Kardeş acısı

Allah rahmet eylesin.Insallah mekani cennet olur
Annenede acil sifalar dilerim.Insallah hersey yoluna girer.

basin sagolsun canim.Allah geride kalanlara sabir ve uzun ömürler versin.
annenede Allah acil sifalar versin. insalllah en kisa zamanda sagligina kavusur.

başın sağolsun...Allah sabır versin hepinize...çok üzüldüm Allahım dayanma gücü versin ..ablanın mekanı cennet olsun

canım çok üzüldüm Allah sabırlar versin.bilirim ölüm acısını.eminim hayatın sana kardeş olacak arkadaşlar dostlar verecektir sana.

başınız sağolsun Allah sabır versin çocuğu olmayan bi insan için hayattaki en büyük acı kardeş acısıymış.... annen-babn ve sen hayatınızdaki en büyük acıyı yaşıyosunuz çok zor...kardeşlerimin yoklugunu düşünmek bile istemiyorum Allah hepimizn ailesine uzun ömür versin,çok zor...Ama sen yaşıyosun hayat devam edecek,,,eksik olacaksan hep bi tarafın mutsuz olacak ama zamanı gelince evleneceksin de çocugunda olacak..zaten ablanda senin mutlu olmanı isterdi

çok üzüldüm allah sabır versin sanada anne babana da inş

kardeş acısı yaşamadım, yaşasaydım ben de kahroruldum

acını hafifleticek şeyler söylemek isterdim ama söyliiicek söz bulamadım

allah sabır versin cnm

Öncelikle başın sağ olsun.

Kardeş acısı ne anne, ne baba acısına benzer bilirim. On üç yıl önce kaybettim ben de kardeşimi ama acısı öyle taze ki. Her gün hatırlarım onu. Paylaşabileceğimiz öyle çok şey varmış ki, yaşadığım her an görürüm bunu. Tattığım, dinlediğim, keşfettiğim her yeni şeyi keşke onunla yapabilseydim derim. O yüzden neler hissettiğini çok iyi anlıyorum.

Acılar tazeyken, insanın gözü hiç bir şey görmez, hayatta yaşamaya değer hiç bir şey yokmuş gibi gelir. Ben de uzun süre öyleydim. Sonra gün gelir, hala yaşadığını, sabredemem sandığın şeye, tüm özlemine rağmen sabrettiğini görürsün. Hayat böyle. Sen bu konuda benden şanslısın, çünkü yanında anne baban var. Birbirinize göstereceğiniz sevgi en büyük ilaç. Ne kadar değerli bir şey, anlatamam...

Hem unutma... Belki kardeşlerimiz yanımızda yok ama hep aklımızdalar. Belki çocuklarımızın yanında olamayacaklar ama onları bizden dinleyecekler.

canım benim şu an öyle iicim yana yana ağlıyorum ki çok garip bişeydir bu benim böyle bi kaybım olmadı ama birkeresinde rüyamda benden iki yaş küçük kız kardeşimin öldüğünü gördüm bn 25 yaşındayım o 23 rüyamda birdaha onu göremeyecekmiyim o hiç birdaha olmayacak mı deyip deyip mahvoluyordum uyandım ki nasıl ağlıyorum eşim korktu ddedi noldu bende dedim ki damla ölmüştüüü nasıl ağlıyorum öyle tuhaftı ki etkisini hala atamadım bir yıl geçti üstünden düşünkü bu bir rüya nasıl ağlattı beni hala düşünürüm ya ölürse diye o acıyı resmen yaşadım canım suan hıçkıra hıçkıra ağlıyorum çok üzüldüm senin adına allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah... düşünki ben ölsem kardeşimin hayattan kopması beni daha da üzerdi hayatına mutlu devam etmesini isterdim sende öyle yap ablan senin mutlu ve iyi olduğunu görüp ruhu rahat olacaktır canım benim 19 yaşındasın miniciksin bebeğim allahın takdiri hepimiz öleceğiz bir gün

Üç yaşımda kaybettiğim ama hiç tanımadığım hayal mayal hatırladığım babamın acısını unutamıyorum
Babamın ölümüne sebep olan adamları eli kolu sallayarak gezdiğini görünce içim daha çok acıyor.

Son düzenleme:
Öncelikle başın sağolsun kardeşim,Allah sizlere sağlık,uzun ömür versin.
Annene de acil şifalar diliyorum,umarım durumu iyidir.
2.5 sene önce ben de annemi kaybettim ama acısı her zaman taze.1.5 sene hastalıkla mücadele etti o da ve en sonunda yenik düştü.evinde yatağında,bizim yanımızda son nefesini verdi bunu yaşamak tarif edilemez bir şey.bu yüzden acını çok iyi anlayabiliyorum.Allah sizlere sabır versin.
Ama her zaman denildiği gibi hayat devam ediyor, benim de o zaman sevgilim vardı.annemin vefatından yaklaşık 1.5 sene sonra evlendik.umarım sen de sevdiğin de mutlu bir hayat kurarsın.

Başınız sağolsun..Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun Allah sana ve ailene sabır güç kuvvet versin..

...

Yüce Rabbim cennetinde kavusturur sizleri insallah.
Anneciginede Allah sifalar ve hepinizede sabir ihsan eylesin canim...

Başın sağolsun canım.. Senin annen baban var şanslısın demişsin senin annene baban da mı vefat etti canım?

Allah sizi birbirinize bağışlasın canım güzel yazı yazmışsın teşekkür ederim

Allah rahmet eylesin canım mekanını cennet eylesin

Allah rahmet eylesin canım.. Benim ablam vefat ederken de tüm aile akrabalar herkes toplanmıştı :2::2:

Başınız sağolsun..Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun Allah sana ve ailene sabır güç kuvvet versin..

Sağol canım aminn

...

Yüce Rabbim cennetinde kavusturur sizleri insallah.
Anneciginede Allah sifalar ve hepinizede sabir ihsan eylesin canim...

Amin canım sağolasın

senın ıcın cok uzuldum canım hayatta basıma gelmesınden en korktugum seylerden bırıde bu ıste Allah'ım sana sabırlar versın en kısa zamanda toparlanırsın ınsallah

Başınız sağolsun,Allah ailene,sana ve ihtiyaç duyduğun,yanında arzuladığın herkese ömür versin..

açtığın zaman bu konuyu okumuştum çok üzüldüm allahım kimseye böyle bi acı yaştmasın diye içimden geçirdim ama nerden bilebilirdimki okuduktan birkaç gün sonra aynı acıyı bende yaşayacaktım erkek kardeşimi kaybettik çok zor 1 ay oluyor hiç birşeyi yoktu ne oldu nasıl oldu bilmiyoruz. okadar acı çekiyorum ki annem babam kızkardeşim nasıl yaşarız bu acıyla diye düşünüyorum bu acıya çare bilen varmıdır diye düşünüyorum bi taraftanda onun için ölüm daha hayırlıymış eninde sonunda gideceğimiz yer orası değilmi bi gün önce bigün sonra .....

Son düzenleme:
Başın sağolsun canım.. Senin annen baban var şanslısın demişsin senin annene baban da mı vefat etti canım?
Evet canım, ben hepsini aynı anda kaybettim. Ona rağmen bak hala yaşıyorum. Acıları hep içimde, her gün hatırlıyorum ama yaşamaktan, sabretmekten, hayata tutunmak için çaba göstermekten başka çarem var mı? Senin de için yanıyor, yanacak, her şey geçiyor diye avutacak değilim. Ama acılarıyla yaşamayı öğreniyor insan. Mutlu olmayı öğreniyor. Hatta öyle ki, birçok insanın göremediği ayrıntılarda, küçük şeylerde yakalıyor mutluluğu, daha güçlü oluyor. Sen de böyle bak hayata. Ailene daha sıkı sarıl. Çoğu insan değerlerini kaybettikten sonra anlıyor ya, sen hayattayken bil, onlarla olmanın tadını çıkar. Tekrar başın sağ olsun.

Ya canım çok üzüldüm trafik kazası mı oldu nasıl hepsini aynı anda kaybettin ya böyle soru sorarak yarana tuz basıyorum sanırım özür dilerim Allahım sana bol bol sabır versin bundan sonraki hayatında çok çok mutlu ol inşallah

ya inanamıyorum canım çok çok üzüldüm hem kendimiz üzülüyoruz hem de annemize babamıza üzülüyoruz onların üzüntüsü onların kederli halleri içimizi parçalıyor öyle değil mi Allahım ne zor acılar bunlar başın sağolsun canım seni çok iyi anlıyorum

Başınız sağolsun,Allah ailene,sana ve ihtiyaç duyduğun,yanında arzuladığın herkese ömür versin..

Sağolasın teşekkür ederim aminn

senın ıcın cok uzuldum canım hayatta basıma gelmesınden en korktugum seylerden bırıde bu ıste Allah'ım sana sabırlar versın en kısa zamanda toparlanırsın ınsallah

sağolasın teşekkür ederimm

Yok canım, 17 ağustos depreminde kaybettim ben ailemi. Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. Bir sürü acı yaşadım, içim özlem dolu ama hayatın bana mükafatı olarak gördüğüm harika bir eşim var. Her zaman kötü şeyler olmuyor yani. Yaşama azmini asla kaybetme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…