Düğün Kardesimin düğünü

Almuma

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2012
337
23
Merhaba kizlar

Kardesimin dugunu icin kiyafet bakmaya basladim. Kisa bir elbise istiyorum tum kosusturmayi ben yapacagim icin ve kesinlikle rahat olmam lazim. 28 yaşındayım ve cok da satafatli tabiri yerindeyse uzun tullu elbiseler topuzlar falan da yapmak istemiyorum. Resimdeki elbise sizce dugune uygun mu yoksa çok mu basit kaldi goruslerinizi bildirirseniz sevinirim. Elbise fuşya renkte ama resimde farklı cikiyor.

Eklentiler

• 20160514_184030.jpg
    20160514_184030.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 148
  • 20160514_183610.jpg
    20160514_183610.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 158
Bence de basit kalmış kumaşından ötürü. Renk gayet güzel ama daha ağır duran kumaşlar var kısa abiyeler böylece daha şık görünebiliyor. Onlardan tercih edebilirsiniz bence. Forever New, Trendyol Milla markalarından önerebilirim çok modern oluyorlar.

Merhaba kizlar

Kardesimin dugunu icin kiyafet bakmaya basladim. Kisa bir elbise istiyorum tum kosusturmayi ben yapacagim icin ve kesinlikle rahat olmam lazim. 28 yaşındayım ve cok da satafatli tabiri yerindeyse uzun tullu elbiseler topuzlar falan da yapmak istemiyorum. Resimdeki elbise sizce dugune uygun mu yoksa çok mu basit kaldi goruslerinizi bildirirseniz sevinirim. Elbise fuşya renkte ama resimde farklı cikiyor.

Cevaplar için teşekkürler kızlar. Elbise bakmaya devam...

Çok basit kardeşin evleniyor senin..bi daha olmayacak..senden daha uzak birileri abiyeli saç baş yapılı gelirse, sende güne gelmiş gibi dolasirsin ortada..çok şık olmalısin bence..benim ablam düğünüme böyle gelse bozulurdum acikcasi

X