Kardeşim Eşini affetmeli mi affetmemelimi?

Aileniz arkasında mı?

Eşine gelince aynı konuşmaları karısının telefonunda okusaydı ne düşünürdü?
Aileme söylemedik çünkü bir ara bende boşanmayı düşündüm ailem desteklemedi düzelir falan dedi ikiside yaşlı kronik hasta şimdilik yanımda kalcak biz aynı şehirlerdeyiz annem babam başka şehirde kardeşim memur tayin isteyecek başka şehire o zamana kadar söylemeyecek evini falan tutup işine başlayınca yavaş yavaş söylerim diyor

Evlilik öncesi olduğu için bu olayı mahkemeye sunamaz diye biliyorum sadakat yükümlülüğü evlilikle başlıyor.
Anlaşmalı boşanmayı mı düşünüyor bu konuda

Ben ortada boşanılacak kadar büyük sorun görmedim.
Sevgiliyken evet yaptığı hoş değil ama evlilikteki davranışı önemli benim için. Sevgililikle evliliği aynı kefeye koymam ben 🤷🏻‍♀️
Sevgiliyken de evlenmeyi düşünüyorlardı zaten başkasına yürümesi ne mana

Günaydın konuyu kız kardeşim için açıyorum kız kardeşim şuanda 1 yıllık evli 3 yıllik sevgililikten sonra evlendi güya eşiyle birbirlerini çok seviyorlardi fakat 2 gün önce yaşadığı sorundan ötürü boşanmayı düşünüyor ama çokta üzülüyor kafası aşırı karıştıgi için buraya konuyu açmamı rica etti konuya gelecek olursam 2 gün önce gece 1 de uyanıp eşinin yanında olmadığını fark ediyor salona gittiğinde eşi orda yatıyormuş elinde telefon kardeşim de işkillenip eşinden telefonu istiyor daha sonra bütün sosyal medyalarıni tek tek inceleyip bişey bulamıyor en son watsapa girince orda bi kadınla yazışmalarını yakalıyor eşi kadına bayağı yürümüş bulunduğu şehire gelirse haberi olmasını bir yemek ısmarlamak istediğini guzel bir sohpet edebileceklerini falan söylemiş kadın gülmüş falan bayağı mesaj da flörtlesmisler ama bu evlenmeden önce olan bir yazısma ama o süreçte kardeşimle halen sevgililer aralarında bişey yok kardeşim sinirlenip telefonu atıp tekrar yatmış ve o günden beridir konuşmuyor eşiyle bu durumda ayrılmayı düşünüyor ama diğer türlü bu ana kadar bir sorunları yoktu ayrılmali mi affetme li mi
1 yıldır evli, bu konuşma 1 yıl önce olmuş. Ondan sonra hiç konuşmamışlar mı mesajlaşan kişiler ?
Peki o konuşmayı 1 yıldır hiç mi görmemiş kardeşiniz?

Ya da adam taaa sene önceki yazışmayı nasıl korkusuzca saklamış? Bu eşine önem vermediğini gösterir kaybetme korkusu yok diye düşünürüm ben şahsen.

Bazen uykumuz kaçar tv izleriz yatakta dönüp durup eşimizi rahatsız etmek istemeyiz ben mesela hasta olduğumda çok sancılı oluyorum salona gidip kıvranıyorum acaba bir durum mu oldu salona geçti.

Ben olsam takipte kalırım ama sevgiliyken yapılan bu yazışma büyük saygısızlık tavrını koymasini öneriyorum

1 yıldır evli, bu konuşma 1 yıl önce olmuş. Ondan sonra hiç konuşmamışlar mı mesajlaşan kişiler ?
Peki o konuşmayı 1 yıldır hiç mi görmemiş kardeşiniz?

Ya da adam taaa sene önceki yazışmayı nasıl korkusuzca saklamış? Bu eşine önem vermediğini gösterir kaybetme korkusu yok diye düşünürüm ben şahsen.

Bazen uykumuz kaçar tv izleriz yatakta dönüp durup eşimizi rahatsız etmek istemeyiz ben mesela hasta olduğumda çok sancılı oluyorum salona gidip kıvranıyorum acaba bir durum mu oldu salona geçti.

Ben olsam takipte kalırım ama sevgiliyken yapılan bu yazışma büyük saygısızlık tavrını koymasini öneriyorum
Uykusu kaçmış gitmiş kadınla her ay iletisimlerdemis zaten müşteri temsilciyms her ay düzenli dekont gönderiyor mmus adın buna kardeşimin içine şüphe düşmüş mesjlarina bakarken görmüş

Uykusu kaçmış gitmiş kadınla her ay iletisimlerdemis zaten müşteri temsilciyms her ay düzenli dekont gönderiyor mmus adın buna kardeşimin içine şüphe düşmüş mesjlarina bakarken görmüş
Kadin mi adamın müşteri temsilcisiymiş.

Hmmm konu biraz can sıkıcı. Yeni mesajlara bakarken geri gitti orda mı yakaladı diyorsunuz?

İşin rengi değişir colugu çocuğu var mı bu çiftin bir kere aldatmaya meyleden kesinlikle aldatır bıraksın kurtulsun

Kadin mi adamın müşteri temsilcisiymiş.

Hmmm konu biraz can sıkıcı. Yeni mesajlara bakarken geri gitti orda mı yakaladı diyorsunuz?

İşin rengi değişir colugu çocuğu var mı bu çiftin bir kere aldatmaya meyleden kesinlikle aldatır bıraksın kurtulsun
Kadın adamın temsilcisi.. İşkillendim diyor kardeşim bu saatte ayrı odada olmasından ötürü telefonu almış o kadınla tüm mesjlari okurken bunları görmüş 1 yıllık evli çocukları yok

X