Karşıma kimse çıkmıyor

Off yani kız yazmış ki kimse olmadı hayatımda üniversitede bile olmadı yazıyor ben diyorum ki kimse olmadı hala sevgilim olsun sevgilim olsun diye dolaşıyorsunuz ortalıkta diyorsunuz. Yalnızız yani daha ne kadar yalnız olabiliriz?
23 yaşıma kadar kafama bile takmıyordum ama bir yaştan sonra insan yalnız kalmak istemiyor anlamıyorsanız size de bizim gibi uzun uzun yalnızlık diliyorum.

Benim 3.5 senedir ilişkim var, onunla dizi izlemek,oyun oynamak bile çok güzel farklı bir his. Bazen kendi kendime diyorum yaşadıklarım bir rüya olsa uyansam çok üzülürüm diye. O yüzden anlayabiliyorum şuan hissettiklerini. İnsanin eşinin,sevgilisinin olması çok guzel birşey. Eşin,sevgilin olmasına rağmen hala aman boşver bizde oldu da nolduk deniyorsa o ilişkide zaten bir sorun vardır.

Soruna gelecek olursam daha çok insanlarla tanişabilecegin,sosyallesebilecegin ortamlara girmelisin. Küçük şehirde yaşiyorsan biraz daha zor bir durum ama illa ki vardır o tarz yerler bende küçük şehirde yaşıyorum ama burda bile çıkıyor kurs vs katilabilecegim yerler. Mesleğinde varmiş, zamanı gelince olur zaten daha çok bunu aramak gibi değil de kendini sosyallestirmeye bakmalisin. O durum kendiliğinden gelir zaten zamanı gelince.

Bilakis ilişkisi çok olanlar sürekli ilişkim olsun diye uğraşırlar. Alışmıştır çünkü bu duruma yalnızlığın keyfini bilemezler.

Uğraşmayla olsa herkes uğrasir olurdu. Bunun bir dersi, sinavi yok uğrasip calisinca olsun.
Hic bir ilişkim için uğraşan ben olmadim hayatimin akişinda gittigim, girdiğim ortamlarda mutlaka birileri cikti begendiklerimle gorustum, begenmediklerimle goruşmedim.

Buradan da en fazla sosyal ortamlara katil, cevreni genislet tavsiyeleri gelir zaten. Cunku olay bu cevreni genisletirsin, yeni ortamlara girersin ama gerisi uğraşmayla olmuyor.

Yo ciddi ilişki ve akabinde evlilik istiyor.

Herkes evliymiş iş yerinde kuzenleri de nişanlı evli o da istiyor başım kel mi diyor
E evlenmek isteyecek tabii genç kız ne yapacak boş evde sütünü içip ayıcıklara mı sarılacak? Uzaydan gelmiş gibi yorum yazıyorsunuz.

katılıyorum uğraşmayla olsaydı vaktiyle uğraştığımda çok sosyalleştiğimde olurdu. bence nasip.

Herkese yazacağım valla.kız ilişki yaşamak istiyor, evlenmek değil.

E evlenmek isteyecek tabii genç kız ne yapacak boş evde sütünü içip ayıcıklara mı sarılacak? Uzaydan gelmiş gibi yorum yazıyorsunuz.

Bu yoruma benim yorumuma yapıldı buna istinaden dedim azıcık yorum okuma değerlendirme özelliğiniz olsa anlayabilirdiniz

Kesinlikle çok eksik hissediyorum ne suçum hatam varda yalnızlıkla cezalandırıyorum diyorum 26 olcam bi kere bi erkekten çiçek almadım bi kere sevgililer günü kutlamadım bi kere sevilmedim

26 olcam yakında bugün akrabalarda herkesin ilişkisi ciddi hepsi evlilik yolunda bana gelince yok bi şey deyip kapattım eve geldim geleli ağlıyorum

Maalesef benim de başıma geldiği oldu ama yine de çekim duyduğun birisinin elini tutabilmek çok güzel bir şey
Oldu görüştüklerim ama hepsinin yedekte tuttuğu aynı anda konuştuğu 16266262626 kızdan biriydim hep ilişki yaptıkça hep ortadan kayboldular
Ve benim de şu an sevgilim yok benim de karşıma doğru düzgün birisi çıkmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…