karın içinde acı hissi erken gebelik belirtisi mi?

İşte adet sancım ile karısık karın ağrısı vurup gidiyor ama ben vajinusmus yeni bu ay yendim 3-4 defa ilişki oldu bilmiyorum olurmu olmaz mı. Ama garip bi şekilde şiddetli bel ve ara sıra vuran karın ağrım var bende umutlanmak istemiyorum
İnsALLAH kalbinden geçen olur kuzum valla bende her ay belirtilerle savaşıyorum bu ay takmicam artık rabbim ne zman yazdıysa ne zaman nasipse o zaman verir inşallah herşey takdiri ilahi ALLAH tan çünkü her ay sonu hüsran oluo benim için üzülüyorum strese giriryoum dilerim senin için bu ay bu belirtiler bebek belirtisidir haber dar et benide cnm ne kadarlık evlisin

İşte adet sancım ile karısık karın ağrısı vurup gidiyor ama ben vajinusmus yeni bu ay yendim 3-4 defa ilişki oldu bilmiyorum olurmu olmaz mı. Ama garip bi şekilde şiddetli bel ve ara sıra vuran karın ağrım var bende umutlanmak istemiyorum
Kasık agrisi var mi özellikle sol kasıkta ? Adet agrisindan adet doneminden farkli seyler oluyor mu ? Gögüs agrilari var mi ama öyle bir agri degil baya baya ciddi agri elini bile degdiremezsin ya öyle. Halsizlik uyku hali ? Adet agrisina benzese de farklari da oluyor.

İnsALLAH kalbinden geçen olur kuzum valla bende her ay belirtilerle savaşıyorum bu ay takmicam artık rabbim ne zman yazdıysa ne zaman nasipse o zaman verir inşallah herşey takdiri ilahi ALLAH tan çünkü her ay sonu hüsran oluo benim için üzülüyorum strese giriryoum dilerim senin için bu ay bu belirtiler bebek belirtisidir haber dar et benide cnm ne kadarlık evlisin
Doğru söylüyorsun bende öyle adet yaklastıkca stres basıyor ben yeni evliyim 7 aylık. Dediğin gibi Allahın takdiri hayırlısı ne zamansa ozaman olsun diyorum hep ama içimde bi taraftada stres oluyorum. Eğer olmazsa bu ay bende artık oluruna bırakıcam

Kasık agrisi var mi özellikle sol kasıkta ? Adet agrisindan adet doneminden farkli seyler oluyor mu ? Gögüs agrilari var mi ama öyle bir agri degil baya baya ciddi agri elini bile degdiremezsin ya öyle. Halsizlik uyku hali ? Adet agrisina benzese de farklari da oluyor.
Bi kaç gün önce sağ kasıkda ağrı vardı bacağıma vuruyodu ama kendi psikolojikdir diye düşündüm isteyince her ay olmayan belirtiler cıkıyor cunku ama bugünkü karın ağrısını yaşamadım hiç. Göğüslerim ağrıyo adet olucam zaman gibi geldi bende. Kimisinde hiç belirti olmuyormus oluruna bıraktım olmazsa cok üzülürüm

Malesef degerler düstü😔
Senin için çok sevinmiştim pozitif dediğinde. Hayırlısı böyleymiş demekki sağlıksızmis üzülme desemde nafile olacak ne desek boş böyle bir durumda kimyasal oldu demekki. Bende çok emindim kan verseydim muhtemelen benimde öyle olacaktı. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah bu ay olmasa da inşallah bir gün olacak Allah'ın izniyle. Bugün son adet günüm hala ara ara giren kasık ağrılarım var kist oluştu muhtemelen 😟

Senin için çok sevinmiştim pozitif dediğinde. Hayırlısı böyleymiş demekki sağlıksızmis üzülme desemde nafile olacak ne desek boş böyle bir durumda kimyasal oldu demekki. Bende çok emindim kan verseydim muhtemelen benimde öyle olacaktı. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah bu ay olmasa da inşallah bir gün olacak Allah'ın izniyle. Bugün son adet günüm hala ara ara giren kasık ağrılarım var kist oluştu muhtemelen 😟
İnsallah canim tez zamanda Allah nasip eder. Dikkat et bir doktora görün bari sende

Gitmek istemiyorum ya tüp bebek için randevumuz vardı hsg falan cekilcektim onlara da gitmedim bir süre kafamı toparlamam lazım
Ah canim cok zor. Bende aynı durumdayım psikoloji gitti. Çabalamaya güc te kalmıyor bazen. Allah yardımcımız olsun. Sende güçlü ol vakti gelince olacak inşallah

Selamun aleyküm öncelikle tüm yorumları okudum benim 5 sene çocuğum olmadı doktor tüp bebek bile ihtimal yok dedi ondan sonra doktora hiç gitmedim adet düzensizliği artı polikistik over de vardı sadece 5 ay boyunca hayatım çok güzeldi çok mutluydum kafama birşey takmadım çocuğu bile 5 ayın sonunda arkadaşım çok ısrar etti hastaneye gittim dosya açılması için istenilen evraklar ve testleri yaptım rahim filmi istediler bide bakıyorum adet günüm geçti ama içimde hiçbirşey yok demiyorum ki hamileyim beraber gittiğim arkadaşım da gecikti ama onda bir sorun yoktu o çok ümitlendi hatta bana sende yoktur ya seninki sıkıntılı bile dedi 😒çok üzülmüştüm neyse 3 gün geçtikten sonra sağlık ocağında test verdim negatif çıktı çok ağlamıştım ona rağmen adet olmadım 11 gün sonra tekrar test verdim beta yüksekti ilerleyen günlerde keseyi ve bebeği görmeyi nasip etti Rabbim... Unutmayın geciktiriyorsa güzelleştiriyordur Rabbim inşallah sizde ve isteyen herkes annelik duygusunu tadar

ben 7 gün önceden çok çok silik görmeye başladım. giderek koyulaştı. kasık ağrım bel ağrım karın ağrım çok oldu.
Benim bata 9 gün varken kaşık ağrılarım başladı. Birde bugün 7 gün kaldı beyazımsı akıntım var çok az. Sizde de battan kaç gün önce kaşık ağrısı başldı

Benim bata 9 gün varken kaşık ağrılarım başladı. Birde bugün 7 gün kaldı beyazımsı akıntım var çok az. Sizde de battan kaç gün önce kaşık ağrısı başldı
Neredeyse denemenin ertesi gün ağrı çekmeye başlamıştım. O ay cidden garip bir karın ağrım vardı. Benim ikinci hamileliğim ilkinide kasık ağrısıyla anlamıştım ama aradaki ağrı farkından dolayı ikinci hamileliğimi olmayacak diye düşünmüştüm. Bildiğin adet ağrısı sökülme ağrısı gibiydi.🤷🏽‍♀ Ben sağlıkla kucağıma aldım inşallah en tez vakitte sanada güzel haberler gelir.❤

Merhaba kizlar bende iki yıldır evlim ama çocuğum omadi hiç korunmadim bu ay doktura gidtim poko hasatasyim adetlerine düzensiz zaten klomen kullandım hiç umudum yok ama kasıklarım agriyo ve az da olsa akıntım var başkada birşey yok adetime besgun kaldı acaba adet belirtisimi adetlerimde zaten sancılı geciyo

X