bir yöntem ama merak işte :) deneyimleriniz varsa bekliyorum aydınlatın beni

Testin yapılışı şu şekilde idrarınızı bir kaba yapıyorsunuz ve içine bir çay kaşığı kadar karbonat ekliyorsunuz ve köpürürse hamilesiniz köpürmezse hamile değilsiniz biliyorum çok saçma ve eski bir yöntem ama merak işte :) deneyimleriniz varsa bekliyorum aydınlatın beni
Cok yaptimmm husran malesef kopuruyo ama testler negatif

Asla inanmayın böyle bişeye ben adetim 12 gün geçtiğnde yaptım ewet kabardı ama dalga olsun diye eşimede yapmıştık onunki benden daha çok kabardı baloncuklar oldu ve çok gülmüştük 5. Senemdeyim ama hala bebeğim yok ve benim gibi troid sorunu olanların bebeği olmuyor ilk önce troidlerinize baktırın Allahın izniyle bebek isteyenlerin kucağı boş kalmasın sevgiler

X