kardeşim ve 20 yaş büyük sevgilisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
evet, kadının anasını, danasını bulup ailevi meseleler yüzünden "taciz" etmesi zaten hukuken kendisini kusurlu duruma düşürüyor. hiçbir savcının ortada fol yok, yumurta yokken azgın kardeşinin uçkurunun keyfi yüzünden tüm aileyi kerizlemesinin peşine düşüp de bir de özel hayatlarının gizliliğine ihanet edeceğini sanmıyorum.
hakkında hayırlısı olsun herkesin
Kadın mesaj atmış madde ismi yazmış kaç saattir etkisinden çıkamadım falan demiş, bununla sadece kullandığı şüphesi olur, pek bi sıkıntı yaşamaz ordan, sanmıyorum. Kullanmak ağır bir suç değil. Ama telefonla bütün bi aileyi taciz etmek daha ciddi bir suç.

Kadın mesaj atmış madde ismi yazmış kaç saattir etkisinden çıkamadım falan demiş, bununla sadece kullandığı şüphesi olur, pek bi sıkıntı yaşamaz ordan, sanmıyorum. Kullanmak ağır bir suç değil. Ama telefonla bütün bi aileyi taciz etmek daha ciddi bir suç.
deniz seki ve hüsnü şenlendirici belgeseli oynuyor şu anda

ne yapalım gerçekten soruyorum çok çaresiz kaldım çocuklara üzülüyorum yazık onlara . boşanın diyorum hayır diyorlar kadını bırak diyorum sıkıntı yaşıyorum bırakınca diyor bu şekilde nereye kadar devam eder bilmiyorum

Yapabileceğiniz tek şey psikiyatriye gitmek. Belki başka bir zihinsel rahatsızlığı var. Belki beyin işlevi bozuldu, uyuşturucu aldı. Belki de rol yapıyor. Eşi boşanmakla tehdit etsin. Gitmezse gercekten boşansın.

Yakın zamanda böyle bir olaya şahit olduk. Bir tanıdığım kızı eşi ile sorun yaşadı, boşanmaya karar verdi. Meğerse kızda psikiyatrik bir rahatsızlık varmış. İki hafta hastanede kaldı. Ömür boyu ilaç kullanacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X