Kardeşimin flörtü kapıya geldi

suzanna32

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
6.518
7.439
az önce bir olaydan çok rahatsız oldum gerçekten çok mu abarttım bilmiyorum kardeşimle az önce evde birlikteydik 21 yaşında. 3 haftadır biriyle beraber konuştuğu çocuk çok efendi bir çocuk kardeşimi çok önemsiyor kardeşim bana anlatmıştı neyse az önce kapı çaldı. (Apartman kapısı değil daire kapısı) Ben de açtım çocuk gelmiş elinde bir kaç çikolata . Şok oldum kardeşim tuvaletteydi. Çağırdım. Çocuğu görünce şok oldu. Çocuğa kızdı sen ne hakla gelirsin diye atıştılar çocuk özür falan diledi ama ben de uyuz oldum. Kardeşime sordum dedim sen mi çağırdın. Kardeşim de bana sadece evde misin diye sordu ben de evet demiştim. Öylesine soruyor sandım dedi. Bu arada çocuk apartmanı biliyordu . Daireyi de zilden buldu sanırım. Çocuğa çok çıkıştı ben de kardeşimle atıştım ama bana göre yanlış bir hareket bilmiyorum çok rahatsız oldum bir genç kızın evine böyle gelmek (annem ve babam her gün işte bu arada çocuk bunun bilincinde ) k

KONUYA EKLEME YAPAYIM ben sadece şu an anlattım bunun öncesi de var daha aralarında ilişki olmadan kardeşimin iş çıkışına gitmişti. Kardeşim buna sinirlenmişti ama ben ona bunun güzel bir şey olduğunu onu görmek isteği olduğunu söyledim . Sonra flört başladı bu konu unutuldu. Sürekli çikolata getirdim diye mahalleye gelmesi. Camdan odasını gözetlemesi. Biz geçen hafta dışarı çıktık. Kardeşim ona işim var demiş ve 2 saat ortadan kayboldu. Eve geldik kardeşime mesaj attı. Ben çocuklarla okeye gidiyordum sizi gördüm ablanla eve giriyordunuz. Hani ablan yoktu yanında dedi. Asla inanmıyorum . Geçen hafta yine kardeşime saat öğlen 12 gibi in aşağı yemeğe gidelim sizin mahalleye geldim dedi. Kardeşim de ona kızdı. Neden bana sormadan geldin neyin emrivakisi bu diye. Çocuk seni aradım ama meşguldü dedi. Kardeşim annemle bir konu hakkında telefonda tartışıyordu. Mesaj atabilirdin dedi. Ve çocuğu mahalleden gönderdi inmedi. O gün onu uyardı emrivaki yapma diye ve bugün de bu olay.

Son düzenleme:
Sevgilisine hoşluk yapmış, çikolata almış getirmiş çocuğa niye öyle davrandınız ki? Size ne oluyor ayrıca 3. şahıs olarak? Kıskanmış olduğunuzu düşünüyorum.
Neden kıskanayım ben çocuğa bir şey demedim. Sadece sormadan gelmesini etik bulamadım. Çünkü 24 senedir bu apartmandayız. Ve dedikodu olmasını istemiyorum.

Sevgilisine hoşluk yapmış, çikolata almış getirmiş çocuğa niye öyle davrandınız ki? Size ne oluyor ayrıca 3. şahıs olarak? Kıskanmış olduğunuzu düşünüyorum.
Hoşluk böyle bir şey değil ama. Kapıya gelmeden de hoşluk yapabilirdi, bin tane yolu var.
Flört diyor, 3 haftalıkmış bir de. Habersiz kapıya gelmek rahatsız edici bence. Ev özel alan sonuçta, sormadan etmeden dalması yanlış.

Hoşluk böyle bir şey değil ama. Kapıya gelmeden de hoşluk yapabilirdi, bin tane yolu var.
Flört diyor, 3 haftalıkmış bir de. Habersiz kapıya gelmek rahatsız edici bence. Ev özel alan sonuçta, sormadan etmeden dalması yanlış.
Kız ona önceden bizim mahalleye gelme demiş. Ve uyarmış. Önceden de mahalleye gelip camdan kardeşimi izliyormuş

Ben dedikoduyu önemsemedim de, anne baba işte, siz de olmasaniz belki kapıya omuz atip iceri girecek. Niyetini, kisiligini bilmiyorsunuz ki henüz.
Evet bi de demiş ablanın olduğunu bilsem gelmezdim sakin ol falan.

az önce bir olaydan çok rahatsız oldum gerçekten çok mu abarttım bilmiyorum kardeşimle az önce evde birlikteydik 21 yaşında. 3 haftadır biriyle beraber konuştuğu çocuk çok efendi bir çocuk kardeşimi çok önemsiyor kardeşim bana anlatmıştı neyse az önce kapı çaldı. (Apartman kapısı değil daire kapısı) Ben de açtım çocuk gelmiş elinde bir kaç çikolata . Şok oldum kardeşim tuvaletteydi. Çağırdım. Çocuğu görünce şok oldu. Çocuğa kızdı sen ne hakla gelirsin diye atıştılar çocuk özür falan diledi ama ben de uyuz oldum. Kardeşime sordum dedim sen mi çağırdın. Kardeşim de bana sadece evde misin diye sordu ben de evet demiştim. Öylesine soruyor sandım dedi. Bu arada çocuk apartmanı biliyordu . Daireyi de zilden buldu sanırım. Çocuğa çok çıkıştı ben de kardeşimle atıştım ama bana göre yanlış bir hareket bilmiyorum çok rahatsız oldum bir genç kızın evine böyle gelmek (annem ve babam her gün işte bu arada çocuk bunun bilincinde )

Siz iki kardes niye bu kadar sok oldunuz ben onu anlamadim ya. Sanki evinize hirsiz girmis, sapigin biri dadanmis gibi haller ilginc. Cocuk sevgilisine bir guzellik yapmak istemis anne baba da isteymis ne olmus yani. Kime ne zarari dokundu sanki, kimi zor durumda birakti sanki. Ilk defa bir sevgili gormus olamazsiniz.

Siz iki kardes niye bu kadar sok oldunuz ben onu anlamadim ya. Sanki evinize hirsiz girmis, sapigin biri dadanmis gibi haller ilginc. Cocuk sevgilisine bir guzellik yapmak istemis anne baba da isteymis ne olmus yani. Kime ne zarari dokundu sanki, kimi zor durumda birakti sanki. Ilk defa bir sevgili gormus olamazsiniz.
Sevgilisi değil. Flörtü .. ve tedirgin oldum çünkü ben bir ablayım ve bu çocuğu mahalleye gelme diye uyardı

az önce bir olaydan çok rahatsız oldum gerçekten çok mu abarttım bilmiyorum kardeşimle az önce evde birlikteydik 21 yaşında. 3 haftadır biriyle beraber konuştuğu çocuk çok efendi bir çocuk kardeşimi çok önemsiyor kardeşim bana anlatmıştı neyse az önce kapı çaldı. (Apartman kapısı değil daire kapısı) Ben de açtım çocuk gelmiş elinde bir kaç çikolata . Şok oldum kardeşim tuvaletteydi. Çağırdım. Çocuğu görünce şok oldu. Çocuğa kızdı sen ne hakla gelirsin diye atıştılar çocuk özür falan diledi ama ben de uyuz oldum. Kardeşime sordum dedim sen mi çağırdın. Kardeşim de bana sadece evde misin diye sordu ben de evet demiştim. Öylesine soruyor sandım dedi. Bu arada çocuk apartmanı biliyordu . Daireyi de zilden buldu sanırım. Çocuğa çok çıkıştı ben de kardeşimle atıştım ama bana göre yanlış bir hareket bilmiyorum çok rahatsız oldum bir genç kızın evine böyle gelmek (annem ve babam her gün işte bu arada çocuk bunun bilincinde )
Ben o genç olsam çikolataların hepsini açar karsinizda yerdim . 😆 Ne olmuş yani sevdiğine bir jest yaptıysa güzelce uyarilabilirdi bizde genç olduk sonuçta

Bu kadar korkuluyorsa birylen tanisirken adres felan belirtilmemeli.

X